Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 20:11:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke, ponekad neresiva enigma  (Pročitano 9841 puta)
16. Mar 2006, 15:02:54
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 6
Ovako, imam mali problemcic o kojem razmisljam vec par dana mnogo toga mi pada na pamet ali nikako da prelomim sta da radi.U nedostatku pameti nadam se da ce ovde biti neko ko je ima viska (bar da mi pozajmi) i nekim korisnim savetom pomogne.

Doselio sam se u Novi Sad pre tri meseca i nisam znao mnogo ljdi.Nasao sam neke drugare iz starog grada koji ovde studiraju i druzim se pretezno sanjima.Imam jednu jako dobru drugaricu i bas smo nerazdvojni.Preko nje sam upoznao neke dve devojke koje zive zajedno.Ok da ne duzim jednu od njih znam dosta dobro ali njenu cimerku sam upoznao tek pre neki dan.Sve u svemu ostavila je jako snazan utisak na mene i jako mi se svidja deojka.Cini mi se da ona to ni u snu ne sanja tako da sam u dilemi:

1.Plasim se da ako joj kazem kako stoje stvari (odnosno da mi se svidja), uplasice se i izbegavati me sto ne bi bilo dobro ni u kom slucaju.
2.Ona je starija od mene 3 godine i bojim se da ne ispadnem "glup u drustvu"
3.Da cutim i nista ne kazem to ne zelim jer to ne vodi nicemu

U principu treba da osvojim devojku koja me smatra za druga a ne znam kako.

Molim pametnije (citaj iskusnije) od mene da pomognu u ovom krstackom pohodu jer cu u suprotnom izludeti sam od sebe i mozda uraditi nesto zbog cega bi se kajao.


UPOMOC Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
3.Da cutim i nista ne kazem to ne zelim jer to ne vodi nicemu


i sam si jednim delom odgovorio

i ja sam za to da joj pridjes i kazes sta i kako, jedino ces tako resiti taj "neresiv" problem

ne verujem da ce se uplasiti, jer niko nije toliko plasljiv barem sto se tih stvari tice, to sto je starija od tebe nema nikakve veze i nije puno starija barem po meni

u svakom slucaju predlazem da joj pridjes i kazes sta osecas, ako joj ne pridjes neces znati nista i uvek ces se pitati sta bi bilo kad bi bilo....

samo napred  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
nema kajanja, samo napred, sta bude bitje a ako nista drugo u ns-u ima dosta vrh devojaka pa ti netje biti problem... Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
Što se tiče godina to zavisi od čoveka do čoveka.Zato je bolje
startuj nego da ne znaš na čemu si...mada možda ne baš odmah, s obzirom da si je upoznao pre par dana, ali definitivno nemoj da postaješ "drug" sa devojkom koja ti se svidja jer od tog posla uglavnom nema ništa.A devojka ako hoće ona hoće a ako neće možeš da dubiš na glavi i neće ti pomoći.Zato napred u nove pobede!  Smile
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
Citat
1.Plasim se da ako joj kazem kako stoje stvari (odnosno da mi se svidja), uplasice se i izbegavati me sto ne bi bilo dobro ni u kom slucaju.
2.Ona je starija od mene 3 godine i bojim se da ne ispadnem "glup u drustvu"
3.Da cutim i nista ne kazem to ne zelim jer to ne vodi nicemu

1.nemoj nista da kazes,te stvari se ne kazuju,vec dela govore za sebe.ona,starija(citaj:iskusnija) provalice da ti se svidja,ako vec nije, cak i da pokusas da sakrijes.neko nekad rece: "kijavica i zaljubljenost se ne mogu sakriti".
2.opet,to se ne radi u drustvu,sem ako nisi majstor u tome(muvanju u drustvu)
3.naravno to ne vodi nicemu

Znaci,ona ce brzo skapirati da ti se svidja,pozoves je na neko vidjanje 1 na 1,sva je prilika da ce znati o cemu se radi.ako pristane...
Samo bez nepotrebne dramatizacije,opusteno...ako je spremna da ti da sansu to jos ne znaci da oseca isto sto i ti.zato izbegavaj
grandiozne izjave ljubavi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 6
ok meni je samo problem da ne uprskam jer sam se dobor zagrejao za nju.(a u pravu ste nema nista od muvanja u drustvu samo je malo tesko da ostanemo sami ne odvaja se od cimerke)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma samo opusteno Smile pozovi je na kafu i prijatno caskanje, onako "uzgred poziv", cisto da ne bude nametljiv. Vec ces sam osetiti trenutak kada bi mogao indirektno da joj das do znanja da ti se dopada. Ukoliko se taj trenutak "ne pojavi" na tom prvom caskanju, pozovi je ponovo... vec ces ugrabiti svojih pet minuta  Smile I srecno  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zavodi je.ne moras da budes direktan,jer znate se tek par dana,ali joj salji signale.
ne moras da zuris.druzite se.imate dobar start Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... tek sto ste se upoznali, znaci jos uvek niste drugari vec poznanici. odlicne pozicije.
sta da radis? stavi joj do znanja neverbalnim i/ili poluverbalnim signalima da ti se dopada!...
razumece ona  Smile
ovom pristupu nimalo ne smeta sto je cimerka vazda tu
prati njene reakcije, pa ces videti vrlo jasno da li da nastavis ili odustanes (tj. imas li sanse)
ne bi bilo lose ni da se prethodno raspitas o njoj, da bi znao kako da pristupis ... osvajanju!!   Smile

P.S. tri godinice je najmanji problem ako se dopadnete jedno drugom, tj. ti njoj  Smile

javi obavezno kako se razvija situacija
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uvek mozes preko cimerke da `ispipavas` situaciju, ako si i stidljiv po prirodi to je linija manjeg otpora, ali to u praksi ne prolazi kod samosvesnih devojaka koje imaju izgradjenu licnost i stav , to prolazi kod klinkica ponekad ,a kod nje bi cak moglo da izazove i kontra efekat....da pocne da te gleda kao klinca koji jos uvek nema svoje `ja` u zivotu i stvar je bespovratno propala.......isto tako ne smes da dozvolis da postanete ortaci jer posle toga sve je daleko teze,ako ne i nemoguce. Poznata mi je tvoja situacija, nov si u gradu, trebaju ti prijatelji, ona je devojka iz drustva i uvek je tu prisutna sumnja sta ce se desiti ako me odbije , hocu li se izblamirati i hoce li onda biti druzenju kraj,mislim neko distanciranje moze da dodje i ako se smuvate, sta ce biti ako se ispostavi da nismo jedno za drugo i sl....ali protiv srca se ne moze, i tu razum retko kad ima prednost, sem ako nisi sracunata osoba po prirodi.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 20:11:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.