Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dete (3) cetiri dana grejala macka, komsije slusale kako place  (Pročitano 1842 puta)
14. Dec 2018, 13:05:49
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
DEČAK ČETIRI DANA BIO SAM U HLADNOJ KUĆI Otac i majka nađeni mrtvi na dnu bunara, njihov sin (4) jeo šta je našao i PLAKAO DANIMA
13.12.2018. 18:25


Trstenik 02 - Bunar u koji su upali - Foto N. BožovićFoto: N. Božović / RAS Srbija

Časlav (57) i Slađana (50) Anđelković iz Poljne kod Trstenika udavili su se u bunaru koji se nalazi u polju sa kupusom. Njihova tela policija je pronašla tek posle četiri dana, i to posle prijave komšija da je dete samo u kući.

Četvorogodišnji dečak je od prošle subote pa do srede ujutru sedeo sam u kući čekajući da mu se vrate roditelji. Tek kada su komšije pozvale policiju, krenula je potraga. Njihov auto ugledali su pored puta, pored njive na kojoj se uzgaja kupus. Nakon pretrage terena, beživotna tela bračnog para Anđelković našli su u bunaru.


Bunar u koji su upaliFoto: N. Božović / RAS Srbija

- Policija me probudila rano ujutru i rekli su mi da krenem sa njima u njivu. Pitali su me da li sam nekome rekao da bere kupus. Kad sam im rekao da nisam, kazali su mi da su pronađena dva mrtva tela. Četiri dana su kola stajala na ulici puna mog kupusa. Svake godine mi se krade kupus. Možda su se uplašili da ih neko video, pa su hteli da se sakriju i tako upali u bunar koji koristimo za zalivanje bašte. Ne znam – ispričao nam je Stojan Mišić iz susednih Stragara.

Zavijen u ćebe

Rođak Miroslav Nićiforović ispričao nam je da su dečaka pronašli zavijenog u neko ćebe u hladnoj kući.

- Četiri dana je preživeo sam u kući. Njih dvoje i dečak su sami živeli u kući. Časlav je nekada radio u "Prvoj petoletki", a snaja Slađana je imala dve krave i tele. Prodavala je mleko. Od toga i od poljoprivrede su živeli. Ne mogu ništa da kažem. Obdukcija i istraga će sve da pokažu. Kako su nastradali i otkud u Stragarima. Sve opcije su na stolu – kazao je Nićiforović dodajući da je video kako je dečak jeo hranu koju je našao u kući i da je velika sreća bila što nisu bile niske temperature jer bi se u protivnom smrzao.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
TUGA DO NEBA Dečak čiji su roditelji stradali u bunaru neprestano pita za mamu, u hladnoj kući ga ČETIRI DANA GREJALA MAČKA
14.12.2018. 08:27

Mališan iz okoline Trstenika koji je posle tragične smrti svojih roditelja četiri dana proveo sam u porodičnoj kući još uvek čeka da oni dođu po njega.

S. A. (4) iz sela Poljne kod Trstenika, koji je proveo četiri dana sam u kući, pošto su mu se roditelji Časlav (57) i Slađana (50) preminuli u bunaru u susednom selu Stragari, još uvek ne zna da je ostao bez roditelja.

Kako piše "Kurir" mališan neprestano doziva mamu i tatu i raspituje se kada će doći po njega.

- On jeste mali, ali je svestan da mame i tate nema. Niko nema srca da mu kaže da je ostao sam na svetu. On još uvek ne zna da su mrtvi, ali primećuje da se desilo nešto strašno - kaže izvor blizak porodici Anđelković.

Jeo palačinke i jabuke

Prema njegovim rečima, dečak se od srede ujutru nalazi u kruševačkoj bolnici, nakon što su ga komšije pronašle samog, smrznutog i izgladnelog u porodičnoj kući, koja je bila zaključana.

- Pretpostavlja se da su Časlav i Slađana još u noći između subote i nedelje otišli automobilom do susednog sela da kradu kupus. Kako nisu imali kome da ostave dete, zaključali su ga u kući. Nažalost, tokom krađe supružnici su upali u bunar i oboje su nastradali. Nesrećni Srećko je tako ostao sam u kući, sve dok prekjuče komšije nisu čule kako plače iz kuće. Tada se otkrila stravična tragedija - kaže sagovornik i dodaje da je dete bilo preplašeno.

- Pronašli smo ga uplakanog u ledenoj kući. Mučenik se ogrnuo ćebencetom, a s njim je bila i mačka, koja se tri dana nije odvajala od njega i koju je on sve vreme grlio. Pošto u kući nije bilo grejanja, maca mu je verovatno spasla život jer se sve vreme motala oko njega i grejala ga - priča potreseni sagovornik.

On dodaje da je dečak tokom boravka u kući jeo jabuke i palačinke koje mu je mama spremila u subotu.

Lečili se od steriliteta

- Vidi se da su Časlav i Slađana vodili računa o detetu, ali eto, tragedija ih je zadesila. Njih dvoje su se godinama lečili od steriliteta i na kraju su zahvaljujući veštačkoj oplodnji uspeli da dobiju Srećka u poznim godinama, njegovo rođenje za njih bila prava i najveća sreća - kaže sagovornik.

Centar za socijalni rad: Rođaci će preuzeti dete

Dragojlo Minić, direktor Centra za socijalni rad u Trsteniku, rekao je za Kurir da će brigu o Srećku preuzeti rođaci.

- Vrši se procena rođaka i sa očeve i s majčine strane, pa će onaj ko bude ocenjen kao najpodobniji i najveći garant preuzeti dečaka. Važno je reći da nema ni govora o tome da mališan ode u dom. Potrudićemo se da on pripadne nekome ko će mu dati svu toplinu i ko će zaista brinuti o njemu, mada mu niko ne može zameniti roditelje - rekao nam je Minić.

Ne zna se da li će dečak prisustvovati sahrani

Mališan se trenutno nalazi na odeljenju pedijatrije kruševačke bolnice i procenjeno je da je njegovo zdravstveno stanje dobro.

- U slučaj su uključeni psiholozi i dečiji psihijatar, koji će proceniti kada je pravi trenutak da mu se saopšti da je ostao bez oca i majke - kaže izvor i dodaje da je još uvek neizvesno i da li će dečak prisustvovati sahrani roditelja.

- Reč je o veoma malom detetu i u toku je procena. Pitanje je kako bi na njega uticala sahrana - naveo je sagovornik.

Časlava i Slađanu sahraniće rođaci, čim budu mogli da preuzmu tela sa obdukcije.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
strasno sta je deckic preziveo

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
E jbg
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ako i nije bio lud pored takvih ljudi...

sad sigurno jeste...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
tebe treba banovat iz zivota,a ne samo sa forum

pametniji si kad cutis,pajseru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
jebo ih kupus da ih jebe, s uberes par glavica za salatu a ne celu parcelu da otrsis
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Otisli po kamen za rasol, dobili ceo bunar.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.