IN < - Dobra kafana gde se skoro bili i gde bi valjalo otici - >LO
(1/59) > >> :: Odgovori!
Autor: Black Cat :
Vidim nema te temice a mora se priznati da su dobre kafane u odumiranju...Otvaram ovu temu sa nadom da ce ljudi iz svih delova srbije preporuciti jedni drugima autenticne kafane sa dobrom muzikom, klopom i bericetnim provodom...Inace svima od srca preporucujem kafanu "Ona, a ne neka druga" na Gardosu, gde mozete za relativno male pare da slusate dobru muziku,cirkate veoma dobru rakiju (inace personal record u toj kafani mi je 44 kom. za vece, kajsija naravno)...Nadam se dobrim ponudama...Koje god da ste muzicke veroispovesti kafan vam mora biti utociste ponekad...Aj sad malo vi....
Autor: SerbianFighter :
Za mene je skadarlija bila i ostala neprevazidjena i ako je malo izgubila na smeku.. ostalo sto sam skoro bio a da je bilo ekstra je obicno bilo u uzicu ili okolini, pa da se sad ne prisecam...
Autor: KingPin :
Kod nas u pancevu nema neke posebne kafane ali ima jos samo par koje su ostale pri starom dobrom smeku kafane,jer je pice stvarno jeftino i mnog oje gotivno otici tamo
Autor: mbuki :
Mnogo dobra kafana, sa mnogo dobrom muzikom i uslugom nalazi se u Beogradu na Vidikovcu i zove se "Kijevo".
Ona postoji i opstaje vec dugi niz godina. Lokal nije nesto sredjen, ali je atmosvera na nivou! Ko voli narodnu muziku i dobro raspolozenje nece pogresiti ako svrati u "Kijevo"!
Autor: sarmica :
ja vec rekoh
http://forum.burek.com/index.php/topic,24268.10.html
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana