Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:23:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Divljanje u Staroj Pazovi  (Pročitano 12737 puta)
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Bosch pumpa
Ko se ne razume u reči? Smile Ja sam imao istoriju na fakultetu, a ne znam odakle si ti iznikao i dobro znam odakle je vojvodina(sam naziv kaže). Ja tebe doživljavam ovako...
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
Samsung 
pa u tome je stvar, ova zastava je nadnacionalna, znaci zastava svih gradjana vojvodine bez obzira na nacionalnu pripadnost.

ali cekaj, cija je onda zastava SFRJ? koga je ona predstavljala? a svi su je nosili, danas je nema niko - naravno

Да и ти грађани Војводине не јебу ту заставу 2%. Зашто? Зато што је смешна, глупава, историјски неутемељена и надасве ружна.

Застава СФРЈ је представљала милионе будала, од којих многи, већином Срби нажалост, ни данас не схватају сву погубност петокраке на њој.

Иначе је имала симболику, за разлику од ове наказе. Црвена, плава и бела су заставе пансловенског покрета, а Југославија је била држава Јужних Словена


Ма у реду је да покрајина има грб. Макар није склепан од не знам ни ја чега, већ представља оно што треба да представља - Срем, Банат и Бачку, који чине Војводину. Добро би било да има и четири С, као некадашњи грб Српске Војводине, али и овакав је у реду.

Застава је друга прича, а нарочито онаква наказа од заставе, која настоји да умањи српство, а увећа ЕУропејство Војводине.
ne treba da ima cetiri S, sta vise to ne treba da ima ni zastava Srbije, ali ajde sada to nije tema

Наравно да треба имати четири С, јер су четири С српски симбол, а ово је српска земља.

Кад нам је тад и бечки двор дао дозволу да ставимо крст и оцила у грб Српске Војводине, не видим зашто сад да глумимо неку политичку коректност. Тај симбол не вређа никог, а поред њега би била и ова три грба.

Мада рекох да ми ни овај не смета. У односу на заставу је благо речено предиван.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 00:52:36 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
pa u tome je stvar, ova zastava je nadnacionalna, znaci zastava svih gradjana vojvodine bez obzira na nacionalnu pripadnost.
ali cekaj, cija je onda zastava SFRJ? koga je ona predstavljala? a svi su je nosili, danas je nema niko - naravno
Да и ти грађани Војводине не јебу ту заставу 2%. Зашто? Зато што је смешна, глупава, историјски неутемељена и надасве ружна.
Застава СФРЈ је представљала милионе будала, од којих многи, већином Срби нажалост, ни данас не схватају сву погубност петокраке на њој.
Иначе је имала симболику, за разлику од ове наказе. Црвена, плава и бела су заставе пансловенског покрета, а Југославија је била држава Јужних Словена

tebi je smesna i glupava, ali ti sada pricas u ime svih? pa mnogima je smesna i glupa kokoska na drzavnoj zastavi, ali to ne dovodi u pitanje da je ta zastava drzavna!
pri tom i ova zastava vojvodine ima i svoje istorijsko utemeljenje (tri boje crveno, belo, plavo), odrazava evropski identitet (a gde je to vojvodina nego u evropi?) i tri svezdice simbolizuju banat, srem i backu

ali kako je zastava(SFRJ) koju su nosili milioni postala nepopularna, a ova nova (danasnja) popularna? 


ne treba da ima cetiri S, sta vise to ne treba da ima ni zastava Srbije, ali ajde sada to nije tema
Наравно да треба имати четири С, јер су четири С српски симбол, а ово је српска земља.
Кад нам је тад и бечки двор дао дозволу да ставимо крст и оцила у грб Српске Војводине, не видим зашто сад да глумимо неку политичку коректност. Тај симбол не вређа никог, а поред њега би била и ова три грба.

ja sada ne mogu da ispratim sta su sve srpske zemlje, do pre par godina su bile do karlovca i karlobaga, a sada su ogranicene samo na vojvodinu?

ti pricas o istoriji, ali danas kada nam je beogradski dvor  Smile dozvolio da stavimo simbole autonomije, zbog cega bi glumili politicku korektnost?
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 01:00:57 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
pa mnogima je smesna i glupa kokoska na drzavnoj zastavi, ali to ne dovodi u pitanje da je ta zastava drzavna!

ako je stvarno nekom retardu smešan dvoglavi orao, simbol Srbije već vekovima, voleo bih da mi to kaže u lice
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
pa mnogima je smesna i glupa kokoska na drzavnoj zastavi, ali to ne dovodi u pitanje da je ta zastava drzavna!

ako je stvarno nekom retardu smešan dvoglavi orao, simbol Srbije već vekovima, voleo bih da mi to kaže u lice
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Sony xperia
Divota od diskusije ....  Smile

lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:23:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.