Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:42:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deset najgorih načina rukovanja  (Pročitano 6301 puta)
08. Nov 2007, 14:34:21
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Deset najgorih načina rukovanja
Autor: Blic online | 08.11.2007 - 11:09

Rukovanje postoji od davnih vremena, a u današnje vreme to više nije samo način pozdrava, već u poslovnom svetu označava nivo profesionalnosti. Sam način mnogo govori o osobi s kojom se rukujete, zato CNN nudi 10 saveta o rukovanju, odnosno o tome šta pri rukovanju valja izbegavati.

Mačo kauboj

Kaubojski stisak doslovce lomi sve kosti na ruci! Nema potrebe demonstrirati svoju fizičku silu dok se s nekim rukujete.

Plašljivko

Takvim stiskom obično se koriste muškarci koji se boje da "ne povrede mladu damu". Ali, to je pogrešno, jer moderne profesionalke očekuju jednak odnos kao i prema muškim kolegama.

Mrtva riba

Stiskom "mrtve ribe" ostavljate utisak osobe koja nema nikakvog autoriteta, niti moći. Nema potrebe dokazivati se stilom mačo kauboja, ali on ipak označava snažniju osobu od stiska kojim jedva dotaknete sagovornikovu ruku!

Četiri prsta

Stisak "četiri prsta" je stisak kada nečija ruka uopšte ne dotakne dlan druge osobe, već umesto toga stisne samo četiri prsta.

Hladno i vlažno

Osećaj hladnog i vlažnog daje osećaj kao da ste se rukovali sa zmijom. Pokušajte da ugrejete ruku pre nego što se s nekim rukujete!

Oznojeni dlanovi

Oznojeni dlanovi su vrlo nezgodni. Pokušajte to da rešite, na primer, puderom!

Uzeo sam te

Stisak pod nazivom "uzeo sam te" je onaj kada vam neko pokrije ruku svojom levom rukom.

Ne puštam te

Čovek bi jednostavno trebalo da zna kada da pusti tuđu ruku!

Levak


Levu ruku ste prisiljeni da date kada u desnoj držite hranu ili piće. Ali, vodite računa da je ispravno pružiti desnu ruku.

Prsten tortura

Pokušajte da ograničite broj prstena koje nosite na desnoj ruci jer bi, prilikom rukovanja, mogli da povredite drugu osobu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Kako ne volim ljude koji se mlitavo rukuju; mislim da nesvesno iste sekunde obiljezim tu osobu kao mlitavu, neodlucnu, indiferentnu, ne znam .. Odbojno totalno
 Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Xaxaax ... ja bas danas , usao u neku prodavnicu i lik se po Americkom fazonu rukuje samnon a ja bas ono '4 prsta' .  Smile

Nisam gadljiv ali sto ne volim da se rukujem sa prodavcima i nepoznatim likovima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nisam gadljiv ali sto ne volim da se rukujem sa prodavcima i nepoznatim likovima ...

Isti slucaj... ja sam vise za onaj britanski metod.... metar i po lufta izmedju nepoznatih osoba
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
od arapima se gusis Smile
dobar je primer Breznjevski poljubce Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Xaxaax ... ja bas danas , usao u neku prodavnicu i lik se po Americkom fazonu rukuje samnon a ja bas ono '4 prsta' .  Smile

Nisam gadljiv ali sto ne volim da se rukujem sa prodavcima i nepoznatim likovima ...
Kad se upoznajes s nekim, logicno je da ga ne znas, ruka ne gine  Smile

Ili se poklonite jednom drugom, i to je jedna od opcija  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Da , ali obicno se upoznajes sa nekim na faxu ili preko drustva ... uglavnom ti ne bane totalni neznanac i daj ruku ... ali ajde kao da ne glumis nekog debila .. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
kad vec moram da se rukujem stisnem ruku doticne osobe...a kad mi neko ubaci hladnu i mlitavu ruku u saku steknem utisak da ce ova osoba vrlo uskoro poceti da mi se gadi  Smiley 1
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
.a kad mi neko ubaci hladnu

Ti i ja se ne bismo bas slagale vidim  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Rukujem se onako suvo, stisnem ali ne da polomim prste, jedino, ako hoću da otkuliram nekog onda onako mlitavo ravno.
Ne podnosim kada se rukuju, a ruka im znojava, obriši ruku o pantalone čoveče! Smile
Ali volim da nepoznati budu malo dalje od mene, nepodnosim svakojake mirise.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:42:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.