Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: devojka lezbejka ili ne???molim za pomoc  (Pročitano 14312 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
loodilo je to kad ti devojka uradi tako nesto  Smile
ja bih im se pridruzio, pokazao par fazona Smile
 Smile

p.s. budi siguran da su to uradile zbog tebe i tvoje paznje  Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S8
I meni se to desilo...ja sam sa devojkom evo sada ce vec treca godina...naime kada smo bili na zurci kod neke njene drugarice,svi se okupili da igramo masne fote...i kaze njena drugarica ''Na koga padne udari mi zvaku''...i padne an moju devojku...i tek ti ona ladno ustane i tresne zvaku ovoj  Smiley 1..Ja sam ostao bez teksta....Nije lezbijka ali eto...desava se...nema razloga da budes ljubomoran,volite se i to je najvaznije...a taj poljubac je verovatno bio samo fora ili ko sto Glavic rece:



p.s. budi siguran da su to uradile zbog tebe i tvoje paznje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

nije lezbejka... stvarno si se istraumirao bez razloga Smile zasto te je to toliko pogodilo, znas li  Smile
popile, raspekmezile se, bilo im zanimljivo, i eto
uostalom, vec su ti rekli da je takav poljubac ne tako retka pojava







i moram da dodam... toliko se (navodno) momci loze na prizore zenskozenskih neznosti i ideju trojke,
a ovamo...  Smile

uostalom, i muskarci se grle, rvu, tepaju jedan drugom  \pusi k...\ sta sve ne rade kad ih obuzme alkohol i visak alkoholnih emocija, pa nikom nista  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jun 2007, 14:41:25 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
Citat
uostalom, i muskarci se grle, rvu, tepaju jedan drugom  \pusi k...\ sta sve ne rade kad ih obuzme alkohol i visak alkoholnih emocija, pa nikom nista   

 Smile Smile

R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Pa u sustini to i nije tako lose, cak naprotiv. Dobar turn on!
Ja sam bio sa devojkom koja mi je pricala da je kao klinka od 17 god volela malo da se igra sa svojom drugaricom.

Nista  ozbiljno...
Videla ta drugarica da si se ti primio pa resila da te malo lozi...
Znas da drugarice u principu ne vole tipove svojih drugarica, narocito ako je sama tj bez frajera...
Zato, manje razbijaj glavu i uzivaj sa devojkom, sad vidis da je otvorena i za neke kinky stvari, pa iskoristi priliku! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6630
Verovali ili ne u ovo sto cu vam reci molim vas da mi ostavite komentar.Naime, o cemu se radi. SA devojkom sam dve godine volimo se i sve je super,ali tu dolazi do komplikacije na jedno vece. SKroz sam sjeban dogadjajem od sinoc na jednom punoljestvu (18 rodjendan) Ta moja devojka malo vise popila takodje kao svi,prilazi joj jedna od boljih drugarica i preda mnom gle cuda blic poljubac ja zabezeknut reokh alo devojke malo lakse kad ono ko meni u inat pljas drugi.MOja dev se takodje zacudila ali se nije odupirala sta da radim rekla je ona meni da nije to ocekivala ali jbg ne znam sta da radim volim je ali isto tako nemogu da tako lako predjem preko toga da je poljubila curu. POMOC STA DA RADIM!!! a sta bi bilo npr da ja pred nom poljubin nekog svog frienda i to dva puta za redom???
e raja fala svima na podrsci mnogo mi je sada jasnoja situacija i razgovarao sam sa dev jasnije mi je nogo ali to ne znaci da mi se to svidja naprotiv to je bruka od danasnjeg svijeta ko je za nek digne tri prsta III

Imao sam ja sličnih situacija . Doduše , nisam došao u tu situaciju da mi bude neprijatno , jer obično ne ulazim u duže veze i ne volim da se vežem . Ne bi znao šta da ti kažem , osim ako ti je neprijatno , a i meni bi bilo , jer ne volim ni lezbejke , a kamoli gejeve, razreši to malo dužim razgovorom . Ništa u životu nije slučajno , ljudi često dolaze u razna iskušenja , a često nemaju mehanizam da se tome odupru .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ma čemu panika, pa to je samo jedna od ženskih fora privlačenja pažnje... A ti opisa situaciju kao da se pred tobom kresnula sa drugim tipom. Znam dosta slučajeva takvih ženskih "razmena nežnosti", naročito pod dejstvom alkohola. Ništa strašno, i uopšte mi nije jasno na koji način bi to moglo ugroziti tebe ili vašu vezu...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


uživaj u životu

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1979
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
mob
Nokia 6070
pitaj je
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Citat
uostalom, i muskarci se grle, rvu, tepaju jedan drugom \pusi k...\ sta sve ne rade kad ih obuzme alkohol i visak alkoholnih emocija, pa nikom nista

 Smile Smile

R

akai, sta je nejasno?
i pogrdno i 'umilno' muski svet voli da kaze pusi k..., napusicu te... da ne nabrajam, varijacija na temu koliko volis... a da li je u tome latentni homoseksualizam?  Smile
takodje, gurkanje, pipkanje, grljenje... nije momcima strano
da li je to 'manje strasno', 'slicno', 'potuno razlicito' od toga da se dve cure cmoknu, prosudite sami  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2007, 12:46:12 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6630
Citat
akai, sta je nejasno?
i pogrdno i 'umilno' muski svet voli da kaze pusi k..., napusicu te... da ne nabrajam, varijacija na temu koliko volis... a da li je u tome latentni homoseksualizam?

Pa zašto je napravljen Dosije X
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.