Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke na Internetu  (Pročitano 3605 puta)
16. Sep 2003, 16:45:24
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Devojke na Internetu slične su kao i "offline" devojke. Mi smo za vas pokušali da ih svrstamo u nekoliko kategorija:

Devojke na Internetu slične su kao i "offline" devojke – ima ih crnih, plavih, veselih, brbljivih, depresivnih, onih koje vole da vas gnjave pričom o bivšem dečku, onih koje nikako ne žele da pričaju o svom bivšem dečku, onih koje padaju u nesvest samo zato što se na njihovom ekranu pojavila ruža koja ja vaše skripte delo, onih kojima ste simpatični, onih kojima se ne dopada nijedna reč koju izgovorite… Uh, ženski svet nikada nije bio komplikovaniji nego sada, kada su i pripadnice lepšeg pola dospele među miševe i tastature! Glamour Caffe je tu da vam pomogne u ovom tehnološki krajnje složenom i nezahvalnom trenutku – kada među stotinama devojaka u cyber prostoru vi treba da izaberete baš onu jednu, jedinu, pravu. Mi smo za vas pokušali da ih svrstamo u nekoliko kategorija. Naravno da time nismo obuhvatili baš sve, ali je pred vama, u svakom slučaju, bar osnovni presek onoga što se na Mrezi sreće ovih dana.

Tipičan nick: milica_bg, Sanjica

Verovatno još jedna 16-godisnjakinja koja između domaćeg iz hemije i omiljene latino serije ubija dosadu viseći na Mreži. Međutim, nemoj da se zbunis ako ova cyber devojčica iznenada nestane pre nego što si uspeo da je pitaš za e-mail – verovatno se džangrizavi tatica opet vratio sa posla nervozan i opet shvatio kako je vreme "da ta glupost prestane već jednom" jer je stigao jos jedan astronomski račun za telefon. Kako je Sanjica ljubitelj svih onih telefonskih ili Internet pričaonica, nije teško pretpostaviti da je iznos računa često četvorocifren. No, budi bez brige – ugledaćeš ti njen nick još koji put na ekranu – šim deda primi penziju i ona uplati vreme za Net pošto mu opet izvuče 300 dinara na proverenu foru.

Tipičan nick: slomljeno_srce, mElaNholija, usamljena

Bilo da je upravo raskinula sa dečkom ili je sama već neko vreme, ova devojka provodi dane daveći se u čokoladnim bombonama i gušeći se u suzama na tekstove svake iole romantičnije pesmice. I da, naravno, obožava da chatuje sa tobom u nadi da si baš ti princ iz njenih snova. mElaNholija ima organsku potrebu da svoje romantično-ljubavno-srceparajuće teorije praktično isprobava na Internetu gde te iza svakog ćoska chat-sobe čeka sa pitanjem: "A šta je po tebi prava ljubav?" Ako joj ti kao iz topa ne izrecitujes neku Preverovu pesmu ili joj ne prepišeš neki odgovor iz udžbenika iz filozofije za četvrti srednje, ona će verovatno početi da roni gorke suze uz standardni vrisak – "Oh, zašto su muskarci tako neosetljivi!" Onda ce otrčati mami koja će je utešiti parčetom pite od jabuke i brakorazvodnom dokumentacijom potkrepljenom pričom da su svi muškarci ionako idioti. Dok je još depresivna i dok razmišlja zašto je gubila vreme na online vezu, brizna mama je preptlaćuje na list "Praktična žena" i uvaljuje joj igle za heklanje. Šta ce njoj Internet kad moze da hekla goblene?

Tipičan nick: nova_ovde, Guest2337

Prelako pada na istrošene fore. Prelako daje svoj e-mail. Još gore, prelako daje svoj broj telefona! Međutim, iskrena je, zanimljiva i spremna da priča o svemu. Kroz tri dana posle prvog chat-a kupuje skener da bi skenirala svoju sliku. Tu istu sliku šalje svakom ko joj je zatraži, a potom provede ceo vikend plačući jer joj je neki lik rekao da ima kriv nos. E tad proradi instinkt osvete i Guest2337 shvata svoje greške u koracima. Ako nastavi dovoljno dugo sa ovakvim osvetničkim raspoloženjem, na dobrom je putu da pređe u sledeću kategoriju…

Tipičan nick: Dosadno_mi_je, grrrl, rebelchick

Ona žarko želi da chatuje i žarko želi da joj bude zabavno i zanimljivo, ali, jednostavno rečeno, dosadili su joj 15-godisnjaci koji uskaču sa pitanjima o obimu grudi i broju kilograma ili pak wanna-be hakeri koji posle nekog skinutog freeware programa od 50 kilobajta misle da mogu da vladaju svetom pa smaraju sve živo na šta nalete online. Dakle, ona traži inteligentnog sagovornika. Ali i nekoga sa kim će moći da podeli zaprepašćenje o tome koliko se "iskvario Internet" i koliko je neverovatno dosadno. No, ako se prebrodi ta početna faza razgovora u kojoj ona jasno stavlja do znanja šta misli o cyber okruzenju i ljudima u njemu, možda se opet probudi onaj neiskusni Guest2337 koji bez dlake na jeziku priča o sebi i svojim osećanjima… Ako uspete da sa ovom gospođicom stignete do te faze, zaista imate chatterskog talenta i trebalo bi da napišete knjigu na tu temu 

Tipičan nick: Sanja_Motorola

To je ona klinka koja voli da se uteže u majcice jarkih boja i da oko vrata na vrpci nosi svoj najveći ponos na svetu – mobilni telefon. Od nje ćeš vrlo lako dobiti broj telefona – na kraju krajeva, njoj nije ni važno s kim priča telefonom, dok god drži u ruci to dragoceno parče plastike i dok god je drugi gledaju kako se osmehuje dok priča u svoju "nokijicu". Pošalji joj gomilu SMS poruka i možda će pristati da se upoznate. Tada stavi mlađeg brata pored telefona i kaži mu da te u toku izlaska zove najmanje na svakih 7,5 minuta na mobilni kako bi dotična gospođica shvatila da si neka velika zverka koja, inače, sa njom deli i strast prema mobilnoj tehnologiji. Naravno, potrebno je da joj prikazes neki fancy model koji si pozajmio od ćaletovog kolege, a ono "nešto sivo" sto podseca na Iskrine modele iz ranih 80-tih godina ostavi kod kuće i dobro sakrij, jer ako ona to vidi…

Tipičan nick: Trinity + sve varijacije nick-ova koje sadrže skraćenicu od naziva njenog omiljenog operativnog sistema, zvučne kartice ili monitora

Da, da, verovali ili ne, postoje i devojke koje znaju dosta toga o računarima. Trinity je, naravno, jedna od njih. Da bi je impresionirao treba ti diploma ETF-a, a ni u kom slučaju joj nemoj reći kako, ne daj Bože, studiras prava, engleski ili neku sličnu netehničku disciplinu. Ako su kompjuteri i tvoja strast, onda je sigurno da imate mnogo toga zajedničkog i samim tim, mnogo materijala za chat-ove koji traju do duboko u noć. Šta će na kraju svega toga biti tj. da li će se vas kontakt krunisati brakom ili zajedničkim ulaganjem u softversku kompaniju, ostaje da se vidi.

Tipičan nick: muz_trenutno_odsutan, udata_pa_sta

Tipičan primer zanemarene žene čiji je muž najverovatnije neki opaki techno freak koji je posle venčanja sve više počeo da "tone" među kablove i dugmiće a sve manje među čaršave u bračnoj postelji. Ali zato, kada ostane sama, postaje pravi lovac na sve što je mlado i neiskusno na Internetu. Ne pita mnogo za godine, visinu i težinu, i u početku se pravi naivna, ali brzo prelazi na konkrevetnije teme jer se, zaboga, njen techo mužić još koliko večeras vraća sa kompjuterskog seminara u Vrnjačkoj banji pa nema vremena za gubljenje. Tada je njenim chatterskim avanturama kraj jer se opet vraća u ulogu savršene ženice koja folira pred komšinicama neviđenu sreću jer je udata za čoveka koji ima dobru platu i glavni je budža u varošici za "pentijume trojke i četvorke". Pa kud ćete više od toga?

Tipičan nick: klikni_me

Okorela chatterka. Dok se ti oduševljavaš time kako je ona duhovita i cool znaj da si ti samo još jedna njena recka više. Ova devojka bukvalno živi ispred kompjutera i priča sa svima, bez obzira na to ko su i odakle su. Ima gomilu online prijatelja i, pošto uglavnom ima previše onih kojima treba da odgovori na e-mail, dešava se da otkuca jedno isto pismo za sve i primenom čuvene "copy & paste" tehnologije vas osmorica se raduje što ste dobili pismo od nje dok ona verovatno već chatuje sa devetim. Međutim, kad-tad ćete provaliti o čemu se tu zapravo radi i da li sa takvom devojkom treba gubiti vreme ili ne.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm ... da Smiley zanimljivo Smiley
Tipicno je da 80% devojaka budu momci kad treba da se upoznate... to je tipicno a klasifikovati prema niku je nemoguce Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
Zasto ja uvek naletim na "klikni_me ". Da li ih ima najvise?
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Previse ides po irc chatu Smiley ziveo ICQ Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Eh slatko me nasmeja sAnja...ha ha ha...
Ne kazem ima nas raznih ti si nas grupisala.... pa gde ti spadas?
Ja licno imam tako neka iskustva sa muskarcima pa bih mogla njih da podelim na tako neke grupacije, pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
dok god nekog offline ne upoznas ne mozes ga svrstavati ni u jednu grupu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nisam ja ovo pisala, nasla sam na netu... a gde bi bila ja... mozda nesto izmedju  Dosadno_mi_je, grrrl, rebelchick  i Trinity + sve varijacije nick-ova koje sadrže skraćenicu od naziva njenog omiljenog operativnog sistema, zvučne kartice ili monitora...

Mada o tome kakva sam ja zaista treba da govore ljudi koji me poznaju, ovde me Ivan najvise zna, tako da... ajde duso daj malo dublju analizu moje malenkosti;)
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Caos!
Pa ja te ne poznajem osim po cuvenju gazdino pile, tek od skora sam ovde, ovo je drugi put, inace Ivana znam i mislim da je ok osoba, a sto se tice tebe, na osnovu ovih prepiski na forumu ovde, mislim da ste bas ok par, i ti si ok devojka, pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.