Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:36:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Do lepog tela bez teretane  (Pročitano 17419 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja čisto da pitam, šta vam znači fit?

1. da za svoju visinu imate težinu u granicama normale

2. da vam indeks tjelesne masti bude u idalnom opsegu, ali da je za mjerenje istog korišćen jedan od odgovarajućih uredjaja, a ne čuvenom jednačinom. Nadam se da znate da čovjek može biti i izvan svog idealnog opsega težine, a da mu procenat masti bude dobar - jer mišići su teži od sala, kao što i neko ko ima idealnu težinu može biti opasno masan jer nema u sebi ni grama mišića

3. da li shvatate da nije bitno koliko ste masni u odnosu na to gdje ste masni? Najopasnija mast je ona oko srca, pluća, jetre... i drugih unutrašnjih organa. Možete imati idealnu težinu i idealan procenat masti, ali ako imate veliki procenat tzv. unutrašnjeg sala opet ste veći rizik za bolesti od nekog debelog, masnog koji je svoje salo spucao u dupe i butine.
Jedini način da se utvrdi postojanje i procenat ove unutrašnje masti je da se uradi magnetna rezonanca. Jel bio neko skoro?

Ajd sad da čujem ko je ovdje fit?

Znao sam sve ovo Smile Meni je ovo prvo(naravno u nekom skladnom odnosu) kao i da se sve to pravilno zategne u misice. Nikada ne bih voleo da budem nesrazmeran u visina/tezina pa makar sve to bili misici. Imao sam cimera koji je bio takav i nikada ne bih ni pozeleo takvo telo. On je voleo teretanu(isao je u istu jos od osnovne skole) i voli da ide u istu vise nego leba da jede. Za takvo telo treba skupo odrzavanje i previse vremena a i nekako meni izgleda mnogo nesrazmerno.  Smile

Ako zelis da imas idealno telo..Bez teratane

1.Regulisana ishrana
2.Trcanje
3.Po neka vezbica ..sklekovi,cucnjevi,trbusnjaci (ne moram da ti kazem da to moras da radis pravilno)

Ali trcanje neka ti bude predmet interesovanja.
Bolje voznja bicikle. Retko ko bas voli da trci jer je monotono.  Smile

A zasto ne mozes biti sve to bez teretane, ne shvatam?  Smile U cemu je razlika u tome biti psihicki jak kada treniras i vezbas van teretane po nekom drugom sistemu ili programu i u tome kada treniras u teretani?

Disicplina je disciplina, apsolutno nebitno na kom polju, u kom sportu, u kojoj oblasti i kojoj fizickoj aktivnosti, za sve treba volje i discipline za bilo kakve rezultate  Smile
Pa nema razlike, samo sto je teretana puna sprava a ovako bi morao sam da osmislis neki trening. Kupis(ili jos bolje, napravis) spravice za benc, tegice, uzmes da radis vezbe za sve i svasta(za koje ti i ne trebaju sprave), vozis biciklu, trcis i voila, tereteana ti i ne treba jer ces imati mozda i bolji trening neke vrste misica a neces morati da se majes po teretani.

Doduse, u njoj se mozes malo i socijalizovati(druziti sa ljudima) a ovako tesko mozes ali opet, ona prvenstveno sluzi za trening koji mozes postici i na mnogo drugih nacina.


Al to za mene nije lepo telo, u stvari pogrešno sam se izrazio, ne nije lepo... nije ideal.

Ni meni. Nekako, nesrazmerno je. Ovaj moj drugar ima 180 cm i 115 kila. Sve su to misici ali meni ne izgleda kao nesto cemu bih tezio. Ima ko voli, ima ko ne voli.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
Citat
Meni su nekako patetični muškarci koji se ubiše da od sebe naprave nagruvanu skotinu punu veštačkog testosterona.

Nije pravilo, al obično to budu luzeri, paćenici, totalni antitalenti za bilo koji sport, rugobe ili likovi koji su u prošlosti dobili batine.

Al ima i kul likova.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
MacOS
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6280
poljoprivreda bato spoji lepo i korisno

Jos bolje na gradjevini!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia 
poljoprivreda bato spoji lepo i korisno

naravno, treba se baviti istom, da vidis misice Smile
ja i dalje u glavi imam sliku komsije Nikole, sav prljav , plave oci uteruje traktor ...prvo se parkira ispred kapije pa mora da izadje daotvori kapiju - e to je momenat koji cekamo- kad iskoci iz traktorice pate pogleda onim plavim ocima...dodje ti da budes njegova njiva  Smile Smile
I nabacis onaj debilan osmeh i "zdravo komsija" ...ufffff......
ozenio jednu ...orman je za nju Talicni Tom ...lebac ti jebem  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Meni su nekako patetični muškarci koji se ubiše da od sebe naprave nagruvanu skotinu punu veštačkog testosterona.

Nije pravilo, al obično to budu luzeri, paćenici, totalni antitalenti za bilo koji sport, rugobe ili likovi koji su u prošlosti dobili batine.

Al ima i kul likova.
Verujem da postoje, ali ih ja nisam sretala. Doduše, ne poznajem mnogo tih nagruvanih uopšte. Nikad nisu bili moja ciljna grupa. Ove što znam - uglavnom su mentalno na nivou amebe ili klinaca koji se u sedmom razredu lože na Rokija. Ali, kao što rekoh, verujem da postoje oni koji nisu takvi... verujem... veeeruuuujeeeem... verujem.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
poljoprivreda bato spoji lepo i korisno

Jos bolje na gradjevini!  Smile

evo ja sam se skoro zanimao i za jedan dan preriljao oko 6 ara Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Samsung Galaxy S III
nekim ljudima tu jednostavo nema pomoci. moj rodjak je gurao 300kg na leg pressu i radio listove sa monstruoznom tezinom, ali nikada nije uspeo da ih nabilduje.
Al genetika plus lepo jede i čovek deluje ko odvaljen od brega. Sem njegovog ćaleta koji je isto tako prirodno snažan niko mu ruku nije oborio. Ne sme niko da ga pogleda popreko. Išao u srednju školu u Zemun, napala ga trojica da mu ukradu telefon... sve ih pobacao.

A čovek nit trenira, nit vežba, poneki put samo rekreativno fudbal i crkne posle 10 minuta jer nema kondicije, plus pušač i opet tolika snaga i takva građa. Ludilo.

Ovo mi nije jasno, ali i do mene su dopirale takve price, tj hvalisanje tog tipa. Vole djeca da se preseravaju, toga se plasim.... Nesto sam skeptican i ne ide mi u glavu odakle perfektno oblikovan misic covjeku koji nikada radio na njemu nije  Smile Okle mu !? Dobio ga od pradjeda ?  Smile

Mogu da razumijem da je neko genetski vepar, pa je sav masivan, zdere ko medjed, skeleta sirokog.. plus ako je visok onda takav i izgleda kao da visi po teretanama... ali valjda se zna sta je misic, a sta suhomesnati zelatin...



IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Ima prirodno pojacan misic(genetika) koji odrzava nekim radom koji nije teretana i pravilnom ishranom. Radi nesto, krece se, ima posao koji ukljucuje neki misicni rad itd i to mu je dovoljno da odrzava tu neku misicniu masu. Postoje takvi ljudi.

I to su stvarno misici, ne nesto sto samo izgleda kao misic.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
nekim ljudima tu jednostavo nema pomoci. moj rodjak je gurao 300kg na leg pressu i radio listove sa monstruoznom tezinom, ali nikada nije uspeo da ih nabilduje.
Al genetika plus lepo jede i čovek deluje ko odvaljen od brega. Sem njegovog ćaleta koji je isto tako prirodno snažan niko mu ruku nije oborio. Ne sme niko da ga pogleda popreko. Išao u srednju školu u Zemun, napala ga trojica da mu ukradu telefon... sve ih pobacao.

A čovek nit trenira, nit vežba, poneki put samo rekreativno fudbal i crkne posle 10 minuta jer nema kondicije, plus pušač i opet tolika snaga i takva građa. Ludilo.

Ovo mi nije jasno, ali i do mene su dopirale takve price, tj hvalisanje tog tipa. Vole djeca da se preseravaju, toga se plasim.... Nesto sam skeptican i ne ide mi u glavu odakle perfektno oblikovan misic covjeku koji nikada radio na njemu nije  Smile Okle mu !? Dobio ga od pradjeda ?  Smile

Mogu da razumijem da je neko genetski vepar, pa je sav masivan, zdere ko medjed, skeleta sirokog.. plus ako je visok onda takav i izgleda kao da visi po teretanama... ali valjda se zna sta je misic, a sta suhomesnati zelatin...


On i nema perfekto oblikovane mišiće, sem možda tih listova, oni su mu kao kod ovih fudbalera.

Već rekoh da je čovek domaćinski građen. Njemu ništa nije izdefinisano, samo je... veliko.  Smile Ima čak i stomak. Al kad bi rešio da krene u teretanu uopšte ne bi morao da radi sa većim težinama da nabije snagu i masu, on to ima. Samo da radi sa malim težinama da izdefiniše mišić.

I da skine stomak  Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2011, 02:01:44 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Samsung Galaxy S III
Rade oni krisom sklekove doma...

Dobro, neki misici kao sto su noge.. ok, to vecinski jeste genetika... hajde i grudi.. donekle... ali trbusnjaci, bicepsi, tricepsi.... tesko boga mu poljubim...  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:36:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.