Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:05:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deset najčešćih muških laži  (Pročitano 5058 puta)
26. Avg 2012, 00:20:56
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung Galaxy S II
Deset najčešćih muških laži

Šta, spadate u one koje veruju da njihov dragi ama baš nikad ne laže? Lepo je što u toj meri verujete partneru, ali svaki muškarac (i svaka žena, kad je o tome reč) bar nekad slažu. U najvećem broju slučajeva, ne slažu iz loše namere, nego zato što su procenili da je tako najlakše, i za njih i za vas; lakše nego rasprava u kojoj niko zaista ne može pobediti; lakše nego da se partnerka posle iskrenog (i nepromišljenog) odgovora zaključa u sobu i satima plače. Međutim, i dalje ste sigurne da vas nikada nisu slagali? Pogledajte spisak deset najčešćih muških laži i videćete da ste sigurno bar neke od njih već čule.

"Ne, ne izgledaš debelo, izgledaš savršeno": prilično česta laž. Kada žena pita da li u nekoj uskoj haljini izgleda debelo, želi da čuje kako izgleda savršeno - i inteligentan muškarac će joj upravo to i reći, čak i ako joj ta haljina (suknja, pantalone, šta god) stvarno loše stoje. Broj žena koje su u stanju da mirno (bez plača ili uvređenosti ili svađe) prihvate primedbu na svoju figuru je zanemarljiv, a inteligentni muškarci su savršeno svesni toga. Ne smetaju njima vaše obline (naprotiv!), ali to ne znači da ne vide ako vam haljina zbog njih loše stoji. Samo, nije vredno svađe da vam to i kažu.

"Ne uživam u gledanju striptiza": još jedna česta laž. Istina je da postoje muškarci koji zaista ne uživaju u gledanju striptiza, ali oni su veoma, veoma retki. To što muškarac voli da gleda striptiz ne znači da je loš kao partner, niti da bi prevario svoju partnerku - samo uživa u prizoru. Kad je o tome reč, i žene gledaju sapunice zbog zgodnih muškaraca, zar ne? Ipak, pošto većina žena jako loše reaguje ako vidi svog dragog kako "blene" u igračicu kako se uvija i svlači na bini, muškarci će pribeći lakšem rešenju i slagaće.

"Pričaćemo o tome kasnije": jedna od najčešćih muških laži. Njom sprečavaju svađu, a "kasnije" zapravo znači nikad - nadaju se da će se žena u međuvremenu smiriti i zaboraviti na celu stvar (što se, ruku na srce, najčešće i desi). U muškom viđenju stvari, to je mala laž kojom se sprečava velika svađa, tako da je i ne smatraju za neki greh.

"Podsećaš me na Liv Tajler" (ili neku drugu, trenutno aktuelnu seksi divu): neverovatno koliko se žena "prima" na ovakvu laž, čak i kada je sasvim očigledno da muškarac ili laže ili treba da poseti očnog lekara (pod pretpostavkom da ne pati od halucinacija). Premda je ovakva izjava laž, želja da se uputi kompliment je najčešće iskrena - njima se zaista dopada kako izgleda žena sa kojom su izašli.

"Volim da jedem sve što ti skuvaš": većina muškaraca voli da jede sve što skuvaju njihove majke, a ne partnerke, mada to nije baš uvek slučaj. To je takođe jedna od laži koju izgovaraju kako ne bi povredili partnerku i znak je da im je do partnerke zaista stalo - i više nego dovoljno da zanemare njeno kulinarsko neumeće.

"Nikada ne razmišljam o drugim ženama": razlog za ovu laž je očigledan, pošto bi većina žena poludela od besa da sazna da njihov dragi sanjari i o drugim ženama (bez obzira na to što i one sanjare i o drugim muškarcima). Da podsetimo: to što sanjare o drugim ženama ne znači da će biti neverni - to je ipak samo sanjarenje.

"Ne smeta mi da koristiš moj brijač kada depiliraš noge": naravno da im smeta - pored toga što je krajnje nehigijenski to raditi, posle se još ujutru i poseku, jer im je partnerka istupila brijač. Bez obzira na to što je ovakav ženski postupak nehigijenski, sa mnogim ženama je nemoguće pobediti u ovakvoj raspravi - pa će inteligentni muškarci ili naći drugu partnerku ili sakriti svoj brijač, a devojci kupiti drugi.

"Volim da gledam filmove sa Meg Rajan" (ili, uopšteno, romantične komedije): muškarac koji tvrdi ovako nešto i to zaista i misli ili je filmofil ili gej. U redu, nađe se i još poneki primerak koji trpi romantične komedije, ali većina muškaraca ih zaista, ali zaista ne voli. Ako pristaju da vam prave društvo dok gledate takve filmove, jako im je stalo do vas. Možda da napravite dogovor: vi njega nećete terati da gleda romantične komedije, a on se neće buniti što vi ne gledate utakmice s njim.

"Volim da provodim vreme sa tvojom mamom": oni vole da provode vreme sa njenim roditeljima koliko i ona sa njihovim - nimalo. Naravno, najčešće će oboje provoditi neko vreme i sa njenim i sa njegovim roditeljima, ali ako tvrde da im to prija, lažu - da se niko ne bi osetio povređenim.

"Žao mi je": definitivno najčešća laž. Najčešće im nije žao, ali ne žele ni da se svađaju - žele mir u kući. Većina muškaraca još u detinjstvu nauči da je dovoljno da kažu da im je žao i da se kaju, pa da im majka sve oprosti. Još ako i obećaju da će se popraviti, mogu da dobiju i kolače. Takav obrazac ponašanja posle koriste sa svim ženama u svom životu - i funkcioniše. Žene poveruju da će se on zaista promeniti, što se, u najvećem broju slučajeva, ne desi.

Izvor 1
Izvor 2
« Poslednja izmena: 26. Avg 2012, 00:47:48 od Ivanica 033 »
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Deset najčešćih muških laži

Šta, spadate u one koje veruju da njihov dragi ama baš nikad ne laže? Lepo je što u toj meri verujete partneru, ali svaki muškarac (i svaka žena, kad je o tome reč) bar nekad slažu. U najvećem broju slučajeva, ne slažu iz loše namere, nego zato što su procenili da je tako najlakše, i za njih i za vas; lakše nego rasprava u kojoj niko zaista ne može pobediti; lakše nego da se partnerka posle iskrenog (i nepromišljenog) odgovora zaključa u sobu i satima plače. Međutim, i dalje ste sigurne da vas nikada nisu slagali? Pogledajte spisak deset najčešćih muških laži i videćete da ste sigurno bar neke od njih već čule.

"Ne, ne izgledaš debelo, izgledaš savršeno": prilično česta laž. Kada žena pita da li u nekoj uskoj haljini izgleda debelo, želi da čuje kako izgleda savršeno - i inteligentan muškarac će joj upravo to i reći, čak i ako joj ta haljina (suknja, pantalone, šta god) stvarno loše stoje. Broj žena koje su u stanju da mirno (bez plača ili uvređenosti ili svađe) prihvate primedbu na svoju figuru je zanemarljiv, a inteligentni muškarci su savršeno svesni toga. Ne smetaju njima vaše obline (naprotiv!), ali to ne znači da ne vide ako vam haljina zbog njih loše stoji. Samo, nije vredno svađe da vam to i kažu.

"Ne uživam u gledanju striptiza": još jedna česta laž. Istina je da postoje muškarci koji zaista ne uživaju u gledanju striptiza, ali oni su veoma, veoma retki. To što muškarac voli da gleda striptiz ne znači da je loš kao partner, niti da bi prevario svoju partnerku - samo uživa u prizoru. Kad je o tome reč, i žene gledaju sapunice zbog zgodnih muškaraca, zar ne? Ipak, pošto većina žena jako loše reaguje ako vidi svog dragog kako "blene" u igračicu kako se uvija i svlači na bini, muškarci će pribeći lakšem rešenju i slagaće.

"Pričaćemo o tome kasnije": jedna od najčešćih muških laži. Njom sprečavaju svađu, a "kasnije" zapravo znači nikad - nadaju se da će se žena u međuvremenu smiriti i zaboraviti na celu stvar (što se, ruku na srce, najčešće i desi). U muškom viđenju stvari, to je mala laž kojom se sprečava velika svađa, tako da je i ne smatraju za neki greh.

"Podsećaš me na Liv Tajler" (ili neku drugu, trenutno aktuelnu seksi divu): neverovatno koliko se žena "prima" na ovakvu laž, čak i kada je sasvim očigledno da muškarac ili laže ili treba da poseti očnog lekara (pod pretpostavkom da ne pati od halucinacija). Premda je ovakva izjava laž, želja da se uputi kompliment je najčešće iskrena - njima se zaista dopada kako izgleda žena sa kojom su izašli.

"Volim da jedem sve što ti skuvaš": većina muškaraca voli da jede sve što skuvaju njihove majke, a ne partnerke, mada to nije baš uvek slučaj. To je takođe jedna od laži koju izgovaraju kako ne bi povredili partnerku i znak je da im je do partnerke zaista stalo - i više nego dovoljno da zanemare njeno kulinarsko neumeće.

"Nikada ne razmišljam o drugim ženama": razlog za ovu laž je očigledan, pošto bi većina žena poludela od besa da sazna da njihov dragi sanjari i o drugim ženama (bez obzira na to što i one sanjare i o drugim muškarcima). Da podsetimo: to što sanjare o drugim ženama ne znači da će biti neverni - to je ipak samo sanjarenje.

"Ne smeta mi da koristiš moj brijač kada depiliraš noge": naravno da im smeta - pored toga što je krajnje nehigijenski to raditi, posle se još ujutru i poseku, jer im je partnerka istupila brijač. Bez obzira na to što je ovakav ženski postupak nehigijenski, sa mnogim ženama je nemoguće pobediti u ovakvoj raspravi - pa će inteligentni muškarci ili naći drugu partnerku ili sakriti svoj brijač, a devojci kupiti drugi.

"Volim da gledam filmove sa Meg Rajan" (ili, uopšteno, romantične komedije): muškarac koji tvrdi ovako nešto i to zaista i misli ili je filmofil ili gej. U redu, nađe se i još poneki primerak koji trpi romantične komedije, ali većina muškaraca ih zaista, ali zaista ne voli. Ako pristaju da vam prave društvo dok gledate takve filmove, jako im je stalo do vas. Možda da napravite dogovor: vi njega nećete terati da gleda romantične komedije, a on se neće buniti što vi ne gledate utakmice s njim.

"Volim da provodim vreme sa tvojom mamom": oni vole da provode vreme sa njenim roditeljima koliko i ona sa njihovim - nimalo. Naravno, najčešće će oboje provoditi neko vreme i sa njenim i sa njegovim roditeljima, ali ako tvrde da im to prija, lažu - da se niko ne bi osetio povređenim.

"Žao mi je": definitivno najčešća laž. Najčešće im nije žao, ali ne žele ni da se svađaju - žele mir u kući. Većina muškaraca još u detinjstvu nauči da je dovoljno da kažu da im je žao i da se kaju, pa da im majka sve oprosti. Još ako i obećaju da će se popraviti, mogu da dobiju i kolače. Takav obrazac ponašanja posle koriste sa svim ženama u svom životu - i funkcioniše. Žene poveruju da će se on zaista promeniti, što se, u najvećem broju slučajeva, ne desi.

Ja uvek kazem sve suprotno od ovoga...
Tako da ja ne lazem  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Nokia krntija
Најчешћа лаж коју сам ја користио у својим односима са женама је - у праву си.  Smile


IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
@Ivanice
Za postavljanje tema na ovom (pod)forumu postoje izvesna pravila.
Možeš ih naći na ovom linku: http://forum.burek.com/vazno-nova-pravila-psiholog-online-burek-savetovalista-t545401.html

Osim toga, neophodno je navesti izvor odakle je tekst preuzet, najbolje u formi linka.

Popravi to do sutra. Wink
« Poslednja izmena: 26. Avg 2012, 00:32:59 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung Galaxy S II
Ups, zaboravila sam izvor, evo odmah pisem odakle sam kopirala text Smiley
Hvala na obavestenju  Smile
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Citat
"Ne, ne izgledaš debelo, izgledaš savršeno"
Zamenio bih sa "Izgledas bas onako kako treba" ali je OK laz pa cak i u mnogo puta istina u moru devojaka koje se tripuju da su debele jer imaju par kila vise od manekenki sa TV ekrana...

Citat
"Ne uživam u gledanju striptiza"
Ko dodjavola ovo koristi i ko uopste veruje i istu?

Citat
"Pričaćemo o tome kasnije"
Ponekad odlican nacin za smirenje stvari kada stvarno potegnu nesto u momentu kada stvarno nije ni vreme ni mesto za to.

Citat
"Podsećaš me na Liv Tajler"
Zasto bi ovo bila laz ako stvarno lici na istu?  Smile

Citat
"Volim da jedem sve što ti skuvaš"
"Dragi, kakvi su kolaci?" "Ma super su, jes da malo polomih zube o iste al prste da polizes".  Smile

Citat
"Nikada ne razmišljam o drugim ženama"
I opet, ko dojavola ovo koristi i ko veruje u to?

Citat
"Ne smeta mi da koristiš moj brijač kada depiliraš noge"
Nehigijenski aman.  Smile

Citat
"Volim da gledam filmove sa Meg Rajan"
Ko dodjavola toliko voli Meg Rajan pa da se moram toliko slihtati na istu?  Smile

Citat
"Volim da provodim vreme sa tvojom mamom"
I opet, ko dodjavola dodje u situaciju za tako nesto pa da mora ovo da koristi?

Citat
"Žao mi je"
Generalno, ovo u mnogo slucajeva i nije laz. Dosta ljudi treba da ume da predje preko ega da bi uopste izgovorilo te reci i misli ono sto kaze. A i tesko da je pokusaj smirivanja situacije u nekim slucajevima losa stvar.

OK tekst generalno. Ono, ne vuce na feminizam i prilicno je realan u nekim stvarima...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Најчешћа лаж коју сам ја користио у својим односима са женама је - у праву си.  Smile
Укључио бих и "ма, договорићемо се", као и "ово ти стоји сјајно" (додуше, усмеравам са "али ти оно стоји још боље"), и "невероватно колико Анђелина Џоли (или нека друга, небитно) личи на тебе"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
sa mojom mamom svi vole da sede i pricaju  Smile

a kad bi mi rekao " ja nikada ne razmisljem o drugim zenama" pukla bih od smeha i rekla mu "ok, ja razmisljam"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Citat
"Ne, ne izgledaš debelo, izgledaš savršeno"
Odlično, volim ovu laž, keep up the good work.  Smile

Citat
"Ne uživam u gledanju striptiza"
Pitala bih ga da li je gej i rekla mu da nije to sramota, ali je sramota lagati.

Citat
"Pričaćemo o tome kasnije"
Sims ledžit.

Citat
"Podsećaš me na Liv Tajler"
U mom slučaju bi verovatno rekao na Sandru Bulok, što je takođe super.  Smile

Citat
"Volim da jedem sve što ti skuvaš"
Odlično! Pomoći ćeš mi da operem suđe, zar ne? Smile

Citat
"Nikada ne razmišljam o drugim ženama"
Pogledati pod stavku broj 2.

Citat
"Ne smeta mi da koristiš moj brijač kada depiliraš noge"
Pored toga što se brijačem noge ne depiliraju, već briju (ćao, Kolumbo  Smile), ovo mi zaista nikad ne bi palo na pamet.

Citat
"Volim da gledam filmove sa Meg Rajan"
Vrata su u onom pravcu + stavka broj 2.

Citat
"Volim da provodim vreme sa tvojom mamom"
Ovome bih već dala vizitku psihijatrijske ustanove u kojoj radim, još bih mu sredila neki najskoriji termin. Smile

Citat
"Žao mi je"
Ljudi retko koriste ovo u srpskom jeziku, pre "Izvini". Ako kaže to, a ne misli, to se lako da provaliti. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Најчешћа лаж коју сам ја користио у својим односима са женама је - у праву си.  Smile




како оно кажу ...+1 Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:05:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.