Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:09:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dexter  (Pročitano 225975 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
   Dekster je bio neko ko kažnjava samo one za koje dokaže krivicu i on je bio i pandur i sudija i dželat.
   Autori su realizovali kraj kakav njima najviše odgovara ali poslednja sezona a naročito poslednja epizoda izgleda kao da je snimana nogama.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sledece godine startuje spin of Harison.Sa Deksterovim genima i Haninim vaspitanjem ima da bude  Smile
E ovo se zove dobra ideja. Smile

Mislim da se oko lika Dekstera u nekoliko jako važnih stvari maši poenta. Na primer, ta želja da on završi na električnoj stolici. To bi bilo kul da je on bio bad guy tokom cele serije koga smo mrzeli i koji to zaslužuje. Međutim, Dekster je predstavljen kao neko ko se svim silama bori da bude normalan, a psihopata je zato što je "oštećen", tj. i sam je žrtva okolnosti na koje nije imao uticaja. Zato je serija i kontroverzna, zato što na psihopatiju gleda iz više različitih uglova. On je ujedno i žrtva i progonilac, i good guy i bad guy, i Dark side i Light side, ako se razumemo. Smile

Zato je ovaj kraj na neki način kompromis - on je ipak živ i na slobodi, ali uslovno - bez ikoga i ičega do čega mu je stalo i za šta se borio, tako da je na neki način i te kako kažnjen. Ideja takvog kraja je odlična, ali je realizacija, po mom mišljenju, nekako ispala lame.

 Smile Smile Smile  To pokusavam sve vreme da kazem, al jbg ja zavrsio informatiku a ne psihologiju  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Odgedah poslednju sezonu.
Imam utisak da je nestalo ideja pa su na silu snimi, ali ipak to više cenim nego kad saseču seriju ko repu, uz rečenicu "to be continued"
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Odgledah. I ja imam utisak da nekako nisu znali sta ce. Mogao je komotno onog klinca da nauci kodu a oni ga ubili posle 3 epizode, mogao je jednostavno da ubije Oliver i isprati kod(zbog koga nije ni otisao u Argentinu odmah) nego da ga ostavi nekoj pravdi, mogao je da jednostavno ode u Argentinu na kraju kad je vec celu sezonu odhebao sve zbog tog normalnog zivota, mogao je jednostavno da "zaroni" sa Deb. I bilo bi u redu...

Ovako mi je kraj nekako, meh. Bolje i da su odradili klise hepiend nego onako.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Nokia krntija
Сад сам завршио са овом серијом. Прва сезона је једино до јаја, друга је имала потенцијал да буде до јаја. Она је и требала да буде завршна, тј. та прича о јурњави за њим је требала да буде резервисана за задњу сезону. Ово остало само ок, крај је безвезе. Нервира ме што увек нешто превиде и углаве неку нелогичност, а највише ме нервира како је Тринити успео да убије Риту...  још све време до краја ишчекујем да обелодане као моша дечаци, није Тринити него неко други... кад оно јок, као стварно је овај убио.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Ericsson jeste
zašto te to nervira  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Nokia krntija
Па зато што је срање одрађено.

Тринити му изгугла адресу и испадне адреса стана. Оде тамо по мраку, не нађе никог. Ујутру Декстер пошаље Риту и децу на пут и крене ка његовој кући. Тамо види ону разбијену шоферку и провали за кола, нађе у новчанику (који му је узео у оној гаражи)  визитку лимара. И онда сцена Тринити узима кола и излази на аутопут. Кад је пао мрак, ауто му стаје и Декстер га сјебе. Кад је завршио са њим и дошао кући, запишти му телефон да има поруку од Рите која му каже да мора да се врати до куће и још му каже "погледај месец вечерас, биће невероватан".

У свему томе ме нервира:

1) то што Тринити не зна адресу њихове куће, тј. нису приказали како је то провалио, али су се помучили да сниме сцену кад проваљује у стан.

2) то што је Тринити убио Риту у по бела дана. Није могао касније, јер га је Декстер пратио од лимара цео дан. Дакле након што је провалио стан, некако је сазнао адресу куће, али не пре јутра/поподнева (не знамо временски оквир) и није хтео да чека мрак, него је одмах кренуо на Декстера, тамо уместо њега нашао Риту и убио је.

3) то што Декстер у по бела дана и поред гомиле људи у ауто-радионици где је овај оставио кола, успео да чачка око аута како би се касније покварио. Тј. бар сам ја тако то протумачио, једино ако је негде Тринити стао да нешто купи, на пумпи или слично, па овај тад уграбио прилику... али то нису приказали.

4) то што Декстеру телефон запишти тек кад је завршио све и ушао у кућу у глуво доба ноћи, иако му је та Ритина порука стигла раније току дана, коју је могао да преслуша милион пута.

5) то што му Рита каже "погледај месец вечерас". Прво сам помислио да је видела месец па му је рекла (што тек онда не би имало смисла), али кад је уследила сцена где је она мртва у кади, испада да она прати месечеве мене, па је знала какав ће месец да буде. Ко нормалан прати месечеве мене лол


Знам да закерам много око глупости, али не могу си помоћи, поготово што сам после прве сезоне очекивао много од серије.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Jebi ga, moglo je to i bolje, ali kada pogledas, Dexter je ipak jedna od boljih serija bila, ovo sve sto se snima je zivo sranje. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:09:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.