Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diamond Ball Live!  (Pročitano 4538 puta)
31. Jul 2004, 23:13:06
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Utakmicom Argentina - Angola otvoren je ovogodišnji Diamond Ball turnir. Posle prve utakmice održana je i kratka ceremonija zvaničnog otvaranja, a čast da se obrati publici imao je počasni generalni sekretar FIBA Borislav Stanković.

Pre toga osam balerina Srpskog narodnog pozorišta iz Novog Sada spustilo se sa krova Arene pomoću užadi, što je izazvalo veliku pažnju publike.

Posle kratkog programa svečanog otvaranja na parket su izašle i reprezentacije Srbije i Crne Gore i Kine.

Argentina – Angola 67:63

Fabrisio Oberto, reprezentativac Argentine postigao je prve poene na prvoj zvaničnoj utakmici u "Beogradskoj areni". Na otvaranju Dajmond bola Argentina je uz dosta problema savladala najbolju afričku selekciju, Angolu sa 67:63 (21:17, 18:22, 17:12, 11:12), a upravo je Oberto bio najzaslužniji za trijumf "gaučosa".

Mi smo pobedili Kinu 92 -78. Prve dve cetvrtine prilicno gusto dok su se u druge 2 poigravali sa Kinezima... Najefikasniji kod nas Radmanovic, Krstic, Vujanic... Malo su se glupirali u poslednjoj cetvrtini ali generalno bilo je ok...

(02. May 2007, 21:46:11)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pocelo je solidno, tacno se vidi da nam fali pedja, sa ovakvim timom ce nas USA samleti, ali dobro, videcemo kako ce se situacija dalje razvijati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ali igramo lepo nema sta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedna mnogo ruzna vest:

Gurović ne putuje u Atinu!

Milan Gurović neće igrati na Olimpijskim igrama u Atini! Vest koja još uvek nije dobila zvaničnu potvrdu mogla je biti naslućena od strane članova Sportske centrale u subotu uveče, kada smo objavili da se Gurović nije dobro osećao i da se zbog toga nije ni skidao za sinoćnju utakmicu sa Kinom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto se rezultata jucerasnjeg dana tice:

Kina – Australija 84:82
(21:13, 16:16, 23:27, 24:26)

U najuzbudljivijoj utakmici prva dva dana Dajmond bola Kina je savladala Australiju, pobednika prvog interkontinentalnog turnira održanog pre četiri godine u Hong Kongu.

Iako su Kinezi u pojedinim trenucima utakmice imali i 15 poena prednosti, pobednik je odlučen u poslednjim trenucima meča, a šansu da donese trijumf „Bumersima“ propustio je Entoni Ronaldson, čiji šut za tri poena uz zvuk sirene nije bio precizan.

Angola - Litvanija 68:84

Košarkaši Litvanije savladali su Angolu u svojoj prvoj utakmici na ovogodišnjem Diamond Ball turniru. Na utakmici odigranoj u "Beogradskoj areni" pred oko 3.000 gledalaca, izabranici selektora Sireike nešto teže nego što se očekivalo došli su do pobede protiv afričkog šampiona.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Kazu za Gurovica da nije nista gotovo, ali... Ne znam sto se naljutio kazu da je bio povredjen za mec protiv Kine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Pobedismo Australijance drugim timom, ovi momci stvarno znaju da igraju, svaka cast...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Razocarali me Stojajovic i Gurke...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Meni se ovo veceras dopalo,jaka odbrana i timska igra,niko se nije izdvojio...Rakocevic i Popovic su odigrali majstorski ......mada ne svidja mi se kako je odigrao Drobnjak,slabo je zatvarao reket i nepotrebno trazio za sut sa distance umjesto da ide ispod kosa ali ok .
Bas me zanima ko otpada , ja mislim Jeretin i Cabarkapa Smiley

sjutra, za 5mjesto : Australija-Angola , za 3mjesto : Argentina-Kina i za prvo SiCG-Litvanija . Mislim da su termini 16 , 18.30 i 21 , nisam 100% siguran da sam u pravu za termine.
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Citat: Eniac
Kazu za Gurovica da nije nista gotovo, ali... Ne znam sto se naljutio kazu da je bio povredjen za mec protiv Kine


valjda ima problema sa migrenom i osjeca se malaksalo pa ne moze da igra.... ne znam , mislim da je tu neka svadja sa Obradovicem ili nesto slicno u pitanju jer bi glavobolje, malaksalost i takve vrste bolesti vjerovatno prosle do Olimpijade.
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.