Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:17:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Digitalni andjeo  (Pročitano 46311 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Написао ја причу са том тематиком. Је ли може линк на сајт где је објављена?
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ali,činjenice su tu i nemam nameru da se raspravljam i dokazujem raznim

Sta su cinjenice? Smiley

Cinjenice su samo sopstvena percepcija informacija iz sveta oko nas...
Kao sto je istina prilicno individualna i jako rastegljiva pojava, tako su i cinjenice na kojima je licna istina zasnovana poprilicno klimave i posledica sopstvene uobrazilje...
S druge strane, ne verujem da iko od diskutanata (ukljucujuci i mene) ima dovoljno velik diapazon znanja (od genetike, preko tehnickih nauka i filosofije, do prava) da sa sigurnoscu moze da tvrdi da je ovo istina...

Ovo me jako podseca na fenomen "Da Vincijevog koda" i "Sveta krv, sveti gral" u koje se ljudi kunu, pri cemu je jedna knjiga fikcija zasnovana na narodnom stvaralastvu i teorijama zavera od 13-14 veka na ovamo, a druga kolekcija saznanja za koja se nigde ne tvrdi da su istinita...

Na kraju... te razne Anee... su skeptici... ne paranoici... skeptici... a da nije bilo takvih u vreme kada smo puzali iz prvobitnog praistorijskog mora, ne bi ni nas bilo...
Ako u nesto verujem, to je prirodna selekcija.... ili jos bolje... eugenika... Wink


Sto se tice vladinih pitanja, kakav je uticaj masona na srpsku kulturu moze vrlo lako da se proveri... Najveci umovi su bili masoni... u to vreme je Srbija rasla i razvijala se...
U ova paranoicna vremena... kada komsija olajavu komsiju kod lokalne babe vracare i veruje u bozija predskazanja..  sve smo manji i manji...
« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 15:00:40 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
  Potreban je zdrav skepticizam i razum-to je sve.
 Eugenika je počela od Hitlera-traje do današnjih dana pod izmenjenim imenima.
  Ne treba mi ni srednja škola a kamoli fakultet da bih shvatio kuda vode ove silne unije.
  Ako neko misli da je sve ovo vatanje zjala neka zamisli:uskoro ćemo ući u nesrećnu EU,ovde će biti kamere svuda "radi kontrole saobraćaja" (idi molim te Smile) a punktovi sa murijom kao u Londonu.
  Koji će mi Unija ako ja nemogu da putujem osim ako u istu ne udjem?Koja su to uslovljavanja?Čemu unija?Zar je nemoguće biti ok sa svetom,regulisati zakone i trgovati bez ulaženja u EU pitam se ja?
 EU je izgovor,tvorevina koja vodi centralizaciji vlasti pod izgovorom "slobodne trgovine".
  Nisam lud za time.
 
  Nisu amerikanci ti koji prave haos po svetu-haos prave njihove marionetske vlade,mediji itd.
  Tri političara postoje u Usa koji se otvoreno zalažu sa pokretanjem opsežne istrage o 11.sept. i jedan je "poginuo" sa sve porodicom kad mu se srušio helikopter sa celom porodicom.Drugi je Ron Paul koji je potpuno nepotkupljiv i govori o tajnoj vladi javno i vrlo je opasan Illuminatima i tu je jedna crnkinja političarka-veoma uticajna.Čuvaju ih.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
  Potreban je zdrav skepticizam i razum-to je sve.

Osoba koja tvrdi da je videla NLO i veruje u stetnost mesa, pri tome boreci se protiv surovih Kineza pod zastavom americke organizacije za zastitu ljudskih prava... to ne poseduje..

Citat
Eugenika je počela od Hitlera-traje do današnjih dana pod izmenjenim imenima.

Eugenika je postojala i pre Hitlera, zvala se prirodna selekcija...

Citat
Ne treba mi ni srednja škola a kamoli fakultet da bih shvatio kuda vode ove silne unije.

Treba ti... i ne samo fakultet, vec i par specijalizacija jer je ljudsko znanje uzasno veliko i isprepletano... dok ne vidis kompletnu sliku, ne mozes razumeti ni pojedinosti...

Citat
ko neko misli da je sve ovo vatanje zjala neka zamisli:uskoro ćemo ući u nesrećnu EU,ovde će biti kamere svuda "radi kontrole saobraćaja" (idi molim te ) a punktovi sa murijom kao u Londonu.

Nesrecna EU i jos nesrecnija SAD (isto unija) finansira nesrecne Tibetance koji se bore protiv komunizma... Wink
Takodje... sto se tice nadgledanja... bolje je da me neko javno spijunira, nego da to radi tajno...
Uostalom.. ja sam osoba koju nije blam da se u gacama proseta svojim stanom koji gleda na komsijski prozor... tu istu logiku primenjujem i na svakodnevni zivot... Ako neko zeli da me kontrolise, neka izvoli... vrlo brzo ce izgubiti zivce... nemam sta da krijem...

Citat
Koji će mi Unija ako ja nemogu da putujem osim ako u istu ne udjem?Koja su to uslovljavanja?Čemu unija?Zar je nemoguće biti ok sa svetom,regulisati zakone i trgovati bez ulaženja u EU pitam se ja?
 EU je izgovor,tvorevina koja vodi centralizaciji vlasti pod izgovorom "slobodne trgovine".

Ko kaze da ne mozes da putujes... potrebno ti je par dokumenata, ako si student... jos ces vizu dobiti i lakse...
Unija ima svoje ekonomske i odbambene ciljeve.. zato i postoje tri stuba EU....
Da trgujes mozes lako... dovoljno je samo pogledati te zakone i spoljnotrgovinske ugovore, a za to je potrebno odredjeno znanje...
A, sta fali centralizaciji? Da li mozes da mi izvedes pro et contra centralizacije?

Citat
Nisu amerikanci ti koji prave haos po svetu-haos prave njihove marionetske vlade,mediji itd.

Ma, ne... oni su retardirana nevinasca koja 2 godine biraju predsednika i kecaju ovce...  Smile

Citat
Tri političara postoje u Usa koji se otvoreno zalažu sa pokretanjem opsežne istrage o 11.sept. i jedan je "poginuo" sa sve porodicom kad mu se srušio helikopter sa celom porodicom.Drugi je Ron Paul koji je potpuno nepotkupljiv i govori o tajnoj vladi javno i vrlo je opasan Illuminatima i tu je jedna crnkinja političarka-veoma uticajna.Čuvaju ih.

Samo tri?  Smile
Pa, fakat su Amerikanci retardirana nacija...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Nedostaje vam Milan Tarot i pokojna Milja Vujanovic i imali bi ste komplet
za proizvodnju teorija zavera
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 
Nedostaje vam Milan Tarot i pokojna Milja Vujanovic i imali bi ste komplet
za proizvodnju teorija zavera

Недостајао је само неки лик, као ти...па да упропасти..иначе, занимљиву тему!!!
« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 16:41:38 od Maks 78 »
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
  Anea,kapiraš...na neki meni jako stran i konzervativan način.Osećam samo potrebu za sigurnošću a nigde želju za slobodom.
  Zbog uspešnog indoktriniranja i ego-edukacije u školama i ustanovama s ponosom ću reći da sam završio jedino osnovnu školu koja mi je samo crpela energiju na nebuloze.Išao kao i vi da mi neko kljuka mozak informacijama koje ne dovodim u pitanje i koje treba da ponovim.
-Ako bih loše upamtio ("naučio")-dobio bih slabiju ili jaču ocenu ili bolje,ako sam uspešno isprao sebi mozak informacijama bio bih "jako dobar učenik".Bah...
  Tona toga što pričaju u školama danas se pokazalo lažnim a postoji i stvar gde niko ne proverava verodostojnos mase podataka jer ne moraju da budu tačni de facto a koje profesori ih prenose s generacije na generaciju nazivajući tu indoktrinaciju "obrazovanjem".
Podrazumeva se da su odredjene naučne činjenice validne,dosta toga pomoći će ali mnogo je više onog što samo oduzima vreme.
  Pominjem sve ovo kao glavnu zabludu.

Škole su brainwash camps.
Vojska takodje.

  Uzorni gradjanine-Obey&Serve i nemaš problema...

« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 17:35:38 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020

Citat
Osećam samo potrebu za sigurnošću a nigde želju za slobodom.

I sta ces kad dobijes slobodu?
Mislim... cisto me zanima...
Cak i u coporima postoji neka organizacija...

Citat
Zbog uspešnog indoktriniranja i ego-edukacije u školama i ustanovama s ponosom ću reći da sam završio jedino osnovnu školu koja mi je samo crpela energiju na nebuloze.Išao kao i vi da mi neko kljuka mozak informacijama koje ne dovodim u pitanje i koje treba da ponovim

Pretpostavka je majka svih zajeba.. osnovna i srednja skola su osnova, fakulteti i dodatno obrazovanje... nadogradnja...
U skolama se uci kako da ucis... u kom smeru dalje da se razvijas... ne uci se sve, vec samo uopstene stvari... osnovna i srednja skola, pa i fakulteti su pravljeni za proseke... tako da to sto si zavrsio samo os... sigurno nije stvar kojom se treba ponositi... jednostavno... ti si dobio samo malecni deo kapi znanja...

Citat
-Ako bih loše upamtio ("naučio")-dobio bih slabiju ili jaču ocenu ili bolje,ako sam uspešno isprao sebi mozak informacijama bio bih "jako dobar učenik".Bah...

Opet skolu svodis na bubanje... ja sam se pored skole bavila i van-nastavnim aktivnostima od pionira i izvidjaca do novinarske sekcije, muzicke skole, sporta, etc...
Takodje... ja sam osim u prvom srednje bila odlican ucenik i to uvek prosek oko 4,8-4,9... bez imalo bubanja...
Znaci.. kao sto rekoh.. skole su pravljene za ljude prosecne inteligencije koje se prosecno trude... ja sam imama odlicne ocene bez imalo truda + sam od najranijeg detinstva odgajana na Politikinom zabavniku i naucno-popularnom programu... Smiley
E, sad... sto je generalno problem kod vecine ljudi da nije u stanju da svari najosnovnije informacije bez bubanja... to je sasvim drugi problem i mora da se resava u razvojnom odeljenju od najranijeg doba...

Citat
Tona toga što pričaju u školama danas se pokazalo lažnim a postoji i stvar gde niko ne proverava verodostojnos mase podataka jer ne moraju da budu tačni de facto a koje profesori ih prenose s generacije na generaciju nazivajući tu indoktrinaciju "obrazovanjem".

Sta se to pokazalo laznim?
Sto se tice podataka, knjige ipak pisu odgovorna lica i prolaze kroz rigorozne kontrole... jednostavno.. dolazi do sistematizacije znanja... i ne vidim sta je tu lose...
To sto ti nazivas indoktrinacijom, zove se ucenje...
BTW. Samerhil je vrlo brzo uginuo...

Citat
Podrazumeva se da su odredjene naučne činjenice validne,dosta toga pomoći će ali mnogo je više onog što samo oduzima vreme.

Opet... ko zeli da sazna vise, moze i sam da se dopunjava...
Kao sto rekoh... skole pruzaju sistematizovano osnovno znanje...  zato se i zovu osnovne i srednje skole... majku mu...  Smile
Ali... ponavljacu se jos koji put... treba ti osnova da bi znao kuda da ides...

Citat
Škole su brainwash camps.
Vojska takodje

Pa, ako ti nisi voleo skolu... ako si bio los djak... to je zaista samo tvoj problem...

Citat
Uzorni gradjanine-Obey&Serve i nemaš problema...

"Vazno je da je tebi lepo." - Copyright ©1985-2008 SerbianFighter



« Poslednja izmena: 23. Jun 2008, 18:26:58 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Opet cu citirati Hubbarda... "Najbolji nacin za podjarmljivanje ljudi je da im obecas apsolutnu slobodu."


Pa mozemo i ovako stvari postaviti evo jos malo citata :

Ima dve vrste istina, istine Umovanja (verites de Raisonnement) i istine Činjenice (verites de Fait). Istine umovanja nužne su i protivstav im je nemoguć, a istine činjenice su kontingentne (contingentes) i protivstav im je moguć. Kad je neka istina nužna razlog joj se može analizom naći, njenim razlučivanjem na prostije ideje i istine, sve dok se ne dođe do prvobitnih. ...


Suviče brz sud je često nepravičan.
(Volter)
Smile Smile

A ima i ona koja ide otprilike ovako
Ja iako se sa tvojim misljenjem ne slazem svojim zivotom branicu tvoje pravo na to misljenje
E sad da i ja kazem nesto o samom filmu posto sam ga gledao i iznio nekoliko opservacija na vec pomenutim temama
Film je kompilacija slika i neargumentovanih prica na te slike
Sto ce reci tendeciozno prdstavljanje neceg o cemu se ocigledno nema dovoljno infomacija pa su prizvljna tumacenja i naklapanaj moguca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Nije li zanimljivo znati ko je bio prvi srpski mason i cijoj je masonariji pripadao?
Ko je isplanirao i izvrsio ubistvo Aleksandra Karadjordjevica?
Istrazivanja na dnu Crvenog mora o ostacima jevrejskih kocija na njihovom putu stradanja.
Hilerovi projekti o izgradnji letjelica slicnih NLO-ima.
Ostacima Sodome i Gomore...
Ostacima Nojeve barke...
Vlado je postavio zanimljiva pitanja ali ajde da ih okrenemo malo i pogledamo iz jedne fruge perspektive
Npr:
Ostaci Nojeve barke ? Hm zar ne bi mogle postojati silne barke jer je poznato da je potop stvarno dogodio
Ali znamo da nije bio samo jedan nego vise njih kroz zadnjih 100 000 godina
Zar  ne postoji mogucnost da je to bilo cija barka a ne striktno Nojeva?
Ostacima Sodome i Gomore... Ostaci ostataka koliko je poznato velikih gradova prije ova dva sto ih pominje Biblija mnogo zasto se oni ne spominju
Hilerovi projekti o izgradnji letjelica slicnih NLO-ima.
Ili su NlO letjelice slicne Hitlerovim planovima za izgradnju aviona
Istrazivanja na dnu Crvenog mora o ostacima jevrejskih kocija na njihovom putu stradanja.
A ovo je tek posebna prica zar nije postojao promet roba i usluga u to vrijeme preko mora pa zar nije postojala mogucnost nevremena i da se neki brod prevrne a da mu je teret bio upravo kocije ili nesto drugo zasto se takva mogucnst iskljucuje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:17:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.