Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke,zašto ne možete 5 minuta bez mobilnog,slušalica i sličnih sra*a?  (Pročitano 13001 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Podrzavam temu, jer ovo je na nivou one teme dole na Drustvenim gde smo diskutovali koliko tehnolobija u stvari steti nasem zivotu. 

Dakle brate, ista stvar ovde u USA kod mene, ja pokusavam da vodim razgovor a svako bulji u taj ekran, oba pola, ali zene ponajvise.  Pricao sam vec, odem u restoran, familija od njih 5, niko ne razgovara, svi su ili na telefonu, ili tabletu ili nekom drugom sranju.  Bio kod prijatelja, i sedimo mi da gledamo neki film, njemu keva iz kuhinje salje poruku da ga pita da nece mozda nesto da jede.  Pa jebem ti zivot, dokle vise tako?

Ja mrzim vise sve, feministkinje, LGBT, manjine, muslidze, tehnologiju, ovaj svet, ovo drustvo, ma sve, jer ljudi postaju takvi retardi koje svet nije video.  Da bar covek koristi taj smart phone za nesto pametno, pa i da kazem, ali da ga pitas bilo sta, nema pojma.  Zato na primer ovde u USA, svaka druga rec im je Like, a to meni pokazuje da nisu nista citali pametno, niti da znaju sta znaci razgovarati.

Ne znam da li je tako i u Srbiji.

Ovde je do nedavno bio blam ako nisi imao najnoviji telefon.  Kada je izashao onaj Droid, to je bila histerija, ljudi su cekali u redovima po 10 sati samo da bi kupili tu glupost.

Jedva cekam EMP udar, i ode sva ova tehnologija u djubre, jer ljudi nemaju razuma i ne znaju kako da je koriste.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Citat
i odgovor na pitanje šta biva ako se propusti poziv...

Mene nekad keva zovne da siđem ispred da joj pomognem, a meni telefon negde u džepu jakne koja je među ostalim stvarima u ormaru. Ne javim se dabome. Zaboravio da ga izvadim (telefon). Može da bude bilo koja vrsta bitnog poziva, jer, kad te zove neko, možeš samo videti ko je to, ne i svrhu poziva, jelde.
Poziv ne može da bude nebitan, jer da je nebitan, taj te ne bi ni zvao. Štaviše, mrzim one koji se ne javljaju na telefon, sem kad stvarno i istinski nisu u mogućnosti. Koji kurac ti služi onda telefon?
Telefon inače minimalno koristim i ne patim za dobrim telefonom. Imam neki Samsung, ne znam ni koja je oznaka. Baterija mi drži 4 dana, iako je stara godinama. Pošaljem poruku, javim se, pozovem. To je to.

Što se tiče slušalica, muzika je verujem većini nas u top5 dnevnih stvari. Verujem da ne postoji mlada osoba na planeti koja bar jednu pesmu ne posluša dnevno. Ovo govorim generalno za oba pola, jer praktično ne postoji razlika. Drndanje telefona u društvu prezirem. Takođe prezirem kad čoveku govoriš nešto i onda on počne priču sa drugim kao da nije ni razgovarao sa tobom. No nije tema to.
Nekad tako s terase noću pogledam drugare ispred zgrade. Njih četvorica recimo. 4 telefona sijaju. Jebem vam sve pa šta ste koji kurac izašli napolje jebo vas telefon. Kolko puta mi se desilo da svi (SVI, aaaaaaaaaaaaaaaaa) drže telefon dok ja blejim ko ovca u kola koja prolaze. Tehnika će ubiti ljude.

One tarabice jebote, pa to je hit. Kafa u Karavađu <3 #mnogosmobesne i šta sad znači ta taraba, ja i dalje ne razumem. Najozbiljnije. I što se piše spojeno? Postave sliku, lajkuju dvojica (očekivale (pretežno LE) više), to se OBRIŠE, PROMENI, šta god. Pa jebem te glupu jel ti bitno kolko lajkova imaš na jebenoj kafi glupačo odvratna. Najbolje mi je kad stave status i onda kao taguju još 3 čoveka, da bi bar oni lajkovali i prokomentarisali to, a pre 10 minuta bili zajedno. Al aj opet da komentarišemo, da budemo kul i na internetu.

Ode ja u tri lepe.

IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Nokia e63
Najbolje mi je kad stave status i onda kao taguju još 3 čoveka, da bi bar oni lajkovali i prokomentarisali to, a pre 10 minuta bili zajedno. Al aj opet da komentarišemo, da budemo kul i na internetu.

Ode ja u tri lepe.



Al meni je jos fascinantnije sto ta tri coveka odma lajkuju taj status, jos dok sede zajedno  Smile
To mi je vrh debilizma...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Nekad tako s terase noću pogledam drugare ispred zgrade. Njih četvorica recimo. 4 telefona sijaju. Jebem vam sve pa šta ste koji kurac izašli napolje jebo vas telefon

Heh,to,to!  Smile  Smile Kao došli smo da se vidimo,da bi radili šta... ? Seli negde i gledali YT ili drkali FB?  Smile Pa,to mogu i sam kući da radim.  Smile  Smile

Inače,slažem se i sa svim ostalim što si napisao. Imbecilnost se proširila svetom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Ja mogu da zamislim ratovanje u ovom novom svetu. Svi u rovu se tekstuju.

"Ej Ujo ajd izidji ko iskocnik da napravim okolno vodopisalo od tebe."
"Pa nemoj tako Cheto, chetujemo preko droida, kaj problem pravis kada imamo glazbu."

I onda ih oboje spici snajper jer sijaju u mraku.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
А онда тај што те кокно, умјесто да претресе леш, дође и слика те за фејса.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
А онда тај што те кокно, умјесто да претресе леш, дође и слика те за фејса.
+1
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.