Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:55:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojčica magnet!  (Pročitano 15207 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
Извор је Прес, а то дође исто ко да је извор Курир. А сви знамо какав је Курир.
A kakav je to kurir?

Vecina prica je fake.  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
MA znam sta je 'teo da kaze, ali koje su to novine danas nestranacke, ili pisu 100% istinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ovo baš i nema veze sa politikom. Mada šta znam ne čitam ni Kurir ni Press. Valjda ne bi izmislili ovako nešto. Ipak nije u pitanju Treće oko.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Ovo baš i nema veze sa politikom. Mada šta znam ne čitam ni Kurir ni Press. Valjda ne bi izmislili ovako nešto. Ipak nije u pitanju Treće oko.

ili "Peta noga'' Smile


Hm...da li ima jos ovakve dece,ili je ova klinka jedina za sada?
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ima navodno. Ja ne znam nikog takvog samo sam čitao po netu. Potraži malo po internetu ima svašta. U zadnje vreme u nekim nezvaničnim izvorima pominju indigo deca. Ona kako kažu ovi izvori poseduju neke moći. Sad koliko je to tačno zaključi sam. Mimo toga sigurno si čuo za bioenergiju i ljude koji leče putem nje. Drugi pak tvrde da je opsednutost od đavola uzrok tome ili pak takvi ljudi crpe snagu od Boga da bi pomagali drugima. Nauka nešto puno i ne priča o tome jer se ne uklapa u neke njihove tvrdnje. Sad šta je od svega toga ne znam. A možda nije ništa. Kako neko reče ipak je samo press objavio ovo. Drugi mediji nisu ništa pominjali.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
To je odavno prestala da bude atrakcija...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 1234
da li je na slici slucajno obucena u ljubicastu boju ili ne, svakako me je asocirala na indigo dete  Smile o njima tek pocinjemo da saznajemo vise
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ovo je primer autosugestije....Prostiji primeri se desavaju svim ljudima svakog dana...REcimo,idete da polazete ispit na faksu,sve ste naucili,ali rekli ste sebi da nema sanse da prodjete i ....padnete.A bukvalno ste sve naucili...Ili kad neko umisli da ima neku bolest,a nema je,ona se zbog snazne autosugestije stvarno pojavi...Kad je neo pod hipnozom nad njim se vrsi sugestija,to jest namece se zelja hipnozera..I tu se javlja autosugestija,kad vam recimo hipnozer kaze da ste se pobili i da vas je neko udario u nos,vama odmah krene krv iz nosa...Ovakva stanja se jos uvek istrazuju u psihologiji i za sada se svrstavaju u grupu parapsiholoskih fenomena,medjutim iz godine u godinu sve vise se pominju kao normalan psiholoski dogadjaj...Kod ove devojcice je stanje slozenije,jer je njena autosugestija bila snaznija od one koje se cesto desava ljudima...Jedan od razloga je taj sto mladja deca imaju tu sposobnost da oblikuju svesno autosugestiju...Dok odrasli gube tu sposobnost,medjutim moguce je i to vratiti..Primer su monasi sa Tibeta recimo,ili neke kaste u Indiji ciji pripadnici buse svoja tela iglama,a nemaju tragove bola,krvi,oziljaka...
Tu se uvodi i pojam Svesti i Podsvesti,a podsvest je u stvari taj glavni centar autosugestije...Inace,podsvest je najaktivnija u odredjenim stanjima,recimo u alfa-stanju,to jest u neposrednom trenutu pre nego sto covek zaspi...Takodje se moze aktivirati u stanju hipnoze,pod anestezijom,u nesvesti,u komi itd... Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 6300
sve je za coveka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Ovo je primer autosugestije....Prostiji primeri se desavaju svim ljudima svakog dana...REcimo,idete da polazete ispit na faksu,sve ste naucili,ali rekli ste sebi da nema sanse da prodjete i ....padnete.A bukvalno ste sve naucili...Ili kad neko umisli da ima neku bolest,a nema je,ona se zbog snazne autosugestije stvarno pojavi...Kad je neo pod hipnozom nad njim se vrsi sugestija,to jest namece se zelja hipnozera..I tu se javlja autosugestija,kad vam recimo hipnozer kaze da ste se pobili i da vas je neko udario u nos,vama odmah krene krv iz nosa...Ovakva stanja se jos uvek istrazuju u psihologiji i za sada se svrstavaju u grupu parapsiholoskih fenomena,medjutim iz godine u godinu sve vise se pominju kao normalan psiholoski dogadjaj...Kod ove devojcice je stanje slozenije,jer je njena autosugestija bila snaznija od one koje se cesto desava ljudima...Jedan od razloga je taj sto mladja deca imaju tu sposobnost da oblikuju svesno autosugestiju...Dok odrasli gube tu sposobnost,medjutim moguce je i to vratiti..Primer su monasi sa Tibeta recimo,ili neke kaste u Indiji ciji pripadnici buse svoja tela iglama,a nemaju tragove bola,krvi,oziljaka...
Tu se uvodi i pojam Svesti i Podsvesti,a podsvest je u stvari taj glavni centar autosugestije...Inace,podsvest je najaktivnija u odredjenim stanjima,recimo u alfa-stanju,to jest u neposrednom trenutu pre nego sto covek zaspi...Takodje se moze aktivirati u stanju hipnoze,pod anestezijom,u nesvesti,u komi itd... Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:55:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.