Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deklaracija za povratak Srba u HR  (Pročitano 6217 puta)
27. Jan 2006, 21:49:26
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izvor: Beta 
Strazbur, Beograd -- Hrvatska vlada trebalo bi da poštuje međunarodne obaveze i preduzme mere da Srbi povrate svoj status, prava i slobode.

U deklaraciji koju je podnela delegacija SCG, objavljenoj danas u Parlametarnoj skupštini Saveta Evrope poziva se skupština SE da insistira da Hrvatska primenjuje standarde SE, EU i UN.

Pisana deklaracija, objavljena je kao radni dokument i kako se navodi na sajtu Saveta Evrope, obavezujuća je samo za potpisnike. Deklaraciju "Situacija Srba proteranih iz Republike Strpske Krajine i Hrvatske od 1990-1995." potpisalo je 28 poslanika iz šest zemalja i svih političkih grupacija skupštine SE.

U tekstu deklaracije sa žaljenjem se konstatuje da Hrvatska i posle deset godina nije stvorila uslove da se proterani Srbi vrate i uživaju svoja ljudska prava.

Ističe se i da je Hrvatska 1990. godine bila država Hrvata i Srba kao konstitutivnih naroda i da je hrvatski parlament kršeći vlastiti ustav promenio status Srba u nacionalnu manjinu. U deklaraciji se podseća da su u Hrvatskoj zbog pritisaka, a naročito tokom vojnih akcija, posebno 1995. godine, čitave teritorije etnički očišćene od Srba.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Делегација Српске радикалне странке у Парламентарној скупштини Савjета Европе уврстила је као званичан документ декларацију о захтјевима хрватским властима да дозволе повратак прогнаним Србима, да не крше људска права и слободе српског народа западно од Дунава.

Генерални секретар Српске радикалне странке Александар Вучић рекао је да ову декларацију нису потписали представник Демократске странке, Драгољуб Мићуновић, представник Г17+ и представник црногорске владајуће коалиције.

- Занимљиво је да ту декларацију мора да потпишу увијек представници најмање пет земаља и најмање двадесет посланика. Потписали су и представник, односно једна Енглескиња и Чех, и Јермени, и Руси, и Грци, али нису потписали представник Демократске странке, Драгољуб Мићуновић, представник Г17+, и представник црногорске владајуће коалиције. Ми смо у нашој земљи имали оне који се не залажу за права српског народа који живе у неким другим државама. Е, то вам довољно говори у каквој земљи живимо и какви људи на појединим местима нашу државу представљају. Добро је да је то данас званичан документ који циркулише кроз Парламентарну скупштину Савјета Европе, не може да се заустави. Није успјео ни Борис Тадић да заустави тај документ, иако је све учинио да се то спречи и да не уђе у протокол Савјета Европе - рекао је Александар Вучић на конференцији Српске радикалне странке за новинаре.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2006, 11:45:34 od deckard »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 Smile
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja se tamo vracam kao turista... Smile
Da zivim... to mi je ispod casti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5

Da zivim... to mi je ispod casti...

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja se tamo vracam kao turista... Smile
Da zivim... to mi je ispod casti...

Ja te podržavam lijepo dođeš na 7-15 dana potroši nešto novaca i lijepo se vratiš Doma!

Poznato je da su balkanski turisti najbolji a srbkinje na plaži Hm Smile Smile
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Taj film ces da gledas al pre 15 godina! Lijepo se ti kupaj doma nama je toplije u Grckoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Taj film ces da gledas al pre 15 godina! Lijepo se ti kupaj doma nama je toplije u Grckoj.

Hoćeš se kladit! Smile

Živim na moru i puno BG tablica ima preko ljeta. Ali mora se priznat sve dobra auto možda elita dolazi nama a u Grčku ostali! Smile
Ali ja sam zadovoljan i sa europljankam posebno one iz skandinavskih djelova!
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slusaj Makix nemam nameru da se ubedjujem sa tobom.Mozda su odnosi bolji nego pre al vam obale nikad nece vise biti pune gostiju iz Srbije.To je vreme proslo i prihvati tu cinjenicu.A sto se mene tice bavim se turizmom tako da znam kako su Evropljani prosli letos kod vas.Sa cenama ste ih odrali a vreme je bilo sranje,najmanje mesec dana.To sto je jet-set navalio u Hrvatsku proslog leta je zato sto je to kao bilo in ,al kod njih se moda stalno menja.
Ne vidim da mozete da im ponudite nesto sto bi jih zadrzalo duze vremena kod vas.A ako vec hoces da znas moj prosli odmor je bila Azurna obala:St.Raphael i St.Tropez.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.