Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Divac i Danilovic preuzimaju savez?!?  (Pročitano 4393 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Falilo bi to sto nemas dovoljno klubova za dobru domacu ligu..
Bukvalno.. zvezda partizan reflex i hemofarm (povremeno vosa i atlas) ubijaju sve ostale 40 razlike i kad uvedu juniore..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Sto se tice Evropskog prvenstva, definitivno je bilo jako lose, bilo je mnogo losih utakmica uocljiv je veliki pad kvaliteta i stvarno je sramota sto nismo uzeli zlato, al ko nam je kriv!
A Jadranska liga nije uopste nikakvo resenje iz jednog jedinog razloga zato sto se zasniva na mrznji najvise Srpsko-Hrvatskoj koja puni hale kad gostuju Zvezda i Partizan, i iz toga ne moze nista dobro da ispadne na duge staze, nije sve u parama, mada ni ta liga za sada nije pokazala nikakav finansijski boljitak, Buducnost je prva od nasih klubova pocela da je igra pa je sad losija nego ikada, Zvezda je iz godinu u godinu igracki sve slabija, Zeleznik je otpustio gomilu kvalitetnih igraca i nikog ne zadrzava, Partizan je isto svake sezone sve mladji i mladji, jedino Hemofarm se za sada nesto kao pojacava al to je zato sto zele da konacno uzmu titulu, a o tamo Splitu pa cak i Olimpiji da ne govorimo oni su u totalnom padu...
I Francuzi i Nemci nemaju neku ligu, pa sto su oni tako naivni sto ne naprave neku zajednicku pa da im bude bolje, evo i Grci i Turci zadnjih godina dosta finansijski kubure, mogli bi i oni neku Egejsku ligu sve zajedno sa Kiprom, i tako dalje, zapamtite samo jedno: Da Hrvati imaju takve klubove kao mi, a mi takve kao oni nikad ne bi osnivali zajednicku ligu niti bi im padalo na pamet da igraju sa nama... 

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Sep 2005, 19:42:55 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da hrvati imaju klubove kao mi.. pa .. nemaju... a realno nemamo ni mi nesto posebno.. I partizan i cibona isto prolaze iz godine u godinu u evropi...
Ali ono sto su oni imali sa cibonom i jugoplastikom pogotovo je x puta jace i bolje i od partizanove titule i od zvezdinih 17 domacih prvenstava.. Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Od kada smo se razisli, imali smo i jedni i drugi probleme, ali smo mi poceli da napredujemo a oni da nazaduju. Nama su hale postajale punije a njima sve praznije, Pored Zvezde i Partizana koji su institucije, Buducnost (koja je igrala Evroligu) Zeleznik i Hemofarm su proizvodi nase lige i siguran sam da bi vremenom bilo jos proizvoda, a oni ne da nemaju proizvode vec se i ono sto su imali polako urusavalo. Znaci mi smo imali uzlaznu putanju a oni silaznu. Od kada se igra Jadranska liga, Buducnost je pala, Zeleznik isto sve slabiji igracki, isto je i sa Zvezdom, Partizan i Hemofarm se jos drze tek su od prosle sezone tu znaci nema napredka medju nasim klubovima pa ako pre nismo imali neke rezultate u Evropi pa kako cemo sada da ih imamo? Dok je igrala nasu ligu Zvezda je pre nekoliko godina uspela da stigne do finala kupa Koraca, a sada ne moze da prodje ni smesnu grupu u ULEB kupu iako vec nekoliko godina igra Jadransku ligu, Partizan je jednom dogurao do fajnal fora, a sada ima najmanje pobeda u Evroligi, Buducnost nekad Evroligas sada ne igra nigde. Znaci ako je razlog igranja te lige sa nase strane jacanje klubova finansijski i igracki kako to da smo svake godine sve slabiji i slabiji?
A sto se tice stare Juge, Jugoplastika je bila vise srpski nego hrvatski proizvod, pored sjajnih Hrvata (Kukoc, Radja, Perasovic), bilo je i odlicnih Srba (Savic, Ivanovic, Sretenovic, Pavicevic) a sve je to ukomponovao Boza Maljkovic!
Treba malo uzeti u obzir i istorijske cinjenice i imati malo vise osecaja za celu situaciju, jednostavno kad god smo sa njima tikve sadili uvek su nam se te tikve obijale o glavu, kad god su nam oni nudili nesto to je uvek bilo zato sto su bili u buli i preko nas su hteli da se izvuku i da nas izmuzu a mi smo posle ispastali i ispadali babaroge, tako da ako ova liga bude potrajala mi cemo definitivno izvuci deblji kraj a oni ce pokupiti sav kajmak, zato i navijam da u savez udju ljudi koji su protiv zajednicke lige i ako treba da biram izmedju klana Danilovic-Divac i Zika Pauk-Vesic-Covic onda za mene nema dileme, ipak su jedni kosarkaske legende a drugi politicari (da im ne pridajem nikakve prideve)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pazi... ok je to sve.. ali trenutno je najveci i najpriznatiji fudbalski trener evrope bivsi prevodilac a velike fudbalske legende treniraju po rumunijama, bugarskama, madjarskama...
Sve je to ok.. postaviti nekog na neku poziciju pocasno.. ali...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
ja sam isto bivsi prevodilac,ali da ne offtopikujem...

Ja bih im dao jednu sezonu da preuzmu savez...gore svejedno ne moze Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Poenta cijele moje price je bila da ima i super ljudi koji bili i kosarkaske legende a sad su odlicni sportski radnici, ali nisu ogrezli u nekim muckama, tipa Savic, Ivanovic, Maljkovic itd. I naravno da se slazem da treba otjerati Babica, Bogosavljeva i slicne, ali Divac i Danilovic definitivno nisu najcistiji, imaju putera na glavi, a ionako smo u najvecem belaju otkako igramo kosarku, mislim da bi bilo suvise naglo da sad njima onako na lijepe oci damo tako odgovorne funkcije. Ajde malo da ohladimo glave i vidimo sta nam je ciniti, mozda ser ispostavi da oni i jesu dobro rjesenje, ali ne na ovaj nacin, naglo. M
ene je najvise nervirala cinjenica koliko se ljudi odusevljavaju sto se njih dvojica sad trpaju (nepozvani), i da im sad treba dati vlast u ruke samo zato sto su bili dobri igraci.Bio je i Duci Simonovic dobar igrac, pa sad ima tripove o velikoj zavjeri i da svi mrze Srbe. Pa ako su ljudi bili igraci, ne znaci da imaju trenersko-menadzerske kvalitete. Po meni je Dejo jedan od najvecih fudbalera, ali Azerbejdzan mi i dan danas izaziva unutrasnje krvarenje.
Sto se tice nase kosarke, (vidim da smo otisli i na tu temu), ko je kriv Hemofarmu sto ne moze da napravi taj posljenji korak? Osvojili jesu Jadransku ligu (gdje je kriterijum sudjenja malo drugaciji), a Buducnost se nije raspala zato sto je usla u GY ligu, pa oni su svojevremeno imali ugovor sa ULEB Ligom, zagarantovano ucesce u najjacem takmicenju, ali pored one  budaletine Mitrovica nema prosperiteta. A Zvezda ima problem na relaciji uprava-navijaci-igraci-trener-kosmicke sile itd. Iskreno, ne znam zasto svojevremeno napusise Sagadina, vratio ih covjek iz mrtvih a i dan danas igraju na osnovu njegove igre sa puno izmjena i jakom odbranom. Ali dobro. A o Partizanu i njegovim uspjesima van nase lige dovoljno je receno.
Mislim da je problem na jednoj drugoj strani. Sem ovog prvenstva za klince koje smo organizovali, pa ljudi, sjeca li se iko kad smo zadnji put nesto uzeli u mladjim kategorijama? A i gdje su igraci koji su to donijeli? Sjeca li se ko Mladena Sekularca, vodje tadasnjih evropskih prvaka, propao covjek kao igrac... Mnogo je love u pitanju, klinci se pale na to, prije koju godinu sam pricao sa Vrscaninom, komsijom Darka Milicica, veli covjek da je klinjo otsiao tako rano zato sto je (ispostavilo se pametno) kontao da je te godine najveca potraznja za njim i da moze da dobije najvise love u datom momentu. Ko mu moze zamjeriti? Ali mi izgubismo talenat. I ove godine Refleks dade na draft jednog od interesantnijih igraca, Mileta Ilica.
Moramo se zapitati zasto nam je baza sve slabija i slabija? Pa cemo doci i do odgovora sto su nam igraci sve slabiji ili slabiji.
P. S. I dan-danas stojim na stanovistu da je nasa reprezentacija najjaca od ovih koje su bile na EP, i da je ovo najslabije prvenstvo u posljednjih trideset godina...
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Kosarkasi treba da vode savez i klubove a ne politicari, sve dok se ne izvrsi privatizacija klubova, e onda ko finansira taj neka i komanduje...
Ja nisam rekao da Divac, Djordjevic, Savic i druge legende treba da budu treneri, samo da udju u savez, a  za trenere postavljati samo proverene strucnjake koji imaju rezultate, a kosarkasi ako imaju takvu ambiciju neka uce kraj njih...
Ne znam ko je kriv, al ne vidim da neki klub koji igra Guma-ligu ima bolju finansijsku situaciju, da zaradjuje vise para, da dovodi bolje igrace, da ostvaruje bolje rezultate u Evropi, a sve pristalice te lige upravo to navode kao osnovni razlog za igranje iste i jos navode kako sve to nismo imali kad smo igrali nasu ligu, a cinjenice su upravo suprotne, kad smo igrali samo nasu ligu imali smo bolje rezultate u Evropi, kakve takve al su bili bolji, i onda i sada se zivelo od prodaje mladih igraca, a zajednicka liga je trebala da obezbedi jacanje klubova koji bi onda mogli da zadrze te mlade igrace, znaci nista se tu nije promenilo, apsolutno ne vidim neke finansijske efekte za igranje iste, sve sto vidim jeste mrznja, ucena, i razigravanje nekih tudjih klubova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
ne bih se slozio... klubove treba da vode uspesni menadzeri, a bivsi kosarkasi mogu da budu skauti, savetnici, treneri( mada prvo da zavrse visu trenersku ako nista drugo...)
i jos jednom ponavljam, to sto je neko vrhunski igrac ne mora da znaci da tje biti  vrhunski trener... a da ne pricam o tome kolika je sansa da tje biti vrhunski menadzer kluba... naravno ima izuzetaka, ali ja sam za to da klubove vode skolovani i dokazani menadzeri a da strucnjaci budu treneri, savetnici, skauti, tim menadzeri, sportski direktori...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Otprilike je Akki pogodio poentu. Po meni najbolja kombinacija je kada bivsi vrhunski sportista koji razume konkretni sport zavrsi odgovarajucu skolu za nastavak karijere, npr. za menadzera ili trenera. Ali da se i postepeno kali, pa tek onda treba pricati o reprzentaciji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.