Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deklaracija za povratak Srba u HR  (Pročitano 6249 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Usput da ti pojasnim bio sam 95 tamo gdje mi je bilo mjesto, i držim kao što je i svaki do mene držao da (" je*bem ja svakoga onog ko ubija nenaoružane civile") zašto nenaoružane e zato jer sam se nagledao onih tzk. civila koji na sebi imaju oveći arsenal naoružanja. Pod civile smatram one bespomoćne one koji su su strahu bili u svojim podrumima takvih mi je bilo žao jer to su prave žrtve, a ne oni koji su obukli civilnu robu a stoji u rovu i puca po meni!

Idiota i kretena je bilo na obje strane, također ko je šta započeo i ko je koga više, neda mi se  raspravljat pogotovo ne s tobom jer si kad je sve počelo imala 10 godina pa neznam koliko mi ti možeš reći!

Usput radi opće naobrazbe pogledaj Komšije 1 i 2. Ako nemaš brz internet za skinit, ja ću ti osobno poslat poštom na CD-u!
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Niko nema prava da govori o povratku samo onih nekakvih koje on licno proglasava za "postene", "koji nisu cinili" ovo ili ono.

Svi drzavljani imaju prava da u zemlju ulaze i iz nje izlaze kako im je cef.

Osoba rodjena na teritoriji koja se tada ili kasnije nadje u sklopu neke zemlje mora da dobije drzavljanstvo te zemlje, izuzev ako su joj roditelji bili diplomate.

Cak i ako je majka bila samo turista tamo gde je dete rodjeno, detetu se mora garantovati opcija da uzme drzavljanstvo te zemlje -- ako ono to zeli sa 14. godina.

==================================

1981. bilo je 588 hiljada Srba na teritorijama koje danas okupira hrvatska drzava.

2001. bilo je 204 hiljade Srba na teritorijama koje danas okupira hrvatska drzava.

Gde je nestalo 384 hiljade Srba sa teritorija koje danas okupira hrvatska drzava?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Također neznam šta te smeta u mojoj izjavi vezano o povratku? Ja a mislim da svatko normalan nema ništa protiv povratka poštenih Srba pod tim pojmom mislim na sve one koji nisu sudjelovali u zločinima i u ubojstvima. Pa zar bi ti htio da ti je susjed koljač ili silovatelj? Mislim da nebi!
Svaki Srbin koji nema na savjesti i na rukam krvi, i koji sebe smatra Srbinim po nacionalnosti a Hrvatsku svojom domovinom Svaka sreća!


maki

imam mnogo prijatelja u Hrvatskoj tako da mogu da govorim objektivno
ova dva naroda su vrlo slicna znas Smile

ono sto sam ja primetila:neki imaju takav stav,da,ali generalno:ne gleda se ta krivica tako individualno

1. mnogo njih ima stav "oni su izazvali rat pa su sami krivi za svoju nesrecu",a ima ih koji misle i "zasluzili su"..iza svega toga je zelja i stav -neka Srbi ostanu tamo gde su

2.nacionalna netrpeljivost...iako se Hrvatska otcepila i objektivni razlog za to je nestao...na nekim mestima se cak ne da da se ona ugasi(primer:Dubrovnik .Da se razumemo,ne osporavam ono sto se dogadjalo i zlocine koji su tamo pravljeni-ne,nikako,ali odnos prema tome... do koje mere to "cuvanje uspomena" ide...mogu da kazem bolesne...)
takvi su moji utisci

ovo sto ti govoris...uvek preispitaj da li to stvarno i vidis oko sebe Smile po mom misljenju...propaganda...
sve najbolje  Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2006, 07:19:37 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Draga tomahavkic hvala na lijepom odgovoru, ali samo mala napomena ja sam isključivo govorio o svom mišljenju a ne o mišljenju drugih. Stoga i Ja i Ti znamo da ima onih koji bi sve Srbe/Hrvate vidjeli 2m ispod zemlje, međutim na sreću nas ostalih oni su manjina ali na nesreću nekada jako glasna.

 Tralalalala za tvoj post kažem ovo neka se svi vrate tako da naši sudovi napokon mogu do njih(onih Krivih). Usput nisma ja BOG niti Precjednik da odlučujem ko može a ko nemože u HR ali sam i mogu iznjet svoje mišljenje.

 Smile
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
naravno da je politika HDZ-a 90 bilo usmerena na razvoj demokratije i ljudskih prava i uopšte nije bila usmerena protiv Srba, a tuđmanin je poznati borac za ljudka prava koji je voleo sve građane tzv. hrvatske više nego svoje oči...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pa sigurno je bio demokratskiji od njegovih sunarodnjaka iz Krajine.
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
sigurno jeste!

uzgred nisu sunarodnici već sugrađani...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Nisu ni to više sad su međudržavni susjedi!
Smile Smile Smile Smile

S obzirom da se ti voliš držat kronologije vremenske iz susjednog topica hjedmo malo o tim tvojim Demokratima evo za tebe par ideja ( Komšija 1 i Komšija 2) Snimljeno rukom tih tvojih velikih demokrata pa kad pogledaš javi  da nastavimo raspravu!
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Stoga i Ja i Ti znamo da ima onih koji bi sve Srbe/Hrvate vidjeli 2m ispod zemlje, međutim na sreću nas ostalih oni su manjina ali na nesreću nekada jako glasna.
Latinica od pre mesec, mesec i po..
77% hrvata glasa za to da ne zeli da se srbi ikad vrate na svoja ognjista.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Vjerovatno je ista situacija u RS za Hrvate.
Ali pusti to ja ne predstavljam množinu, nego jedninu toj jest samog sebe, i moje mišljenje je samo moje i kao što je gore navedeno u predhodnim postovima možeš doći do mog mišljenja!


P.S.
Usput broj glasova na latinici je oko 20.000 a stanovništvo RH je oko 5mil. pa računaj o postotku glasača.
A da se razumjemo Hrvatska je i danas porušena djelom i mnogo ljudi je izgubilo voljene od strane tih istih susjeda, pa njima i nije do povratka dojućerašnjih ubojica.
Ali opet po 100 put JA smatram da nije uredu generalizirat i stoga držim da svatko bio on HR SR BIH, ima se pravo vratit na svoje, ali nebih htio da mi se vrate oni koji su počinili zločine. Vjerovatno nebi ni ti htio da ti se u susjednu kuću useli (Ubojica, silovatelj).
« Poslednja izmena: 10. Mar 2006, 16:02:20 od makixxx »
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.