Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dali Juventus bice izbacen u drugoj ligi?

Glasanje završeno: 03. Jun 2006, 19:01:57

Da
50%  (14)
Ne
46.4%  (13)
Ne znam
3.6%  (1)
Ukupno glasova: 28
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diskvalifikacija Juventus  (Pročitano 11427 puta)
19. Maj 2006, 19:01:57
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N80
ako italijanski fudbal hoce da ostane jedan od naj jacih mora da diskvalifikuje juventus

(02. May 2007, 21:44:45)
« Poslednja izmena: 20. Maj 2006, 02:07:18 od maki23 »
IP sačuvana
social share
maki23inter
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia N80
Marcello Lippi met magistrates in Rome on Friday amid allegations into transfer deals and allegations of match-fixing. The scandal has caused shares in the club to tumble to a record low just three weeks before the Azzurri take to the field in the World Cup in Germany.

Prime Minister Romano Prodi said on Friday the scandal "has symbolised to people the depth of the crisis of ethics and how it has entered every sector of public life".

The latest share price drop of 11% was triggered by news on Thursday that tax police searched Juventus's offices and the homes of two top players as part of an investigation into the club's dealings in the transfer market.

Over the past 10 days, Juventus's share price has halved and the club is now worth about 145 million euros.

Turin magistrates have placed Juve's Chief Executive Antonio Giraudo and its general manager Luciano Moggi, who resigned last week, under investigation on suspicion of false accounting relating to the club's transfer dealings.

Moggi, who has denied any wrongdoing, is already involved in a separate Naples probe into allegations of match-fixing.

Two other investigations, in Rome and Parma, are looking into dealings by GEA World, a sports management agency run by Moggi's son Alessandro, and into illegal gambling.

In Rome on Friday, Italy coach Lippi met magistrates investigating GEA World, which has nearly 200 Italian players and coaches on its books.

Lippi, who previously coached at Juventus, denied this week that he has ever come under pressure from Moggi to select certain players for the national side.

"I've had coaches say to me, 'This lad is playing well, give him a call-up,' and I did the same to various national team coaches when I was a club coach," Lippi said on Monday. "But I have never had any kind of pressure."

'CRISIS OF ETHICS'

The scandal has shaken Italy's most popular sport and dispirited fans as the national team prepares for the World Cup.

On Thursday tax police searched the Turin homes of Swedish striker Zlatan Ibrahimovic and Italy captain Fabio Cannavaro, two of Juventus' best players, who play on their national teams.

The search warrant cited a possible irregular payment to Dutch club Ajax Amsterdam, which signed a 16 million euro deal with Juventus in 2004 transferring Ibrahimovic to Juventus.

Ajax financial director Jeroen Slop denied any irregularities.

"It's ridiculous nonsense," Slop told Reuters on Friday. "I was involved in the transfer of Ibrahimovic so if anybody knows about it, it's me and I'm saying again it's ridiculous nonsense."

Juventus faces possible relegation to Serie B if its officials are found guilty of attempting to influence the outcome of matches. The club has said it is cooperating with investigators.

Alessandro and Luciano Moggi, along with two other GEA staffers, are under investigation in Rome for suspected "unfair competition with use of violence and threats".

Some of the published telephone intercepts that led to the investigations into match-fixing featured Moggi claiming he had told Lippi which players to pick.

Lippi has not been placed under investigation but was interviewed by magistrates on Friday as a person who might have relevant information. In Italy, investigations do not necessarily lead to criminal charges.

Later on Friday, the Juventus board was due to meet to put Carlo Sant'Albano temporarily in charge of the club. Sant'Albano is chief executive of the Agnelli family's holding company, Ifil, which controls the club.
IP sačuvana
social share
maki23inter
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ako su mutili neka ih izbace i ne samo njih nego sve koji su namestali pa ce sledece godine liga biti regularnija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
SonyEricsson K800i
Mislim da nece, isuvise je Juventus jak.

PS Ajde malo ispravi pitanje, ipak da bude gramaticki ispravno.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Slazem se za gramatiku:
hoca=hoce
naj jacih=najjacih
mor ada=mora da
dikvalifikuje=diskvalifikuje
@Dragan, Beograd
Mislis da je Juventus jaci od celog kalca, ako ne budu izbaceni kakvu regularnost mozemo da ocekujemo sledece godine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
SonyEricsson K800i
@igorx Pazi, oni sami nisu namestali utakmice. Za to su potrebni jos neki ljudi, drugi timovi ili ko zna sta trece. Ocito se krece u celoj Evropi protiv namestanja utakmica, ali ne znam sta "obicni" ljudi iz policije i ostalih drzavnih organa mogu protiv veoma bogatih klubova. Mislim da ce se sve zavrsiti, ako se uopste nesto dokaze, tako sto ce nekoliko ljudi krivicno odgovorati, a da se sa klubom, kao samim klubom, nista nece desiti.
Zamisli da npr. kod nas izbace Partizana ili Zvezdu u nizi rang?  Smile

Ja sam mislio na ovo Pitanje:    Dali Juventus bice izbacen u drugoj ligi? .
« Poslednja izmena: 19. Maj 2006, 20:15:52 od Dragan, Beograd »
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
ja mislim da ce se klub izvuci i ostati u prvoj ligi a da ce ovo sve biti jedna velika opomena za sve klubove u buduce da paze sta rade...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pa nasa liga nije u Evropi cenjena kao kalco i malom detetu je poznato da se namestaju utakmice, ali tako ne bi trebalo da bude u kalcu koji gleda nekoliko miliona ljudi. Naravno da nisu mogli sami da namestaju pomogli su im sudije i protivnici. Da bi kalco ostao ono sto jeste trebalo bi izbaciti Juve. Inace ja sam veliki navijac Juventusa ali u cilju zanimljivijeg fudbala treba ih izbaciti. Kad su mogli Fiorentinu da izbace zbog para mogu i njih zbog namestanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@petarns
mislis da ce izvlacenje Juventusa biti opomena ili ohrabrenje za druge timove da namestaju i prolaze nekaznjeno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 1044
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako italijanski fudbal hoca da ostane jedan od naj jacih mor ada dikvalifikuje juventus
Pa ljudi ovo je nevjerovatno, ko danas sve ima racunar.

A sto je tice pitanja, nije bilo potrebe postavljati ga. Prvi razlog je taj da je Juve pola Italijanske lige (29 titula sve govori), drugi to sto ima preko 10 miliona navijaca sirom Italije dok Milan ima 4, a Internacionale 5, trece, znate i sami kolike novcane sume od sponzora i tv prava od Juventusa idu u Italijanski fudbalski savez. Pozdrav iz Republike srpske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.