Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:31:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Длакави пазух фак јеа  (Pročitano 18758 puta)
30. Maj 2012, 19:11:52
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia krntija
Švedska pevačica Lorin, pobednica Evrosonga, specifična je po svom imidžu na sceni i muzičkom izrazu, ali i po načinu života. Osim što ne poseduje televizor, ne koristi društvene mreže i živi u retro stilu, Lorin takođe ne brije svoje pazuhe.



I dok neki tvrde da je u pitanju samo dobra marketinška kampanja koja je Lorin izdvojila od drugih učesnika Evrovizije, ona u svoju odbranu kaže da je pomalo feministkinja, te da ne vidi razlog zašto bi žene morale da se briju ispod pazuha.

Ono što je izvesno jeste da i u Evropi i u Americi jača takozvana dlakava revolucija među ženama, koje na taj način žele da pokažu da je neprirodno zahtevati od žena da izgledaju kao porcelanske lutke.

Svetske zvezde koje troše milione na svoj izgled, savršene toalete, šminku, fitnes trenere i slično znale su povremeno da sa sobom na crveni tepih ponesu i dodatni asesoar - „šiške ispod miške“, te su tako ovekovečene Džulija Roberts, Dru Barimur, Hilari Svenk, Bijonse...





Domaće zvezde su ređe viđane u takvim situacijama, ali je pre par godina glumica Katarina Radivojević zbog uloge u ruskom filmu „Morfijum“ na neko vreme morala da zaboravi na brijač.
 
Svojevremeno se Anica Dobra na jednoj dodeli filmskih nagrada, još na samom početku svoje karijere, pojavila maljavih pazuha, ali je ceo slučaj ubrzo pao u zaborav.

Irkinja Imer O’Tul nedavno se pojavila u jednoj TV emisiji kako bi objasnila zašto je pre 18 meseci prestala da koristi brijač.
 
Odlučila je da brijaču kaže zbogom jer su „žene pod prevelikim pritiskom zbog savršenog izgleda“.



Rekle su...

Ivana Zarić kaže da svako treba da je slobodan da radi šta hoće.

- Ovde je u pitanju estetika koja meni nije bliska, ali u suštini treba svako da radi ono što mu odgovara - rekla je poznata televizijska voditeljka.
 
Biljana Cincarević - Podržavam svaku vrstu aktivizma koji ide u prilog borbi za jednakost i ljudska prava, i za sebe mogu reći da sam neka vrsta neofeministkinje. Podržavam učešće žena u svim mogućim institucijama, a podržavam to što je Lorin uradila jer je u pitanju solidarnost žena iz Švedske. Taj trend vraćanja malja je nešto očekivano s obzirom na to da se moda ponavlja i u fizičkom izgledu, samoj modi, ponašanju: anoreksične žene odlaze u istoriju, vraćaju se obline.

Nataša Miljaković - Mislim da je to stvar ličnog izbora, a ne usuđujem se ni da mislim šta ko krije ispod pazuha. Nisam sklona takvim idejama, a i nisam sasvim sigurna kakve su tačno ideje za koje se te žene bore.



Блиц
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Qtek 666
Seksualna revolucija je donela da muškarci počnu da se depiliraju svuda, a žene se izgleda spremaju da budu što dlakavije. Meni je to kul, osim što ne volim depilirane muškarce. Totalno sam retro.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia krntija
Само ли се питам који цар кара ово  Smile






Али ова Лорин најјача.... дакле колко сам сконтао, она се депилира, само не брије пазух, а онда каже

Citat
te da ne vidi razlog zašto bi žene morale da se briju ispod pazuha.

Не види разлог? Ево даћу јој ја разлог... ХИГИЈЕНА глупачо  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice ove tete gore, ona je ucesnik u eksperimentu... dve zene su odlucile da se ne briju 2 meseca.. ja mislim... ili tri...  Smile


Sto se dlakavih pazuha tice... zamjecujem samo muske kada mi se nabiju u nos u busu... zenske ne...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Svetske zvezde koje troše milione na svoj izgled, savršene toalete, šminku, fitnes trenere i slično

Pa zašto onda rade i sve ovo ....

Stoka, brate .....

Pa i muškarci se briju ispod miške, što reče bookee
Citat
ХИГИЈЕНА
, mnogo je čistije i manje zaudara .... mislim strašno ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia krntija
Citat
Sto se tice ove tete gore, ona je ucesnik u eksperimentu... dve zene su odlucile da se ne briju 2 meseca.. ja mislim... ili tri...

не мислиш добро



IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
gnusno & sablasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Sto se tice ove tete gore, ona je ucesnik u eksperimentu... dve zene su odlucile da se ne briju 2 meseca.. ja mislim... ili tri...

не мислиш добро





Da... u pravu si... to je ovo:

http://www.thenakedfaceproject.com/

Bila su dva teksta u razmaku od mesec-dva.. o njoj i njima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 6220
Ne znam, razumem da neko ne odrzava bas perfektno stanje, ali mora li ko majmun  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:31:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.