Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:44:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deset najčešćih muških laži  (Pročitano 5064 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja sam to cula vise puta .. u svom zivotu.. vezano za moju mamu  Smile

jbg.. nije zatucana smaracica i ogovaraljka.. niti je frik u bilo kom smislu.. valjda zato
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung SGH-E590
Ne znam za tih 10 najčešćih laži. Ja koristim sledeće:
1. Veze nemam čija je ta plava dlaka na mom duksu. Došo sam busom, a na tom sedištu pre mene sedelo je ko zna kolko ljudi.
2. To je parfem moje sestre, ponestao mi moj pa sam se poslužio njenim. Ako mi ne veruješ, a ti je pitaj.  Smile
3. I ko je reko da ne znaš da kuvaš, a?? Ta jaja što si skuvala su perfektna!
4. Nisam zaboravio da nam je godišnjica, bejb. Samo sam čekao da ti prva načneš tu temu.  Smile
5. Ne mogu da dođem kod tebe večeras, ne zato što mi tvoja keva ide na kurac, ne, ne, ne... već zato što smatram da je moj krevet mnogo udobniji.
6. Naravno da mi se sviđa Titanik. Prosto obožavam Leonarda Di Kaprija, naročito kad mu se zalede muda i kad potone.  Smile
7. Slobodno uključi pink i gledaj magazin in, slobodno... 
8. Ne, neću večeras gledati tekmu s ortacima, lepše mi je da s tobom provedem ovo veče, mada mislim da dugo već nisi izašla s drugaricama u provod. Možda bi večeras baš to bilo idealno...
9. Uopšte mi ne smeta što slušaš Jebenu Kurvaleušu i što se ložiš na Vladu Grgorijeva. 
10. Nikada, ali nikada te ne bih prevario s tvojom najboljom drugaricom. Nervira me to što joj sisetine stalno ispadaju iz dekoltea, što nosi te proklete miniće i što joj non-stop vire te crvene gaćice na koje ja uopšte ne obraćam pažnju. Jesmo li rekli dok nas smrt ne rastavi?? 




Pa dobro bar pises na psihologiji, mozda se i pozabave sa tobom...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Već se zabavljaju, Roki, već se zabavljaju... 
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
SonyEricsson K610i
"Dobro, uradiću..." - to najčešće koristim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG 4X HD
Citat
"Ne smeta mi da koristiš moj brijač kada depiliraš noge": naravno da im smeta - pored toga što je krajnje nehigijenski to raditi, posle se još ujutru i poseku, jer im je partnerka istupila brijač. Bez obzira na to što je ovakav ženski postupak nehigijenski, sa mnogim ženama je nemoguće pobediti u ovakvoj raspravi - pa će inteligentni muškarci ili naći drugu partnerku ili sakriti svoj brijač, a devojci kupiti drugi.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:44:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.