Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:31:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djiki  (Pročitano 25167 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
Pozdrav svima!
To sto sam zensko, ne znaci da nisam NACIONALISTA, ali nacionalista ima dve fele. Nacionalisti koji velicaju svoj narod, jezik i kulturu, ali ne na stetu drugih nacija
IP sačuvana
social share
Sve za burek, a naravno i djevrek
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: GrofNS
Citat: Радикал
Citat: GrofNS



Видим да се разумеш у брендове и луксузна старна одмаралишта. Као да ниси много осиромашио под `диктатуром`. Слушајући тебе човек би помислио да ова држава и није толико `усрана` Wink. Или је све то само лоша жвака WinkSmiley.


Stacu kada mi je na ruci Audemars Piguet - Perpetual Chronograph, a nije samo to nego i Gierald Genta - "Le Open" - quero1862, Bvlgari - BvlgariBvlgari Chronograph, i neki tamo Girard Perregaux - Triple Bridge Tourbilion, stacu kada su mi satovi opsesija. Salim se, to sam cuo od sekia i Slobe da i oni vole G.Perregaux, cak su veliki poznavaoci istog brand-a, pa ko veli ajd malo sad i ja:)

A to sto kazes slusajuci i mene..... e pa vidi da nije bilo cika Slobice i njemu slicnih, ja bih verovatno do sada imao i kucu na Kapriu a StTropez bi za mene bio mesto za "vikend rostilj", neverujem, da bih skijao u Cortini posto ima boljih centara po evropi  Smiley

Ajd Caos

Gile

Занимљиво... ти си изгледа неки опасан момак...  :wink:
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: El Radisa
Ali znas ti dobro nasta sam ja tu mislio.

Не знам. Знам само оно што си написао.  Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: Радикал
Сви се добро сећамо колико се опозиција (мислим овај ваш део опозиције) упињала да подстакне запад на притиске у циљу рушења режима. Као што се данас овде пишу спискови за Хаг тако су онда писали спискове неподобних људи и предузећа који нису смели да излазе из земље и чија су средства бивала блокирана. Као је цела привреда била под контролом људи из режима, то је испало тако на готово нико није могао да послује са иностранством, што је опет највише осећао народ на својој кожи.  


Zato sto je apsolutno pravo na uvoz: Cigara, Nafte, .. i ostalih "ne profitabilnih" artikala, sa ogromnom carinskom stopom od 0% imao licno sin cika Slobice, naravno ne samo on, nego i njegovi drugari Smiley

Citat: Радикал
Да ли је теби све једно да ли ће твоја деца једног дана живети у Србији и говорити матерњи језик или ће бит асимилована у туђој држави или у држави која је само привидно наша а у ствари је само провизоријум у коме наизглед лепо и задовољно (са пуно толеранције Smiley) живе анационални медиокритети, потпуно несвесни своје вере, својих корена и националних интереса? Да ли ти је све једно да наши потомци буду јевфина радна снага, портошна марва неким империјалистима који су нам све ово и закували?

Dace dragi Gospod Bog da moja deca zive u Geneva-Switzerland ili London - GB.

Citat: Радикал
И то да је Шеки био Слобин полтрон је толико смешно да не знам шта да ти кажем. Сви се овде добро сећају каква је кампања вођена против СРС-а пред сваке изборе. Сви се сећају ко се годинама броио за демократију, био по затворима, сукобљаво се у скупштини (чупао прекидач Wink). Најпрљавија кампања која је вођена против Шешеља и СРС-а на изборима `97 је нешто што вама никада за све ово време није рађено. Чак и за изборе после којих је уследио 5.октобар социјалистичка медијска машинерија је више била уперена против радикала него против ДОС-а, што је на крају Милошевићев режим скупо коштало. Због тога што је Шешељу увек на првом месту била одбрана националних интереса, у тренутку када је држава дошла у опасност од стране агресије, он се ставио на страну оних који су поред свега били спремни да је бране (тај исти Слобин режим).


Jel ti stvarno verujes u to????? Tvrdis da seki nije bio Slobin covek??? Tvrdis da se nije malo opustio vise pa ga cale poslao na robiju???? Tvrdis da posle te iste robije nije nastavio da plese dok cale vuce konce???
Jel normalno da jedan "politicar", javna licnost ispicka coveka zbog provokacije u televiziskoj emisiji, i da odgovor na to bude "okliznuo se na bananu"???? Jel mislis da je u redu da taj isti "politicar", javna licnost i njegov personal vade oruzje, i kratke i duge cevi nasred Beograda?
Nikada nisam osporio, niti cu, Sekijev intelekt, u elokventnost vec mogu i da posumnjam da nebude bas da ga pljujem, simpa je on meni kada krene da lupeta, ima veoma fantasticnu moc iznosenja i plasiranja "argumenata", fikitvne istine, i miniranja sagovornika sa kvantitativnim izlaganjima, ali ne i kvalitetnim, ....  tacno se i kod tebe kao i kod sekija primecuje taj arogantan nastup, sa mnostvom "argumenata" koji su, po meni veoma DISKUTABILNI. Ja bih samo zeleo da mi, "argumentovano" obrazlozis pomenuta dva postupka......"banana" i "oruzje" nasred BGD??? jel to normalno????


Citat: Радикал
Не знам како ово да окарактеришем, али овај твој став довољно говори о зрелости и нивоу твога размишљања. Ајде да и ја тебе у том маниру нешто питам: Што ви који сте толико били против Слобиног режима нисте раније кренули у одлучујућу борбу са њим, што нисте положили своје животе за демократију, него сте дозволили да вас толике године сатире и уништава?


Zato sto, nam je zatvarao firme, ekonomski unistavao, da nekazem razbijao, zato sto smo na svakim malo ozbiljnijim protestima dobijali preko picke i zato sto ga se narod bojao, a gde to jos postoji, da se narod boji predsednika i njegovog aparata,...., to je, sa sigurnoscu mogu da tvrdim jos prisutno u nekim "bantu" plemenima gde je desna ruka poglavice vrac, pa ako nisi dobar osusi ti se noga. Smiley

Citat: Радикал
Наравно да не морамо и не треба исто да мислимо, али мишњене није нешто што постоји само за себе и што се узима здраво за готово. Мишљење се формира на основу неких сазнајних процеса, разних чињеница и вредности, логичког закључивања и.т.д. Занчи мишљење није нека догма и може бити мање или више исправно, или чак и погрешно. Свако ко држи до свога мишљења требало би да то мишљење може и да образложи. Што више знаш то се стварају претпоставке да то мишљење буде ближе истини.


Ovo izlaganje mi se jako dopada, ali stvarno.

Citat: Радикал
Сви то желе (можда не баш све то али већину Smiley), али да би то остварили морамо бити своји на своме и изборити се за својуј слободу и националне интересе, јединствену и јаку државу без унутрашњих подела и трвења. Размислите да ли је онима који данас ведре и облаче у интересу јака и јединствна Србија и којој људи лепо живе или слаба и распарчана са релативно ниским стандардом, где ће јефтина радна снага увек бити жељна тих `играчака` са запада које си набројала. Можемо ли своје интересе остварити слепом сарадњом са онима са којима нам се интереси сукобљавају?


Delimicno se slazem sa ovim izlaganjem, ....., a kome je to pa u cilju slaba i rasparcana Srbija,......????....... Pa mi smo jeftinu radnu snagu imali samo i jedino dok su vladale "patriote". A to da smo zeljni "igracaka" zapadnih, pa ja nevidim nista lose u tome i oni su sami zeljni toga.
Moj interes se ne sukobljava sa Zapadnim,......, mozda tu i tamo.

Ajd caos, ubi se od pisanja....Smiley

Gile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
samo se ti pravi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: GrofNS

Zato sto je apsolutno pravo na uvoz: Cigara, Nafte, .. i ostalih "ne profitabilnih" artikala, sa ogromnom carinskom stopom od 0% imao licno sin cika Slobice, naravno ne samo on, nego i njegovi drugari Smiley

То нико не спори, али оно што је опозиција постгла подстицањем притиска је мноко више шкодило народу него људима из режима.

Citat: GrofNS

Dace dragi Gospod Bog da moja deca zive u Geneva-Switzerland ili London - GB.

Све си сам рекао колико цениш свој народ и државу. Ја само могу да ти пожелим срећу у томе...

Citat: GrofNS

Jel ti stvarno verujes u to????? Tvrdis da seki nije bio Slobin covek??? Tvrdis da se nije malo opustio vise pa ga cale poslao na robiju???? Tvrdis da posle te iste robije nije nastavio da plese dok cale vuce konce???
Jel normalno da jedan "politicar", javna licnost ispicka coveka zbog provokacije u televiziskoj emisiji, i da odgovor na to bude "okliznuo se na bananu"???? Jel mislis da je u redu da taj isti "politicar", javna licnost i njegov personal vade oruzje, i kratke i duge cevi nasred Beograda?
Nikada nisam osporio, niti cu, Sekijev intelekt, u elokventnost vec mogu i da posumnjam da nebude bas da ga pljujem, simpa je on meni kada krene da lupeta, ima veoma fantasticnu moc iznosenja i plasiranja "argumenata", fikitvne istine, i miniranja sagovornika sa kvantitativnim izlaganjima, ali ne i kvalitetnim, ....  tacno se i kod tebe kao i kod sekija primecuje taj arogantan nastup, sa mnostvom "argumenata" koji su, po meni veoma DISKUTABILNI. Ja bih samo zeleo da mi, "argumentovano" obrazlozis pomenuta dva postupka......"banana" i "oruzje" nasred BGD??? jel to normalno????

Да тврдим све то што си набројо. Мрзи ме сада да ти то и доказујем, потрајало би изношење и образлагање свих сукоба на тој релацији који недвосмислено то доказују.
Ако су аргументи дискутабилни ти их демантуј ако можеш Wink.
Што се тиче вађења оружја, не знам на које тачно мислиш, али сваки пут је то било у самоодбрани када му је био угрожен физички интегритет. Стварно не видим како неко може да тврди да човек нема право на самоодбрану.
За банану откуда ти знаш шта се ту десило и ко је тог човека тукао. Ако ти знаш нешто више од полиције и суда (који се узгред речено из петиних жила упиру да Шешељу нешто нађу и да га оптуже) онда им помогни око истраге Wink.
Могао бих овде још свашта да ти напишем али ми ово све више личи на губљење времена.

Citat: GrofNS

Citat: Радикал
Не знам како ово да окарактеришем, али овај твој став довољно говори о зрелости и нивоу твога размишљања. Ајде да и ја тебе у том маниру нешто питам: Што ви који сте толико били против Слобиног режима нисте раније кренули у одлучујућу борбу са њим, што нисте положили своје животе за демократију, него сте дозволили да вас толике године сатире и уништава?


Zato sto, nam je zatvarao firme, ekonomski unistavao, da nekazem razbijao, zato sto smo na svakim malo ozbiljnijim protestima dobijali preko picke i zato sto ga se narod bojao, a gde to jos postoji, da se narod boji predsednika i njegovog aparata,...., to je, sa sigurnoscu mogu da tvrdim jos prisutno u nekim "bantu" plemenima gde je desna ruka poglavice vrac, pa ako nisi dobar osusi ti se noga. Smiley

Не разумем те. Ово што си цитирао се не односи на тебе него на оно што је рекла Профа, и глупо питање сам поставио само зато да би се видела глупост њеног питања упућеног мени. И шта да ти кашежем него да си на глупо питање постављено због другог глупог питања ти гао глуп одговор... Smiley


Citat: GrofNS

Ovo izlaganje mi se jako dopada, ali stvarno.

Лепо од тебе. Онда се пробај тиме и руководити Wink.

Citat: GrofNS

Delimicno se slazem sa ovim izlaganjem, ....., a kome je to pa u cilju slaba i rasparcana Srbija,......????....... Pa mi smo jeftinu radnu snagu imali samo i jedino dok su vladale "patriote". A to da smo zeljni "igracaka" zapadnih, pa ja nevidim nista lose u tome i oni su sami zeljni toga.
Moj interes se ne sukobljava sa Zapadnim,......, mozda tu i tamo.

Ajd caos, ubi se od pisanja....Smiley

Gile


Заменио си пар теза и побркао пар лончића, али као што кажеш, убисмо се од писања, а требало би доста куцања да се све то исправи. Мада све сам већ раније и рекао. Само једна ствар: Да ли мислиш да су нас стварно бомбардовали да заштите Шиптаре, или због неких других интереса? Зашто поред толиких диктатора по свету, много горих од Слобе, они баш нашли нас да `спашавају`? У саудиској Арабији је таква демократија да у казненој политици имају сечење екстремитета за `блажа` кривична дела, а они су ипак пријатељи и савезници Америке. Светску политику покреће интерес и само интерес и то би требало свима да нам буде јасно!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Uz sve njegove mane, ipak je bio muz i otac dvoje dece!
Mene licno njegove reforme nisu ni stigle, jer ja pripadam izgubljenoj generaciji, tako da o njegovoj politici manje vise... ali ipak je to bio premijer Srbije! Strasno!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:31:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.