Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djindjić planirao ujedinjenje Srbije i R.Srpske!!!  (Pročitano 7731 puta)
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Ericsson T28
Ma kako god, ali što manje žena, političara, aktivistkinja poput Nataše Koja Kandiše i rugoba i spodoba iz Žena u crnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Kada je izašao iz zgrade Stejt departmenta, on je čoveku iz obezbeđenja koji ga je pratio rekao kako mu je sada jasno “da oni ne žele da pomognu Srbiji, nego da je ruše, svuda i na svim nivoima” - kaže naš sagovornik.

Ja sam svoj kredibilitet, koji imam, i koji sam steko za ovih poslednjih 10godina, kao demokratski politicar stavio na tas za jednu stvar za koju mislim da je od drzavnog i nacionalnog interesa! A ako moji prijatejli u inostranstvu kazu:"Jao, sad si nas razocarao!", a ja kazem:"Meni je ova stvar vazna, i jako je vazna za moju zemlju i podrzite me u tome!" , a oni kazu:"Ne, mi tebe podrzavamo samo u onome sto je nama vazno!" - onda to nisu nasi prijatelji! - i to je jedan dobar test, na kome cemo videti ko nas zaista podrzava!  -  Dr Zoran Djindjic



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Svakako da su neke njegove ideje bile vizionarske mada ne vidim nacin na koji bi i on to mogao ostvariti a da pri tom ne bude rata ja to jednostavno ne vidim svakako da je takva politika od moje strane uvijek dobrodosla i bice podrzavana razloga za to je mnogo .
Uvek postoji nacin i verujem da bi Djindjic umeo da ih ostvari  Smile Ne znam sto ali me cesto u pravom zivotu porede sa njim mozda zbog nacina na koji pricam ali mi uvek bude drago kad mi to neko kaze Wink Veliki covek sve u svemu
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Zoran je bio realpolitičar, on je uvek imao u vidu ciljeve objedinjenja svih Srba u jednoj zajedničkoj državi, ali je bio i svestan u kakvom katastrofalnom stanju je primio upravljanje državom. Danas je nemoguće reći šta bi bilo da je još živ ali je jasno da su od njegovog života Srbija i Srbi imali koristi a od njegove smrti štetu. Pored toga što je dobio u ruke bankrotiranu državu bez novca da se obezbedi sledeća setva, grejanje tokom zime, penzije, zdravstvo i nužne socijalne mere Zoran je za te dve gopdine i nekoliko meseci uspeo da ojača poziciju Srpske i zaustavi divljanje Visokog predstavnika protiv Srpske, i preuzme inicijativu za povratak Srba na Kosovo.

Mnogi mu prebacuju velike propuste, greške pa čak i štetne odluke, ali ne može se zaboraviti koliko su one dobre i snažne odluke i postupci bili bitni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Cinjenica je da je Srbiju skupio na jedno,da je strana javnost znala ko je i da je bila uz Srbiju,da je prodrmao vojnu sluzbu,da im je dao izlaz iz sranja u koje su se uvukli po Slobodanom,i da cim je potegao pitanje Kosova i zlocina DB,neko ga je ubio,kostunicu nije,nikolica nije,seselja nije(koji je bas tih dana odlucio da Srpstvo brani u travalandiji) svidjao se on vama ili ne, cinjenica je da je ubijen cim je dotakao DB
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Ericsson T28
Citat
i zaustavi divljanje Visokog predstavnika protiv Srpske

NAŽALOST, u ovome nisi u pravu. Kada je Đinđić došao na vlast, to je bio vrhunac samovolje dva visoka predstavnika, Petriča u odlasku i Ešdauna u dolasku. Nije zato bio odgovoran Đinđić, a nije mogao ni puno da učini.

Morali smo sačekati da tim seronjama isteknu mandati, a posljedice maharadže ili vršioca dužnosti cara Ešdauna se osjete i danas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy II
on je jedini i imao m..a da kaze nekom od belosvetskih protuva nesto. mada nisam njegov fan,mislim da mu to ne mozemo osporiti

primer
DJINDJIC DAO KFORU ROK OD 20 DANA DA SREDI JUG SRBIJE

   BEOGRAD - Jedan od lidera DOS-a i kandidat za mandatara Vlade Srbije Zoran Djindjic dao je rok KFOR-u od "jos maksimalno 20 dana da stabilizuje situaciju u zoni bezbednosti na jugu Srbije" ili ce srpska policija reagovati. "Ukoliko budemo primetili indicije da Albanci nameravaju da krenu u ofanzivu, nasa policija ce odmah intervenisati", rekao je Djindjic u intervjuu nemackom nedeljniku "Spigl". Na pitanje da li postoji mogucnost da NATO posle demokratizovanja Srbije u kosovskom pitanju promeni stranu Djindjic je rekao da se "tome nada i da bi to bilo logicno", prenosi Srna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy II
Kako se devedesetih godina u Vašingtonu, Briselu i Hagu krojila sudbina Srbije i srpskog naroda
Ko je ubio Đinđića?
Haris Silajdžić kolegi Ejupu Ganiću u svom stanu u Sarajevu, samo dan posle atentata na Zorana Đinđića, objašnjavao pozadinu ubistva srpskog premijera

Samo dan posle atentata na Zorana Đinđića, 13. marta 2003. godine, pripadnici tajne službe Republike Srpske zabeležili su u Sarajevu razgovor Harisa Silajdžića i Ejupa Ganića, koji je vođen u stanu sada predsedavajućeg Predsedništva BiH. Kurir objavljuje, a Glas prenosi, transkript razgovora dvojice bošnjačkih političara bez redakcijskih intervencija.

Silajdžić: Jedan problem manje u Bosni. Ko bi se tome nad’o? Jedno vrijeme su ga podržavali svi, Amerikanci, NJemci, Francuzi... Jedino su Englezi stalno bili uzdržani. Nikad ga nisu voljeli! Onaj mali, znaš, što je bio kod Ešdauna, obavještajac... Bio je prije u Beogradu...

Ganić: Znam ga...

Silajdžić: E... On mi je rekao za Đinđića da je prevrtljiv čovjek. Začas se okrene. Ja, šta ćeš... čovjek uvek najebe od prijatelja.

Ganić: Ma, nije se s njima... Ih... Nisu oni, ba... Đe ćeš se sa Amerikancima...

Silajdžić: Oni su bili bjesni... Ešdaun mi je pričao da su kod Đinđića u kabinetu bila bar dvojica njihovih koji su stalno držali ovoga na oku. Oni su kreirali politiku vlade u Srbiji. Šta je i očekivao: Aj što laže nas, laže ove u Zagrebu, ali kako ćeš lagati Zapad. Neka su ga, vala, i nije mi žao!

Ganić: Dobro je to. Posle onog intervjua u Banjaluci... Znao sam da će ga ubiti. Sve nas je namaz’o. Oni su dobri dok ih slušaš, ali prevrtljivost ne vole.

Silajdžić: Ja sam uvijek mislio da je Koštunica problem. Stalno je s njim bilo Republika Srpska, pa Republika Srpska... Specijalne veze. A Đinđić je mudro ćut’o. Taktički. Ne mogu da vjerujem da je ovo uradio, onako, na svoju ruku... Mora da mu je neko rek’o... Neko moćan... Nije smio politiku Zapada prema Srbiji da nazove ucjenjivačkom.

Ganić: Mediji su objavili da su ga ubili kriminalci. U Srbiji je, vala, sve moguće...

Silajdžić: Jes’, jes’... čuo sam ja to. Pričali su mi da se upetlj’o s tamo... Neki naši rade s tima nji’ovim.

Ganić: Možda su mu NJemci tražili da učini nešto njima, a on poletio pa...

Siladžić: More bit’. Mada ne vjerujem... Ih... Znao je on da ga Švabe ne mogu zaštiti.

Ganić: Od nas su tražili nekoliko ljudi, od ovi’ Pakistanaca, stručnjaka za eksploziv, da im ustupimo. Kad su shvatili da oni ne govore nit’ razumiju jezik, onda su otišli kod Hrvata. Za šta im je to trebalo, ne znam!

Silajdžić: Šta misliš, ko će naslijediti Đinđića?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Svi mi nesto planiramo,ali ne zavisi uvjek samo od nas ostvarenje nasih planova.
Jedno su snovi a drugo realnost.
IP sačuvana
social share
[b][/b]Ne biram, u stvari nista, ni rodjenje, ni porodicu, ni ime, ni grad, ni kraj, ni narod sve mi je nametnuto.Jos je cudnije sto to moranje pretvaram u ljubav!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Ja sam svoj kredibilitet, koji imam, i koji sam steko za ovih poslednjih 10godina, kao demokratski politicar stavio na tas za jednu stvar za koju mislim da je od drzavnog i nacionalnog interesa! A ako moji prijatejli u inostranstvu kazu:"Jao, sad si nas razocarao!", a ja kazem:"Meni je ova stvar vazna, i jako je vazna za moju zemlju i podrzite me u tome!" , a oni kazu:"Ne, mi tebe podrzavamo samo u onome sto je nama vazno!" - onda to nisu nasi prijatelji! - i to je jedan dobar test, na kome cemo videti ko nas zaista podrzava!  -  Dr Zoran Djindjic
 

Jos jednom sam moraoda ovo citiram jr ja jednostavno nisam cuo ni od jednog srpskog politicara da na slican nacin razmislja i interpetira stvari koje su vezane za takoreci visoku politiku i onim najjednostavniji recnikom pokusava da objasni Srbima ono sto im niko ne zeli reci .
Apsolutno se slazem sa Simijon kd kaze
Citat
Zoran je bio realpolitičar, on je uvek imao u vidu ciljeve objedinjenja svih Srba u jednoj zajedničkoj državi, ali je bio i svestan u kakvom katastrofalnom stanju je primio upravljanje državom. Danas je nemoguće reći šta bi bilo da je još živ ali je jasno da su od njegovog života Srbija i Srbi imali koristi a od njegove smrti štetu. Pored toga što je dobio u ruke bankrotiranu državu bez novca da se obezbedi sledeća setva, grejanje tokom zime, penzije, zdravstvo i nužne socijalne mere Zoran je za te dve gopdine i nekoliko meseci uspeo da ojača poziciju Srpske i zaustavi divljanje Visokog predstavnika protiv Srpske, i preuzme inicijativu za povratak Srba na Kosovo.
 
Sve je receno jednostavno posla je bilo previse i tri covjeka ne bi stigla da urade ono sto je on uradio.
Mozda iz danasnje perspektive to izleda malo ali ja mislim da je u tim kljucnim trenucima to bilo od istorijske vaznosti u svakom slucaju istorija ce pokazati njegove mjesto u srpskoj politici po mom ubjedjenu definitvno jedno medju znacajnijim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.