Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djindjicevi poslednji intervjui - zabranjeni ?  (Pročitano 6112 puta)
15. Mar 2009, 11:05:01
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Uvideo sam zanimljivost... Naime, na sajtu DS-a odeljak sa intervjuima Zorana Djindjica se hronoloski zavrsava sa januarom 2003. godine... Nema ni pomena o njegovim intervjuima za "Dveri srpske" i "Vecernje novosti" koje je dao neposredno pred smrt. Zasto je to tako ? Po mom skromnom misljenju, to je posledica njegovih stavova koje je izneo u tim intervjuima. Svako moze da ih pogleda (na "You-tubu) i procita, mada su oni u javnosti pod nekom vrstom embarga.. O medjusobnim trvenjima Djindjica i Tadica sam obavesten iz odlicnih izvora, ali pitam se, da li je moguce da Tadic ide toliko daleko ? Zanima me sta neki sadasnji clan ili simpatizer DS-a ima da kaze na tu temu ? Nakon Djindjiceve smrti, ja sam odavno prezreo DS...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Qtek 小米
Председник Владе Србије-Зоран Ђинђић

Потпредседник владе и шеф посланичке групе -Чедомир Јовановић
Потпредседник владе-Жарко Кораћ
Министар правде-Владан Батић
Министар спољних послова-Горан Свилановић
Председник скупштине-Наташа Мићић
Амбасадор у Мексику-Весна Пешић
Амбасадор у САД-Милан Протић


Какав је то патриота, ако је био окружен све самим најгорим издајницима, који су касније признали независно косово и радили на његовом промовисању.
Па зар није очигледно да је и он био такав ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Председник Владе Србије-Зоран Ђинђић

Потпредседник владе и шеф посланичке групе -Чедомир Јовановић
Потпредседник владе-Жарко Кораћ
Министар правде-Владан Батић
Министар спољних послова-Горан Свилановић
Председник скупштине-Наташа Мићић
Амбасадор у Мексику-Весна Пешић
Амбасадор у САД-Милан Протић


Какав је то патриота, ако је био окружен све самим најгорим издајницима, који су касније признали независно косово и радили на његовом промовисању.
Па зар није очигледно да је и он био такав ?
Ili je bio ko i oni, pa malo folirao narod, tj išao ko Tadić sa ovom pričom " I Kosovo i Evropa", ili su se oni folirali.
Inače ne mislim da  naše priznavanje bilo šta menja što se tiče Kosova. I Albanija je priznavala nekad teritorijalni suverenitet Srbije na Kosmetu, pa ga danas ne priznaje. Nema tu vraćanja Kosova bez rata, džabe sudovi i priča o nepriznavanju. Vojske stvaraju države, a na Kosovo je došao Nato i stvorio Albancima državu. To doduše i nije najprirodonije, jer se stepen nacionalnog razvoja vidi u tome dal možeš da oružjem da otmeš parče zemlje i tu stvoriš državu. Albanci bez Nato-a, bukvalno nisu imali nikakve šanse, mada nisu toliko brojčano slabiji od nas, ako ih danas nema i više, mislim na celom Balkanu. Čak i Albanaca sa Kosova ima dovoljno da su mogli da dignu ustanak i izbore se za svoju nezavisnost, da su nacionalno dovoljno svesni. Međutim nisu, i zato sad šalju euleks da to probaju da nadoknade dodatnim "vaspitanjem".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Dobro... siguran sam da ima dovoljno tema tipa "Zasto smo ovde i kuda cemo...". Mene zanima ovakvo distanciranje DS-a od jasno definisanih i iskazanih stavova Zorana Djindjica. Zar je Tadicev ego toliki da moze da "slaze" tuzne face na Zoranovom pomenu i izgleda kao da mu tu lezi brat, a sa druge strane da selektivno plasira Djindjicevu zaostavstinu u onim segmentima koji mu odgovaraju ?

Pa zar nema ni jedna vatrena pristalica DS-a da mi to pojasni ?!
« Poslednja izmena: 15. Mar 2009, 12:35:59 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Председник Владе Србије-Зоран Ђинђић

Потпредседник владе и шеф посланичке групе -Чедомир Јовановић
Потпредседник владе-Жарко Кораћ
Министар правде-Владан Батић
Министар спољних послова-Горан Свилановић
Председник скупштине-Наташа Мићић
Амбасадор у Мексику-Весна Пешић
Амбасадор у САД-Милан Протић


Какав је то патриота, ако је био окружен све самим најгорим издајницима, који су касније признали независно косово и радили на његовом промовисању.
Па зар није очигледно да је и он био такав ?

Znaci hoces da kazes da je i Knez Milos bio olos zato sto je bio okruzen olosima koji su pljuvali ucene ljude i samo hteli da zgrabe mrvicu vlasti za sebe krijuci se iza njegovog uspeha i moci! Zvuci poznato a? Ovi svi koje si naveo su sada gde jesu zato sto su misevi koji su se krili iza skuta Djindjica!!!

Председник Владе Србије-Зоран Ђинђић

Потпредседник владе и шеф посланичке групе -Чедомир Јовановић
Потпредседник владе-Жарко Кораћ
Министар правде-Владан Батић
Министар спољних послова-Горан Свилановић
Председник скупштине-Наташа Мићић
Амбасадор у Мексику-Весна Пешић
Амбасадор у САД-Милан Протић


Какав је то патриота, ако је био окружен све самим најгорим издајницима, који су касније признали независно косово и радили на његовом промовисању.
Па зар није очигледно да је и он био такав ?
Ili je bio ko i oni, pa malo folirao narod, tj išao ko Tadić sa ovom pričom " I Kosovo i Evropa", ili su se oni folirali.
Inače ne mislim da  naše priznavanje bilo šta menja što se tiče Kosova. I Albanija je priznavala nekad teritorijalni suverenitet Srbije na Kosmetu, pa ga danas ne priznaje. Nema tu vraćanja Kosova bez rata, džabe sudovi i priča o nepriznavanju. Vojske stvaraju države, a na Kosovo je došao Nato i stvorio Albancima državu. To doduše i nije najprirodonije, jer se stepen nacionalnog razvoja vidi u tome dal možeš da oružjem da otmeš parče zemlje i tu stvoriš državu. Albanci bez Nato-a, bukvalno nisu imali nikakve šanse, mada nisu toliko brojčano slabiji od nas, ako ih danas nema i više, mislim na celom Balkanu. Čak i Albanaca sa Kosova ima dovoljno da su mogli da dignu ustanak i izbore se za svoju nezavisnost, da su nacionalno dovoljno svesni. Međutim nisu, i zato sad šalju euleks da to probaju da nadoknade dodatnim "vaspitanjem".


Upravo to! Bez jake vojske te niko nece shvatiti ozbiljno! Kada bi mi usli u NATO morali bi da smanjimo broj na onoliko koliko se njima svidja i da ih pitamo sa dva prsta jel smemo do WC-a. Zato mislim da je mudra politika da cutimo i gradimo ekonomiju koja ce nam doneti neophodna sredstva za obnovu drzave! E sad, mislim da je problem bas u tome sto ukleti zapadni dusmani znaju da jaka Srbija znaci da ce imati problema u ispunjavanju njihovih planova, oni zele da ili dovedu na vlast svoje poslusnik, ili da sabotiraju ove koji zele da Srbija ima samostalnu politiku! Znaci za zapad smo mi dobri jedino ako smo slabi, ili ispunjavamo njihove zapovesti. To je sustina i realnost! Zato nam treba jaka majka Rusija! Da napravi ravnotezu


[Edit by RASMC: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 15. Mar 2009, 14:45:05 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Dobro, sve je to lepo , ali ocigledno imamo problem u komunikaciji... Niti sam mislio na istoriju, niti na sadasnje stanje na Kosovu. Mene samo zanim odgovor na pitanje koje sam postavio gore, po mogucstvu od nekog clana/simpatizera DS-a... Sta je sa odnosom stranke prema Djindjicevim stavovima o Kosovu (koji je on  vrlo jasno iskazao ). Ima li tu diskontinuiteta ili mi se cini ? Meni izgleda da se danas koriste samo oni Djindjicevi stavovi koji se ne kose sa politikom Tadica...

Jos bolje bi bilo da mi odgovori neki clan LDP-a, mada mislim da je odgovor toliko ocigledan da ne bi imalo svrhe pokusavati. Doslednije prate Djindjicevu politiku Naprednjaci nego ldp....
« Poslednja izmena: 15. Mar 2009, 15:49:40 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
А који су били Ђинђићеви ставови о Косову?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy IIs
Dobro, sve je to lepo , ali ocigledno imamo problem u komunikaciji... Niti sam mislio na istoriju, niti na sadasnje stanje na Kosovu. Mene samo zanim odgovor na pitanje koje sam postavio gore, po mogucstvu od nekog clana/simpatizera DS-a... Sta je sa odnosom stranke prema Djindjicevim stavovima o Kosovu (koji je on  vrlo jasno iskazao ). Ima li tu diskontinuiteta ili mi se cini ? Meni izgleda da se danas koriste samo oni Djindjicevi stavovi koji se ne kose sa politikom Tadica...

Jos bolje bi bilo da mi odgovori neki clan LDP-a, mada mislim da je odgovor toliko ocigledan da ne bi imalo svrhe pokusavati. Doslednije prate Djindjicevu politiku Naprednjaci nego ldp....

Srbija je tada bila u mnogo boljoj poziciji nego danas. Danas postoji samo jedna mogućnost za povratak Kosova u Srbiju, a to je rat.


Citat
Upravo to! Bez jake vojske te niko nece shvatiti ozbiljno! Kada bi mi usli u NATO morali bi da smanjimo broj na onoliko koliko se njima svidja i da ih pitamo sa dva prsta jel smemo do WC-a. Zato mislim da je mudra politika da cutimo i gradimo ekonomiju koja ce nam doneti neophodna sredstva za obnovu drzave! E sad, mislim da je problem bas u tome sto ukleti zapadni dusmani znaju da jaka Srbija znaci da ce imati problema u ispunjavanju njihovih planova, oni zele da ili dovedu na vlast svoje poslusnik, ili da sabotiraju ove koji zele da Srbija ima samostalnu politiku! Znaci za zapad smo mi dobri jedino ako smo slabi, ili ispunjavamo njihove zapovesti. To je sustina i realnost! Zato nam treba jaka majka Rusija! Da napravi ravnotezu

Prvo da bi u očima NATO-a Srbija bila u vojnom smislu opasnost ili prepreka, morala bi da ima vojsku snage recimo nemačke, koja troši samo nekih 70-tak milijardi dolara godišnje na vojsku.
Znaš sumnjam da je moguće stvoriti industriju u srbiji koja bi donosila takav novac. A uz to Srbija nije
samodovoljna država (čudno zvuči ali je tako  Smile ) .

A o pomoći Rusije zemlji koja je potpuno okružena NATO paktom, baš i ne vredi raspravljati. I oni sami žele da vide Srbiju u EU, kako bi prestali da ih cimamo za rukav.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
А који су били Ђинђићеви ставови о Косову?

Pa da ne bih ja parafrazirao, najbolje nadji na you-tubu njegov intervju za tv "Galaksija" iz arhive Dveri srpske.

Hoce li mi neko odgovoriti, obzirom da me jako zanima !

A teza da je Srbija tada bila u boljoj poziciji ne stoji. Tek nakon ppresude Medjunarodnog suda pravde znacemo u kakvoj smo poziciji
« Poslednja izmena: 15. Mar 2009, 17:10:44 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Dobro, sve je to lepo , ali ocigledno imamo problem u komunikaciji... Niti sam mislio na istoriju, niti na sadasnje stanje na Kosovu. Mene samo zanim odgovor na pitanje koje sam postavio gore, po mogucstvu od nekog clana/simpatizera DS-a... Sta je sa odnosom stranke prema Djindjicevim stavovima o Kosovu (koji je on  vrlo jasno iskazao ). Ima li tu diskontinuiteta ili mi se cini ? Meni izgleda da se danas koriste samo oni Djindjicevi stavovi koji se ne kose sa politikom Tadica...

Jos bolje bi bilo da mi odgovori neki clan LDP-a, mada mislim da je odgovor toliko ocigledan da ne bi imalo svrhe pokusavati. Doslednije prate Djindjicevu politiku Naprednjaci nego ldp....

Srbija je tada bila u mnogo boljoj poziciji nego danas. Danas postoji samo jedna mogućnost za povratak Kosova u Srbiju, a to je rat.


Citat
Upravo to! Bez jake vojske te niko nece shvatiti ozbiljno! Kada bi mi usli u NATO morali bi da smanjimo broj na onoliko koliko se njima svidja i da ih pitamo sa dva prsta jel smemo do WC-a. Zato mislim da je mudra politika da cutimo i gradimo ekonomiju koja ce nam doneti neophodna sredstva za obnovu drzave! E sad, mislim da je problem bas u tome sto ukleti zapadni dusmani znaju da jaka Srbija znaci da ce imati problema u ispunjavanju njihovih planova, oni zele da ili dovedu na vlast svoje poslusnik, ili da sabotiraju ove koji zele da Srbija ima samostalnu politiku! Znaci za zapad smo mi dobri jedino ako smo slabi, ili ispunjavamo njihove zapovesti. To je sustina i realnost! Zato nam treba jaka majka Rusija! Da napravi ravnotezu

Prvo da bi u očima NATO-a Srbija bila u vojnom smislu opasnost ili prepreka, morala bi da ima vojsku snage recimo nemačke, koja troši samo nekih 70-tak milijardi dolara godišnje na vojsku.
Znaš sumnjam da je moguće stvoriti industriju u srbiji koja bi donosila takav novac. A uz to Srbija nije
samodovoljna država (čudno zvuči ali je tako  Smile ) .

A o pomoći Rusije zemlji koja je potpuno okružena NATO paktom, baš i ne vredi raspravljati. I oni sami žele da vide Srbiju u EU, kako bi prestali da ih cimamo za rukav.


Haha, pa mi smo napravili problem NATO-u i sa onom zastarelom vojnom tehnologijom JNA za vreme bombardovanja. A mi i ne zelimo da budemo problem vec bi trebali da imamo silu koja bi odvracala druge da se izivljavaju i sprdaju sa nama, kao sto rade danas kada ne obracaju paznju ni na jedan interes ove zemlje i naroda i otvoreno nas ponizavaju. Ne treba ti 70 milijardi da bi napravio pristojnu vojsku. A to sto smo okruzeni NATO zamljama ne znaci da i mi moramo da budemo jedna, a od Rusa mozemo da dobijemo samo tehnologju i kredite za kupovinu iste i to samo da uslov bude da ne budemo u alijansi, sto je jeli i nas interes. Znaci interesi nam se poklapaju. I oni ne zele da nas vide u EU zbog cimanja rukava vec zbog kontrole nad nama i naseg uklapanja u njihove nacionalne interese i strateske planove.
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.