Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke,zašto ne možete 5 minuta bez mobilnog,slušalica i sličnih sra*a?  (Pročitano 12998 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.101

Da mu ebem mater,ja sam mislio da se na podforumu o devojkama priča o devojkama...  Smile I da,uopšte govoreći, ljudi kada dođu na forum,dolaze da bi pričali. Izgleda da sam pogrešio. Izgleda da svako ko se bavi temama komplikovanijim od ''sta ste jeli danas?'' je net zavisnik koji nema svoj život... Možda je vreme da se ja preorijentišem na te konstruktivnije teme.  Smile

Smile

A i ti si dosao na "zenski kutak" da trazis ozbiljnu diskusiju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Ja izlazim na ovoj stanici, bez uvrede ali... smorih se  Smile

Normalno, tvoje je pravo da pišeš šta ti volja , nisam ni ja bolja kad me nešto zanima  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Smile

A i ti si dosao na "zenski kutak" da trazis ozbiljnu diskusiju.  Smile

Jes vala...





Jbg... ko zna,možda jednog dana napokon čujem definiciju ''smora'' i odgovor na pitanje šta biva ako se propusti poziv...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Чек, ти тражиш дефиницију смора, досаде? Smile

Еве ти...па проштудирај...

http://en.wikipedia.org/wiki/Boredom
« Poslednja izmena: 05. Nov 2013, 01:46:24 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Qtek 666
Citat
možda jednog dana napokon čujem definiciju ''smora'' i odgovor na pitanje šta biva ako se propusti poziv...

Види овако, у просеку дневно проводим два сата у превозу, и два сата у пешачењу, укупно. Кад пешачим поред реке, не слушам музику, но зверам у Јужну Мораву, а кад идем нпр. од куће до Железничке станице, то ти је цирка 3 километра, пролазим кроз најдосаднију улицу у граду Нишу, поред пруге, чувена одвратна улица Војводе Гојка, где ако не слушаш Јутарњи програм или неку музику, као ја, можеш да се забављаш гледањем у аутомеханичарске радње и сервисе за прање кола, или, са десне стране, у шине. То је смор. Смор је и причати са бар пола људи у возу и аутобусу, јер су, једноставно, досадни, а ако немам слушалице у ушима, смарају, причају, без обзира да ли се трудио да им одговараш или не.

На позиве се иначе не јављам, па до пола месеца потрошим све смартове, пошто после зовем људе да видим шта су хтели.  Smile И то не све, проберем.  Smile



IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Види овако, у просеку дневно проводим два сата у превозу, и два сата у пешачењу, укупно. Кад пешачим поред реке, не слушам музику, но зверам у Јужну Мораву, а кад идем нпр. од куће до Железничке станице, то ти је цирка 3 километра, пролазим кроз најдосаднију улицу у граду Нишу, поред пруге, чувена одвратна улица Војводе Гојка, где ако не слушаш Јутарњи програм или неку музику, као ја, можеш да се забављаш гледањем у аутомеханичарске радње и сервисе за прање кола, или, са десне стране, у шине. То је смор. Смор је и причати са бар пола људи у возу и аутобусу, јер су, једноставно, досадни, а ако немам слушалице у ушима, смарају, причају, без обзира да ли се трудио да им одговараш или не.

На позиве се иначе не јављам, па до пола месеца потрошим све смартове, пошто после зовем људе да видим шта су хтели.  Smile И то не све, проберем.  Smile

Ok,hvala!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia krntija
Ја без емпетрија малтене и да не излазим напоље. И то није због тога што се сад не знам како смарам, већ једноставно обожавам музику.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
HTC Sensation
Jos od vremena vokmena pa do sad,nista ne mogu da ubacim u uvo  Smile mnogo me boli glava,koliko god voleo muziku jednostavno mi ne prija.

Jedini vid nekulture koji priznajem da upraznjavam jeste povremeno proveravanje rezultata na internetu na telefonu,pogotovo kad ostane utakmica-dve Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Aj da ne ispadnem nekulturna

Znači: Razlog koji je Buki naveo je krucijalan , meni je sluh definitivno oslabio ali jbg. Kad izadjem, volim da stavim slušalice I pjevam naglas. Kad je baterija loša, onda pjevam svakako jer me boli guz hoće li me neko čudno gledat. Kad imam slušalice, muzika me nekako nosi I često igram na semafor I ulicom. Smara me buka, dernjava, dovikivanje cigana, kad trube iz auta I psuju jedni druge.. Jednostavno mi muzika vise prija. Zato I kažu za prijatne stv ari - to je muzika za moje uši. Jer je nešto što ti godi kao info.

Zavisnost od telefona nemam u smislu da buljim u ekran kad sam u društvu, jednostavno ljudi brinu kad im se ne javiš. Vid je nekulture zapostaviti sagovoornika radi trivijalnog dopisivanja, igrica I slično, ako ste tu dogovorom, ne ako si silom na sramotu sa tim likom.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia e63
Ne dotice me toliko to sto svi bulje u telefon i ostale zajebancije, nek svako radi sta mu je volja. Neko to radi da mu brze prodje vreme, drugi se plase da ne propuste nesto na fb-u, a mozda su i neki stvarno trazeni da moraju stalno da kucaju poruke..

Slusalice jedino imam dok sam u prevozu, jer me apsolutno ne zanimaju tudji telefonski razgovori i price po autobusu. Onda stavim slusalice, oni pricaju sta oce ja ih ne cujem i svi zadovoljni.  Smile Kad izadjem iz autobusa obicno ih skidam jer mi vise nisu potrebne...

A neko je spomenuo da dok je u kaficu telefon stavi na sto, to i ja radim ne da pokazem koji telefon imam, niti ga cackam, nego jednostavno da vidim kad me neko zove, jer mi je 90% vremena zvuk na telefonu iskljucen...a najvise cackam po njemu kad odigram kladzu i pratim rezultate, to moram da proverim gde god bio i ko god bio sa mnom.
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.