Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Destruktivna politika Harisa Silajdžića!  (Pročitano 34240 puta)
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Motorola Fire X311
Evo da ti ja kažem kad se ti već praviš da ne znaš i da se ne plašiš , RS će gurati još maksimalno 2  godine , poslije toga ćete se utopiti u Federaciju gdje vam je i mjesto , i konačno da počmete nešto radit osim tjeranja inata i srbovanja u multietničkoj državi sa 3 konstitutivna naroda.
dzoni jesi to poceo u grah da nam gledas ili si presao u visu ligu tarot i to... Smile
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Zivim vec 13 god u Republici srpskoj i mogu reci da mi je super za zivjet.  
Mi koji zivimo u RS nismo optereceni odvajanjem iz Bih jer ni ne primjecujemo da smo u njoj.  
Imamo svoju vladu, skupstinu, ustav, grb, zastavu.  .  .   i to nam je sasvim dovoljno
A vi bosnjaci nikako da shvatite da od ukadanja Rs nema nista, pa vasi politicari vas zajebavaju da ce ukinuti Rs vec 13 god, a kao sto vidite Hvala Bogu mi smo ostali sa svim nasim granicama.  
ssss
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Ericsson T28
Харис Силајџић за Глас Српске: - Против сам Републике Српске
Datum: 05.11.2008 21:00
Autor: Мирослав Филиповић
БAЊA ЛУКA - Одлазећи предсједавајући Предсједништва Босне и Херцеговине Харис Силајџић рекао је за "Глас Српске" да је против Републике Српске, јер "овај ентитет крши Дејтонски споразум и елементарна људска и међународна права".

Силајџић је рекао да очекује да ће чланови Управног одбора Савјета за примјену мира (PIC) на сједници у Бриселу "коначно казати да Влада РС кочи напредак БиХ на путу ка Европској унији".
- Влада Српске је одговорна за застој у провођењу реформи у БиХ. Управни одбор Савјета за примјену мира овог пута морао би показати прстом у оног ко одбија европски пут, а то је руководство РС, рекао је Силајџић.
Он је оптужио Републику Српску да спречава повратак и потпуну имплементацију Дејтонског споразума.
Додао је да Канцеларију високог представника у БиХ "никако не би требало затворити".
- У БиХ још није завршен посао, немамо нови Устав. Зато нам је потребан OHR са бонским овлашћењима - рекао је Силајџић.
На питање како коментарише критике које су му недавно упутили представници међународне заједнице, Силајџић је рекао да међународна заједница "нема праву оријентацију и покушава да изједначи оне који се залажу да БиХ постане дио ЕУ и оне који су против тога".
Силајџић је рекао да очекује од нове прогресивне америчке политике да обезбиједи поштовање људских и међународних права и допринесе успостављању владавине права.
- Очекујем да СAД у БиХ проведу међународно право, због тога што се бившем предсједнику РС Радовану Караџићу суди у Хагу за геноцид, и да тако спријече провођење пројекта Слободана Милошевића - казао је Силајџић.
Консензус

Коментаришући изјаву предсједавајућег Предсједништва БиХ Хариса Силајџића да очекује од СAД да у БиХ проведу међународно право које је угрожено, а то потврђује и суђење бившем предсједнику РС Радовану Караџићу у Хагу за геноцид, амбасадор СAД у БиХ Чарлс Инглиш је рекао да нема промјене унутрашње структуре у БиХ без унутрашњег консензуса, као и да нема сецесије од БиХ.
"Сви који причају о Дејтонском мировном споразуму морају да омогуће његову потпуну имплементацију", додао је амерички амбасадор.
http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/13611/cir/Haris-Silajdzic-za-Glas-Srpske-Protiv-sam-Republike-Srpske.html

Uh ovaj Hare me baš nervira! Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mislim da se najbolje moglo vidjeti koliko je taj covjek los za cijelu BIH i onaj dan kad su svi relevantni politicari iz Federacije dosli u parlament Srpske samo njega nije bilo Tihic je izasao rekao sa cim se ne slaze sa cim se slaze i za mene je to politicar sa vizijom ako ne budemo razgovarali nikada necemo moci naci ni najmanje tacke zajednickog jezika a imamo dosta prostora za takvo sto.
Od ovog letvom opaljenog po celu ludaka koji je pristalica radikalnog islamizma i ocigledno finansiran i podrzavan od ljudi sa strane nicemu se dobrom ne mozemo nadati ni mi Srbi a bogami ni ostali.
« Poslednja izmena: 08. Nov 2008, 17:17:27 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok je god  Harisa Silajdžića i njegove politike,MI Srbi se ne bojimo za postojanje Republike Srpske!!!! On i njegova klika sami prave referendum da toga nisu ni svesnii.   Smile Zaista zaslužuju aplauz!! A vi Hrvati čuvajte vašu lipu fašističku. . .  i ne bojte se za opstanak RSrpske.
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
nema nista lose u zdravoj diskusiji oko nekog problema tipa kako usavrsiti motor na automobilu proizvedenom u banja luci mostaru ili recimo u sarajevu,ili kako rijesiti problem na satelitu...eh sto bi lijepo bilo.Al vidi ovo,ti ko nesto branis a ja ko napadam ili obrnuto.Ili opstat ce ili nece,dok se vi naduravate ili oni dok se naduravaju proci ce nam svi vozovi za bolju buducnost,jel vazno gdje covjek zivi iliikako covjek zivi.Neznam al tog srpskohrvatskogbosnjackog sranja mi je pun k...c,ljudi zivot je jedan zivi ga.Hajde da pravimo lovu,da kod nas dolaze da rade a ne da se nasa djeca ponizavaju po svijetu.nISTE VI NI SRBI NI HRVATI NI MUSLIMANI VEC SIROTINJA BEZ POSLA;PERSPEKTIVE ITD:Nacionalisticki pozdrav iz berlina koji ima vise ljudi ireligija nego sto bosna ima na cijeloj teritorije.Kuku vama kad ste takvi!!!!!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Ericsson T28
Ništa se vi iz inostranstva ne brinite. Samo vi ostanite u tom inostranstvu i ne vraćajte se tako ćete najbolje pomoći BiH. A briga ili nebriga o BiH pada na leđa onih koji žive ovde.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako lupeta ovaj sume majko moja!!!!!!!!!!!!!
Kao treba pustiti nacionalizam i gledati kako da se zarade pare al sve to ako bi ikako mogli u jednoj multietnickoj BiH po mogucnosti bez entiteta!
E pa nece ici....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
neka entiteta i ostalih picki materina,budi nacionalista veliki srbin musliman hrvat kurac palac,al u slobodno vrijeme i kod kuce.neznam samo sta bi ste palamudili ste samo vi na svijetu i ko bi vam tada bio kriv.ja sam otisao u inostranstvo zbog takvih ps moja je zena pravoslavka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Ericsson T28

WASHINGTON - Bošnjački član predsjedništva Bosne i Hercegovine Haris Silajdžić pozvao je u intervjuu agenciji Bloomberg objavljenom u subotu američkog predsjednika Baracka Obamu da vrati američki utjecaj i iskustvo u BiH, kako bi prekinuo postojeći zastoj u toj zemlji.

Obamina administracija ima utjecaj i vrijednosti potrebne da ispravi slabosti i kršenja Daytonskog mirovnog sporazuma kojim je pod američkim pokroviteljstvom završen rat u BiH 1992-95., rekao je Silajdžić.


Obama vjerojatno razumije tu vrstu segregacije, etničkog čišćenja i kršenja ljudskih prava koje su iskusili Bošnjaci, a suprug državne tajnice Hillary Clinton pomogao je da se završi rat, rekao je Silajdžić u intervjuu agenciji Bloomberg.

"To se može popraviti ako se vlada SAD-a ponovno angažira kako bi zaštitila svoje političko ulaganje" i pomogla "Europljanima i svima nama da učinimo ono što treba", rekao je Silajdžić i dodao kako je "u interesu SAD-a da ima stabilnu, normalnu demokraciju u BiH".
Daytonski sporazum po njegovim je riječima "nepravedan" i nikada nije provedena intencija da se u BiH obnovi multietničko društvo kakvo je postojalo prije rata. "Tako da je ono što imamo, legalizacija etničkog čišćenja i genocida", naglasio je Silajdžić.

U Obaminoj su administraciji, po njegovim riječima, dužnosnici koji su radili i za predsjednika Billa Clintona i upoznati su s pitanjima u BiH.

On je sugerirao kako bi posebni izaslanik SAD-a ili izaslanstvo za Zapadni Balkan, moglo imati energiju ili utjecaj potreban da se BiH politički i ekonomski pokrene naprijed.
Politički zastoj je i opterećenje gospodarstvu u BiH, rekao je Silajdžić, ističući primjer da je američki General Electric "zainteresiran za projekt velike hidrocentrale snage 700 megavata", jer u BiH vodene energije ima u izobilju.

Vodeću ulogu u sklapanju Daytonskog mirovnog sporazuma za BiH 1995. imao je Richard Holbrooke koji je sada postao posebni izaslanik Baracka Obame za Afganistan i Pakistan, prioritete nove administracije.

Ključna uloga koju je Holbrooke dobio u Obaminoj administracijui pruža nadu da će SAD biti aktivnije angažiran u problemima BiH-a, rekao je Silajdžić za vikend izdanje The Wall Street Journala.

Naglasio je kako su u američkoj administraciji sada ljudi koji poznaju Bosnu i Hercegovinu.
(Hina)
Jutarnji

Znači sila od čovjeka već počeo da kuka novoj administraciji. Što se naši političari ne ugledaju malo na njega?

A kud poslaše Holbruka Bogu iza nogu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.