Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:06:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: dete pokusava da izbegne plivanje  (Pročitano 3902 puta)
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Ja polazim od sebe kad sam bio klinac, plivati kao plivati mi je bilo bezveze, ili takodje trcati. Ali ako mi das loptu i da se ja igram nesto, u ovom slucaj vaterpolo onda mogu plivati dok ne umrem. Ako ima dete takmicarskog duha i zelje za igrom probajte sa vaterpolom mada naravno mal kasnije posto mislim da je prerano sa sest godina. Drugu ideju nemam.
Da dranje mislim da nije resenje jer se stvara otpor. A trener nema sta da misli on je tu da radi dokle god placate. On da je teo da misli ne bi bio trener plivanja.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.26
 nekad su ljude uchili da plivaju tako shto bi ih zavezali kanapom oko pojasa i bacili sa broda .kad pochnu da se dave ,samo ih malo povuku tako da dodju na povrshinu ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Mislim da decak zna plivati, nego je nesto drugo po sredi.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala na lepim savetima a i onim manje lepim. Ne znam da li je neko roditelj od vas. Dete je pri rodjenju zahvaljujuci nasem strucnom kadru jedva ostalo zivo i dobilo cistu na mozgu koja je izazvala levu asimetriju telaradili smo vezbe sa fizijatrom godinu dana da nauci da puzi hoda sedi. . . Kad je prohodao nastavili smo kuci uobicajene vezbe. Fizijatar je preporucio iskljucivo plivanje za jacanje misica. Ja nisam luda majka da teram date na nesto sto ne zeli ali ako je nesto bukvalno lek onda taj lek mora da se popije. Da li neki roditelj ima problem sa detetom sto se tice sporta?



[Edit by B@mbin@: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Jun 2008, 23:17:40 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
jedini nacin je da mu plivanje ucinite zanimljivim  Smile
kako cete to da izvedete, nemam ideju  Smile

...ili imam  Smile
mozda ne bi bilo lose da zapucate na more cim pre- zavolece vodu, garantovano  Smile
neka se igra, brcka... pliva sa vama, s koturom, bez kotura, na duseku, oko duseka... sa perajima ili bez, maskom i cudima ostalim .... i sve tako fino kroz igru i zabavu, eto plivaca  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mi idemo na more od njegovih 14 meseci.ulazi u vodu bez problema. gnjuri,skace,pliva bez problema i utome je citav peoblem sto se tice njega on aosolutno uziva u vodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
mi idemo na more od njegovih 14 meseci.ulazi u vodu bez problema. gnjuri,skace,pliva bez problema i utome je citav peoblem sto se tice njega on aosolutno uziva u vodi.

Pa ovde je ceo odgovor. On uživa u vodi, u slobodnim aktivnostima, zabavi. Mali je da ga neki narogušeni drndavi trener sa osećajem za pedagogiju divljeg vepra šikanira. Što se ti ili muž ne bi lepo sa njim bavili u bazenu u terminu za slobodne aktivnosti. Onda bi mu bilo mnogo lakše.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
fino vam rece poslusajte je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Ako bi trener imao drugaciji pristup, mislim da bi sve bilo drugacije. Mnogo znaci ako je neko dobar pedagog. To sam osetio i na svojoj kozi dok sam trenirao rukomet. Vi kao roditelji bi trebalo da mu pruzite najvecu podrsku, a ne da ga grdite. Promenite trenera, a ako ne ide batalite. Ima toliko drugih sportova, mozda se pronadje u nekom. Jeste da je mali da bi vec sada pronasao pravi sport, ali neka se bavi necim sto mu se trenutno svidja, sto ga nece opterecivati. Vremenom ce se pronaci u nekom sportu, siguran sam.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja lepo rece trenera treba vezati sa blokom oko noge i nek roni malo u tom bazenu. Takvi idioti uproascuju decu.
Dakle sa detetom pravac u bazen  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:06:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.