Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:40:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djukanovic i Ceku?  (Pročitano 17607 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ĐUKANOVIĆ SA KOSOVSKIM PREMIJEROM AGIMOM ČEKUOM U PODGORICI

Kako god bude, Kosovo je susjed

Crna Gora zainteresovana da se kosovsko pitanje riješi bez odlaganja, mirno, dogovorom, kako bi se došlo do održivog rješenja, rekao je Đukanović i najavio otvaranje predstavništva u Prištini
Podgorica - Veoma respektujem šta o našoj politici misle naši susjedi, ali slijedim ono što mislim da je najbolji državni i nacionalni interes Crne Gore, poručio je juče odlazeći premijer Milo Đukanović nakon sastanka sa kosovskim premijerom Agimom Čekuom u vili “Gorica” u Podgorici.
Povodom protesta dijela opozicije i političara iz Srbije zbog poziva Čekuu da posjeti Podgoricu, Đukanović je rekao da to doživljava kao “inerciju jedne stare autistične, ksenofobične svijesti koja je razne ljude, prostore i države proglašavala neprijateljskim da bi nakon toga sa njima uspostavljala odnose”.
On je naglasio da je Crna Gora na referendumu ostvarila pravo da autonomno vodi svoju državnu politiku i da je “najvažniji interes Crne Gore da gradi mostove saradnje sa susjedima”.
“Zbog toga ne želim ksenofobično da zatvaram vrata saradnje. Siguran sam da je posjeta Čekua i njegove delegacije upravo doprinos učvršćivanju međusobnog povjerenja što je neophodan uslov stabilnosti i ostvarivanja evropske perspektive svih koji živimo u ovom regionu”, ocijenio je Đukanović.
Objašnjavajući da Crna Gora pretenduje “da vidi nešto malo dalje od sjutrašnjeg dana”, on je kazao da ostaje najveći interes Crne Gore za dobru saradnju sa Srbijom.
“Zaista ne mislim da ovim što mi razgovaramo sa našim drugim susjedima činimo ikakvu štetu Srbiji. Ne pretendujemo da opredjeljujemo finalni status Kosova, ali kakav god bio status Kosova, Kosovo je susjed Crne Gore i mi moramo da sa svojim susjedom razvijamo dobre odnose i da pružamo dobar primjer drugima u regionu, pokazujemo Evropi da ovdje postoji demokratski kapacitet i svijest međuetničkog razumijevanja, tolerancije, suživota...”, istakao je Đukanović.
On je dodao da je Crna Gora zainteresovana da se kosovsko pitanje riješi bez odlaganja, a da će o tome kakvo će ono biti odlučiti timovi koji o tome pregovaraju na relaciji Beograd - Priština, uz naglašenu odgovornost UN i Kontakt grupe.
“Želimo da se to pitanje riješi mirno, dogovorom, kako bi se došlo do održivog rješenja, jer samo ono garantuje stabilnost regiona i njegovu skoru evropsku i evroatlantsku perspektivu”, rekao je Đukanović.
Nagovještavajući da će Crna Grna otvoriti svoje predstavništvo u Prištini, on je rekao da je sa Čekuom razgovarao o neophodnosti skorog rješavanja kosovskog statusa, unapređivanju saobraćajne infrastrukture, daljem otvaranju graničnih prelaza, približavanju poslovnih interesa, jedinstvenoj ponudi koja bi zainteresovala krupnije investitore neophodne za rješavanje ograničenja u pu-tnoj, energetskoj, komunalnoj infrastrukturi...
“Govorili smo i o potrebi za pažljivijim nadzorom nad bezbjednošću, posebno u graničnom prostoru, da doprinosimo osjećaju sigurnosti kod građana. Pitanje borbe protiv organizovanog kriminala i svih devijacija biće predmet posebnog sastanka koji će gospodin Čeku imati sa svojim saradnicima i timom iz naše vlade”, kazao je Đukanović, dodajući da je tema bila i brži povratak raseljenih lica, kojih je 1999. bilo oko 120.000, odnosno 20 odsto populacije Crne Gore.
Napominjući da ima čast što je prvi premijer Kosova koji je posjetio nezavisnu Crnu Goru i zahvaljujući se zbog prijema izbjeglica sa Kosova prije sedam godina, Čeku je prenio očekivanje da će status Kosova biti riješen što prije, još u toku ove godine.
“Sigurni smo da će to biti nezavisnost nadgledana od međunarodne zajednice, sa svim garancijama za etničke manjine. Želimo da izgradimo Kosovo koje će biti demokratska, moderna zemlja sa evropskom orijentacijom, multietnička zemlja, sekularna, funkcionalna i stabilna, zemlja u miru i dobrosusjedskim odnosima sa svima u regionu”, poručio je Čeku.
On je kazao da je tražio sam pomoć od Đukanovića da ohrabri srpsku zajednicu da se integriše u institucije Kosova i da imaju povjerenja u institucije Kosova.
“Albanska zajednica ovdje nikad nije predstavljala prijetnju nego je uvijek bila zaštitnik Crne Gore”, ocijenio je Čeku.
On je pozvao Crnu Goru da otvori predstavništvo u Prištini i da novi premijer što prije posjeti Kosovo.

Nđ.R.

ČEKU: PONOSAN SAM NA SVOJU PROŠLOST

Jedini sud koji mene može okriviti ili osuditi jeste međunarodni sud u Hagu ili pravosudni sustav UNMIK-a na Kosovu. Ova dva suda nijesu pokrenuli nikakvu istragu, niti su našli bilo kakvog razloga da mene optuže za ratni zločin. Budite sigurni da je moj slučaj jako dobro razmatran budući da je iniciran od strane Beograda i da nijesu našli ništa zbog čega bi pokrenuli takvu istragu, kazao je Čeku odgovarajući na opasku jednog novinara da je osumnjičen za ratne zločine.
On je rekao da je bio profesionalni vojnik koji je sve svoje dužnosti, kako u ratovima tako i u miru, shvatao ozbiljno, odgovorno i profesionalno.
“Moja je savjest jako čista i ja sam ponosan na moju prošlost. Odgovorno tvrdim i tvrdiću da nikada nijesam zapovijedio zločin, nikada nijesam vidio, nikada nijesam počinio nikakav zločin. Siguran sam da me ni premijer Đukanović i rukovodstvo Crne Gore ne smatra takvim”, istakao je Čeku.


POUČNO ISKUSTVO

Predsjednik Skupštine Ranko Krivokapić rekao je u razgovoru sa Čekuom da je Crna Gora svojim primjerom pokazala da se mirnim i demokratskim putem može doći do pravog rješenja, prihvatljivog za sve strane.
"U želji da podržimo pregovore u Beču između međunarodne zajednice, Albanaca i Srba, Crna Gora kao primjer uspješne multietničke zemlje treba da prenese iskustva koja su značajna za stabilno društvo gdje Albanci i Srbi žive u skladu, miru i prijateljstvu", kazao je Krivokapić i dodao da vjeruje da je to moguće i na sjevernoj granici.
Čeku je kazao da će nastojati da povrati povjerenje Srba, pokazavši im da njihov život ima perspektivu na Kosovu. Sa premijerom razgovarao je i šef diplomatije Miodrag Vlahović.

Izvor: Vijesti
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Primio je Cekua da mu proda zemlju na Crnogorskom primorju..Kao i Deripasku i tolike druge. Biznis je biznis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K508i
Prodane duse.Vratice im se kad tad.Brukaju svoje pretke i okrecu ledja Srbiji kad joj je najteze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Crnogorska nacija je vezana za sudbinu Mila Djukanovica, kad pukne on, niz odvodne cevi wc solje oticice i crnogorska nacija.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
1. Ako bi to pomoglo da jednom Srbinu bude bolje Čekua bi trebalo pozvati u Beograd

2. Tragično je to kako jedan Čeku drži lekcije našim političarima, posebno ovima iz SRSa i DSSa kako se vodi ozbiljna politika. Još kada sam video da je pričao na srpskom bilo je jasno da je taj čovek inteligentniji od onog klovna štoi se svađa sa sudijama u hagu. Tužno.
Smile

da sam ja na njegovom mestu, isto bih ucinio.
pa valjda je normalno da brine o interesima svog naroda vise nego o interesima nas.
nasi odnosi sa CG su dosta hladni.
stoji to da je pomenuti siptar kriminalac, ubica.......ali to je nebitno Djukanovicu sto je i normalno.
npr. jebe se meni da li je premijer ili MIP Nemacke neki narkoman poput Cede ako ce da nam pomogne da se uvucemo u EU... jebe mi se i to sto je ceda narkoman ako ce da nam pomogne(u sta sumnjam)
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ceda je narkoman, al sa merom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Vra­ća­nje du­go­va do­brim su­se­di­ma

OPO­ZI­CI­O­NE stran­ke u Cr­noj Go­ri oce­ni­le su da je zva­nič­na po­se­ta Agi­ma Če­kua skan­dal i "nož u le­đa" zva­nič­noj Sr­bi­ji, s ob­zi­rom da je pre­mi­jer srp­ske po­kra­ji­ne, ko­ja na­sto­ji da bu­de ne­za­vi­sna, u Pod­go­ri­ci pri­mljen na naj­vi­šem ni­vou u tre­nut­ku ka­da Sr­bi­ja bi­je te­šku di­plo­mat­sku bit­ku da za­dr­ži Ko­so­vo.
Te­ško je, za­i­sta, pro­ce­ni­ti šta je na­te­ra­lo Đu­ka­no­vi­ća da sa­mo če­ti­ri da­na pre for­mal­nog, de­fi­ni­tiv­nog od­la­ska sa pre­mi­jer­ske funk­ci­je, po­zo­ve kon­tro­verz­nog ko­sov­skog li­de­ra na raz­go­vo­re o "do­bro­su­sed­skim od­no­si­ma". Če­ku je pri­li­ku is­ko­ri­stio da pro­mo­vi­še ne­za­vi­snost Ko­so­va, ali i ob­ja­sni da ni­je či­nio zlo­či­ne nad Sr­bi­ma, što, re­kao je, do­ka­zu­je i Đu­ka­no­vi­ćev po­ziv.
Raz­log za po­se­tu ko­ju je do­bar deo jav­no­sti u Cr­noj Go­ri osu­dio mo­gao bi bi­ti i eko­nom­ski. Na­vod­no, cr­no­gor­ski "taj­ku­ni" su i te ka­ko za­in­te­re­so­va­ni za ko­sov­sko tr­ži­šte, žed­no sve­ga, na­ro­či­to pro­iz­vo­da ko­ji bi iz Cr­ne Go­re mo­gli ići "tran­zit­no", kao što su naf­ta ili ci­ga­re­te... Naj­o­gor­če­ni­ji, pak, tvr­de da je reč sa­mo o vra­ća­nju du­go­va Đu­ka­no­vi­će­ve vla­de zbog ve­li­ke po­mo­ći u al­ban­skim gla­so­vi­ma na pro­le­to­šnjem re­fe­ren­du­mu, a, ka­žu, sa Ko­so­va je bi­lo i nov­ča­ne po­dr­ške za pro­je­kat ne­za­vi­sno­sti.
Mo­ti­vi su, da­kle, u ma­gli, ali se efek­ti afir­ma­ci­je Agi­ma Če­kua i nje­go­ve ide­je ne­za­vi­sno­sti baš u Pod­go­ri­ci mo­gu ja­sno na­zre­ti. Upu­će­na je, re­ci­mo, po­ru­ka me­đu­na­rod­noj za­jed­ni­ci da ni od ju­če naj­ver­ni­ji sa­ve­znik Sr­bi­je vi­še ne po­dr­ža­va osta­ja­nje po­kra­ji­ne u toj dr­ža­vi. Ili, u naj­ma­nju ru­ku, da je zva­nič­noj Pod­go­ri­ci sve­jed­no ka­ko će ko­sov­sko pi­ta­nje bi­ti re­še­no. S dru­ge stra­ne, ta­man ne­ka­ko sta­bi­li­zo­va­ni od­no­si iz­me­đu Be­o­gra­da i Pod­go­ri­ce sa­da bi se i u prak­si mo­gli sve­sti na hlad­ne od­no­se dve­ju dr­ža­va, što će do­ne­ti no­ve pro­ble­me "obič­nim" gra­đa­ni­ma.
Sve u sve­mu, u te­škim tre­nu­ci­ma za Sr­bi­ju, jed­no ra­me je gru­bo iz­mak­nu­to. Isti­na, sa­mo od cr­no­gor­ske vla­sti a ne i od na­ro­da ko­ji je po­se­tu Če­kua uglav­nom pri­mio kao lju­tu tra­vu na još sve­žu lju­tu ko­sov­sku ra­nu.

VLA­DA SR­BI­JE:
DU­GO­ROČ­NE PO­SLE­DI­CE
BE­O­GRAD - Vla­da Sr­bi­je po­no­vo je is­ta­kla da je Ko­so­vo sa­stav­ni i neo­tu­đi­vi deo Sr­bi­je a ne su­sed Cr­noj Go­ri, ka­ko je to sa­op­šti­la zva­nič­na Pod­go­ri­ca pri­li­kom po­se­te ko­sov­skog pre­mi­je­ra Agi­ma Če­kua.
"Sve dr­ža­ve čla­ni­ce UN, pa i Cr­na Go­ra du­žne su da po­štu­ju su­ve­re­ni­tet i te­ri­to­ri­jal­ni in­te­gri­tet Sr­bi­je. U pro­tiv­nom, to će ima­ti du­go­roč­ne po­sle­di­ce u me­đu­sob­nim od­no­si­ma iz­me­đu Sr­bi­je i Cr­ne Go­re", re­kao je šef Vla­di­ne Kan­ce­la­ri­je za sa­rad­nju s me­di­ji­ma Sr­đan Đu­rić.
On je, ta­ko­đe, pod­se­tio da Po­ve­lja UN i na­če­la me­đu­na­rod­nog pra­va ga­ran­tu­ju te­ri­to­ri­jal­nu ce­lo­vi­tost Sr­bi­je.

BO­RIS TA­DIĆ
ZAR BAŠ SA­DA?
PRED­SED­NIK Sr­bi­je Bo­ris Ta­dić iz­ja­vio je Tan­ju­gu da sma­tra da je ne­pri­hva­tljiv i ne­po­tre­ban po­tez cr­no­gor­skog pre­mi­je­ra Mi­la Đu­ka­no­vi­ća da pri­mi pre­mi­je­ra Ko­so­va Agi­ma Če­kua u tre­nut­ku dok se vo­de pre­go­vo­ri o bu­du­ćem sta­tu­su po­kra­ji­ne.
"Agim Če­ku ni­je ovla­šćen da pred­sta­vlja Ko­so­vo u ino­stran­stvu i vo­di bi­la­te­ral­ne raz­go­vo­re", sma­tra Ta­dić.
Pre­ma nje­go­vom mi­šlje­nju, ne­po­treb­no je oro­ča­va­ti pre­go­vo­re i vr­ši­ti pri­ti­sak da se oni okon­ča­ju do kra­ja go­di­ne. Sr­bi­ja se za­la­že za kom­pro­mi­sno, sta­bil­no i odr­ži­vo re­še­nje za Ko­so­vo i Me­to­hi­ju.
"Na­dam se da će bu­du­ća Vla­da Cr­ne Go­re ima­ti vi­še sen­zi­bi­li­te­ta za ovo kom­plek­sno pi­ta­nje".

MI­LOŠ ALI­GRU­DIĆ
FRA­PANT­NI PO­TEZ
BE­O­GRAD (Be­ta) - Funk­ci­o­ner De­mo­krat­ske stran­ke Sr­bi­je, Mi­loš Ali­gru­dić, oce­nio je da po­se­ta ko­sov­skog pre­mi­je­ra Agi­ma Če­kua Cr­noj Go­ri mo­že iza­zva­ti od­re­đe­ne po­sle­di­ce na od­no­se Sr­bi­je i Cr­ne Go­re.
Ali­gru­dić je re­kao da je "za­pre­pa­šćen" zna­ča­jem ko­ji su vla­da­ju­ći kru­go­vi u Cr­noj Go­ri da­li po­se­ti Če­kua.
"To je za me­ne jed­na fra­pant­na stvar i za­pre­pa­šću­ju­ća či­nje­ni­ca u ovom tre­nut­ku i mi­slim da to mo­že osta­vi­ti od­re­đe­ne po­sle­di­ce na na­še me­đu­sob­ne od­no­se", is­ta­kao je on.
On je re­kao da ni­je si­gu­ran da bi dru­gi li­de­ri ze­ma­lja re­gi­o­na sa ta­kvom la­ko­ćom pri­mi­li Če­kua kao što je to uči­nio pre­mi­jer Cr­ne Go­re Mi­lo Đu­ka­no­vić.

Izvor: Vecernje novosti
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
Ne znam kako ocekujes da jedan Ceku, koji je licno odgovaran za stradanje naseg naroda moze da da nam donese bilo kakav boljitak.
A to sto zna srpski uopste ne znam zasto te cudi?!

Naravno da može jer je on premijer Kosova u izmenjenim uslovima danas. I puno Crnogoraca je protrano sa Koosva pa se Đukanović seo sa njim upravo da bi ti ljudi mogli da se vrate. Srbija treba da napravi iskorak zbog svojih ljudi koji žive po ecntrima u Srbiji i onih koji žive u geto naseljima an kosovu i razgovara sa Čekuom kako to može da se reši. Čeku sada ima MZ nad vratom i biće kooperativan. Ako će to pomoći samo jednom čoveku da bolje živi onda vredi.

Na vlastima Srbije je da budu mudri koliko i neki vladari pre 100 godina koji su zbog Srbije i Srba i sa većim zlikovcima od ovog pričali.

Ako bi kosovo bio vraćeno srbiji taj Čeku bi sutra bio neki ministar ili predsednik skupštine. Mislite o tome.

Inačed ne čudi me što govori srpski nego što ga je na ovom skupu govorio pred kamerama. takve stvari se u svetu jako gledaju i Čeku vuče pametne političke poteze i šalje poruku da su prijateljstva iza njega. Srbija opet kaska.

Prvo nije ga Milo sigurno primio da bi se proterani crnogorci vratili na kosovo, a drugo iza Cekua ne stoje prijateljstva nego ubistva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Мило само наставља традицију издајника у ЦГ. Треба проверити јесу ли му неки род Секула Дрљевић и Јеврем Брковић.Али и поред свега тога,најгоре ми је кад чујем неке несретнике одавде,који кажу да тако треба решавати проблеме,а не ратовима итд. Они мисле да је демократија да разговараш са убицом и криминалцем,који је уместо униформе обукао одело и почео лепо да прича. Стока смо ми велика....
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K750i
Za 4 godine CG ce se izjasnjavati na referendumu za pripajanje siptariji,do tad ce kosovo da bude nezavisno ili pripojeno albaniji i jos ako se ta velika albanija spoji sa balijama iz BiH - zamislite samo kolika ce to zemlja da bude a prvi na udaru smo mi Srbi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:40:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.