Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:16:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diplomski rad  (Pročitano 1539 puta)
12. Jan 2007, 17:07:53
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
Potreban mi je bilo kakva pomoc vezana za diplomski koji trebam da otkucam.

Trebam da pisem o proizvodnji i preradi lekovitog bilja, zacina i etarskih ulja.

Trazio sam po netu, nasao sam neke sture informacije, pa je svaka pomoc dobrodosla.

Mozda znate nekog ko kuca diplomske radove?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Car careva vlada nad carevima

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 3330
Ne, ne znam, ali za 70 evra mogu i ja da ti to utkucam, bez štampanja, ako hoćeš.

Evo ti web sajt baš za tvoju oblast, kontaktiraj vlasnicu preko maila i pitaj je ono što te zanima, završila je faks u Švajcarskoj i sada se vratila u Srbiju. Njen sajt je http://www.healthy-cooking.org/
IP sačuvana
social share
Live long and prosper
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 326
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ja cu ti otkucati za 60 evra.  Smile Ali moras sve sam tacno da napises jer ja o proizvodnji i preradi etarskih ulja, zacina i lekovitog bilja ne znam dovoljno da bih mogla da ispravim neke na primer ocigledne greske u tvom diplomskom radu dok kucam
« Poslednja izmena: 13. Jan 2007, 17:41:49 od luckastalutkica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a kako bi bilo da hmmm recimo sam napises svoj diplomski rad...guess that's not an option, bezveze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
a kako bi bilo da hmmm recimo sam napises svoj diplomski rad...guess that's not an option, bezveze Smile

pa nije meni nikakav problem da kucam, cak sam pratio proizvodnju i znam koliko-toliko kako to funkcionise.ali rekli su mi "kucaj" i ja sam to poceo bez ikakvih smernica i vodilja i kad sam otkucao sve sto mi je palo na pamet, stao, bez ideje sta dalje.ranije kad sam pisao seminarske, bilo je lakse, vodis se po tezama i samo pises i pises + bilo je manje strana...ovde treba napisati 45 stranica i morao bih da presipam iz supljeg u prazno da bi toliko napisao...jednostavno nemam materijal, pa sam zato i pitao da li neko ima informacije, ne moram da platim (to je krajnje resenje)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
Evo ja cu ti otkucati za 60 evra.  Smile Ali moras sve sam tacno da napises jer ja o proizvodnji i preradi etarskih ulja, zacina i lekovitog bilja ne znam dovoljno da bih mogla da ispravim neke na primer ocigledne greske u tvom diplomskom radu dok kucam

pa ja kad bi znao sta da pisem sedeo bih i kucao sam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a moras malo istrazivat na svoju ruku, internet, knjizinice, valjda imas profesora mentora koji ti moze pomoc? nije ti valjda on/a samo rekao "kucaj"...i ako si vec imao priliku pratit proizvodnju, pa raspitaj se tamo..ipak je ovo tvoj diplomski Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
a kako bi bilo da hmmm recimo sam napises svoj diplomski rad...guess that's not an option, bezveze Smile

pa nije meni nikakav problem da kucam, cak sam pratio proizvodnju i znam koliko-toliko kako to funkcionise.ali rekli su mi "kucaj" i ja sam to poceo bez ikakvih smernica i vodilja i kad sam otkucao sve sto mi je palo na pamet, stao, bez ideje sta dalje.ranije kad sam pisao seminarske, bilo je lakse, vodis se po tezama i samo pises i pises + bilo je manje strana...ovde treba napisati 45 stranica i morao bih da presipam iz supljeg u prazno da bi toliko napisao...jednostavno nemam materijal, pa sam zato i pitao da li neko ima informacije, ne moram da platim (to je krajnje resenje)

Znam kako ti je, i ja sam skoro pisala diplomski i cinilo mi se bas kao da presipam iz supljeg u prazno jer sam imala temu za koju se uzasno malo informacija moglo naci.

Ono sto je bitno jeste da moras imati u glavi neki plan, odnosno kako bi tehnicki trebao da izgleda diplomski. Prvo da osmislis sta da stavis kao uvod, onda da ga podelis u vise delova (znacu podnaslovi), i zakljucak.

Posto se kod tebe radi o preradi lekovitog bilja, zacina i etericnih ulja, ti moras poceti tako sto ces prvo nesto uopsteno pisati o lekovitom bilju, njihovoj upotrebi i tako to...

Znaci, osmisli u glavi kako treba da izgleda diplomski, podeli ga na vise delova i onda ce ti lakse ici, videces. Sve dok to ne uradis, mucices se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
a moras malo istrazivat na svoju ruku, internet, knjizinice, valjda imas profesora mentora koji ti moze pomoc? nije ti valjda on/a samo rekao "kucaj"...i ako si vec imao priliku pratit proizvodnju, pa raspitaj se tamo..ipak je ovo tvoj diplomski Smile

stavrno su mi tako rekli Smiley dobro nije bilo samo "kucaj" nego "napisite sve sto vam padne na pamet pa donesite" Smiley

@montenegrina
hvala na savetu, vec mislim u tom pravcu...

fora je u tome sto sam ja proizvodnju i sve propratne stvari sa sve tabelama napisao na nekh 6 strana  Smile
moguce je da ne umem da bas mnogo razvlacim, sada ostaje bas to, da malo potrazim neke informacije, opste o bilju i uljima, istorijat neki pa da to stavim ispred...mada to ce biti mozda jos neke 3 stranice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:16:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.