Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дејан Станковић  (Pročitano 9933 puta)
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
sad me kopka kome je bilo upuceno  Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung SGH-E590
Mogu da ti puse Dejane!!! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
dobar je Stankovic,dobar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2

Stanković: Dinamo "pomogao" Romi


Fudbaler Intera Dejan Stanković proglašen je za najboljeg u derbiju, između "neroazura" i Rome, koji je na njegovu žalost završen nerešenim ishodom, 1:1. Posle utakmice, kapiten reprezentacije Srbije nije bio previše razočaran rezultatom, smatrajući ga najpoštenijim.

- Odigrali smo dobro, ali ponekada mora da se igra i nerešeno. Na kraju, ovaj rezultat je bio i najrealniji. U prvom poluvremenu bili smo pod pritiskom, posebno posle Vučinićevog gola. Dao je prelep gol, ali moram da kažem da je imao i dosta sreće. U nastavku smo se trgli, bili nadahnutiji, ali je taj jedan gol koji dao Eto, bilo sve što smo mogli da učinimo. Roma je na "Đuzepe Meaci" uvek nezgodan protivnik, čak i kada nisu kompletni - rekao je Stanković i osvrnuo se na činjenicu da je u protekloj sedmici ekipa dosta putovala. Prvo su gostovali Livornu, a zatim i Dinamu u Kijevu.

- Da li smo umorni? Mislim da je to potpuno normalno da se tako osećamo. Mislim da je taj umor i uticao na nas u ovom meču.

Uprkos remiju, Inter i dalje vodeći tim Serije A, sa pet bodova više od Juventusa. Roma je ostala na 13. mestu sa samo 15 osvojenih poena.

Sportal.rs

Одлично одиграо Деки  Smile
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Deki ne ide na turneju, povređen i kum Panta
Ponedeljak, 9. novembar 2009. 21:22    

Kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković neće putovati na Ostrvo na mini-turneju nacionalnog tima zbog povrede zadnje lože.

Utakmice protiv Severne Irske u Belfastu (14. novembar) odnosno Južne Koreje u Londonu (18. novembar) "orlovi" će Srbije odigrati Stankovića, koji je doputovao u Beograd na okupljanje, ali je lekarski tim procenio da je povreda takva da kapiten mora da miruje.

"U 70. minutu utakmice protiv Rome osetio sam strahovit bol. Mislio sam da će noga da mi pukne. Razgovarao sam sa selektorom Antićem, doktor me pregledao i konstatovano je da nema mogućnosti da budem uz ekipu. Žao mi je što ću propustiti ove utakmice jer je to idealna prilika da se dodatno uigramo, isprobamo nešto što nije moguće u utakmicama za bodove", rekao je Stanković koji se odmah vraća u Milano.

Sličan problem muči i Marka Pantelića, pa se čeka snimak magnetne rezonance kako bi bilo poznato da li će stručni štab biti lišen napadača Ajaksa.

Marko Pantelić morao je da napusti teren na meču Ajaks - Tvente već u 16. minutu u nedelju popodne zbog povrede zadnje lože.

U međuvremenu, selektor Radomir Antić već je naknadno pozvao dvojicu defanzivaca, Nenada Tomovića iz Đenove i Jagoša Vukovića iz PSV Ajndhovena, zbog bolesti koja je stigla golmana Vojvodine Željka Brkića i povrede zbog koje Ivica Dragutinović nije igrao ovog vikenda za Sevilju protiv Viljareala.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Stanković: Nema popusta za Berluskonija

Umesto krutog saopštenja o uspešnom razvoju bilateralnih odnosa Italije i Srbije, javnosti dve zemlje prisustvovale su malom šou-programu dvojice najviših predstavnika, čime su Boris Tadić i Silvio Berluskoni pokazali da se iskreno prijateljstvo državnika može pokazati i van onoga što propisuje protokol. Ipak, za mnoge je neočekivano bilo to što se između predsedničke "dve vatre" našao kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković.

Predsednik Tadić je, naime, uputio "primedbu" italijanskom premijeru zašto njegov Milan ne obraća veću pažnju na srpske igrače, uzimajući kao primer odličnog veznog igrača Intera, da bi Berluskoni šaljivo uzvratio da će se odnosi dve zemlje pogoršati ako vođa "orlova" postigne gol na sledećem gradskom derbiju. Na sve ovo, Stanković je u razgovoru za "Kurir" imao spreman odgovor.

- Gledao sam vesti na TV i video da sam pomenut u obraćanjima dvojice predsednika. Nasmejao sam se slatko njihovim replikama. Poznavajući predsednika Borisa Tadića, mislim da bi njegova preporuka bila da na sledećoj utakmici s Milanom postignem ne jedan, već dva gola - našalio se najbolji fudbaler Intera ove jeseni.

Stanković je oduvek bio nemilosrdan prema gradskim rivalima, bilo da se on zove Partizan, Roma ili Milan. Mnogo derbija je odlučeno upravo njegovim golovima, a čini se da su bili najlepši upravo oni koji su Milan ostavljali bez bodova.

- Ako se ne varam, za poslednje četiri godine postigao sam tri gola protiv Milana. Svi su pali posle udarca sa distance, a jedan je bio iz voleja. Šta bih radio kad bi mi zaista postavili uslov da ne smem da šutiram u mrežu Milana da se ne bi pokvarili odnosi Srbije i Italije? Ne verujem da bi mogla da mi dođe takva pretnja. U kabinetu premijera Berluskonija sedi veliki "interista" Injacio la Rusa. On je ministar odbrane i poznato je koliko obožava Inter. Šalu na stranu, mislim da je odlična stvar za našu zemlju to što je ugovoreno na sastanku vodećih političara Srbije i Italije. Napravili smo još jedan važan korak ka Evropi.

Svakodnevica kapitena reprezentacije Srbije sastoji se od individualnih treninga i čestih poseta lekarima kako bi što pre sanirao povredu zadnje lože.

- Da sam povređen, kao što jesam, i da reprezentacija mora da igra baraž mečeve za odlazak na Svetsko prvenstvo, živ bih se pojeo od muke što ne mogu da pomognem. Moja je sreća u nesreći što smo na vreme prebrinuli brige oko plasmana i što ću samo morati da propustim prijateljske utakmice. Krivo mi je što nisam uz ekipu, ali mi je opet lakše samo kad pomislim da ove utakmice ništa ne odlučuju i da je sve moglo da bude drugačije - rekao je Dejan Stanković.

Sportal.rs
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
"Il Capitano" Stanković: "Antić je naša najveća snaga"
Dejan Stanković kaže da ono što je uradio selektor za Srbiju ima posebnu težinu i da je to zalog njegovog optimizma pred SP. Na početku 2010. novi ugovor sa Interom.
StankovicDejan Stanković još ne razmišlja o žrebu za SP, ali kaže da ne bi voleo da se od Afrikanaca u šeširu nađe Obala Slonovače.

„Mnogo zavisi od sreće, odgovarala bi na jedna evropska i jedna afrička reprezentacija, ali pod uslovom da nisu Drogba i društvo. Naše ambicije sežu dalje od učešća, želimo napredak u svakom smislu u odnosu na prošlo prvenstvo“, rekao je Stanković.

On dodaje da ima apsolutno poverenje u selektora Antića, koji je doneo autoritet i ozbiljnost timu i pridobio navijače. Zbog toga je veliki optimista pred Mundijal.

Ne razmišlja ni o novom ugovoru sa Interom.

„Još nismo pričali ali to je najmanji problem, ima vremena, posle nove godine ćemo sesti i dogovoriti se. Biće lako, želim da ostanem u Interu“, rekao je kapiten srpske reprezentacije.

Sportske.net
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
SERIJA A: Pobeda Intera, ovacije Stankoviću
Subota, 21. novembar 2009. 22:57    

Nova pobeda Intera, ovacije Dejanu Stankoviću uprkos tome što je "samo" pogodio stative, zvižduci za "nepoželjnog" Marija Balotelija i neviđena glupost Daglasa Maikona obeležili su veče na prepunom stadionu Renato D'Alara.

Domaća Bolonja nije imala znanja i snage da se odupre šampionu i lideru Serije A u 13. kolu - 1:3 (1:2).

Pred put u Barselonu na meč Lige šampiona u utorak, trener Intera Žoze Murinjo nije štedeo najbolje igrače, bar ne većinu. Znao je Portugalac da je Bolonja tim koji je tradicionalno neugodan domaćin Interu i nerazuri su morali da "zapnu" da zabeleže šestu pobedu uz jedan remi, od kada su 26. septembra doživeli za sada jedini poraz u Seriji A od Sampdorije.

Interisti sada imaju osam bodova više od Juventusa, a deset od Milana, pred mečeve svojih najvećih rivala u nedelju.

Kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković bio je starter u timu Intera, igrao je odlično, a u 36. minutu jednim udarcem pogodio je dve stative. Iako lopta nije htela u gol, mnogobrojni navijači Intera na D'Alari ovacijama i pesmom u njegovu čast ispratili su ga u 75. minutu na klupu, kada je ustupio mesto Patriku Vijeri.

Pesmu, ali pogrdne sadržine i zvižduke umesto ovacija doživeo je 19-godišnji napadač Intera Mario Baloteli, koji je pre nekoliko dana prilikom posete deci ometenoj u razvoju priznao da navija za Milan i da "samo trenutno igra za Inter".

Iako je njegova sestra potom javnosti predočila da se Mario "samo šalio", svi su izgledi da mu "Kurva Nord" (severna tribina) nikada neće oprostiti ovo priznanje. U subotu mu nije pomoglo ni što je postigao gol za 2:1 u 42. minutu, kada je prstom navijačima signalizirao da ućute.

Do kraja, pobedu Intera potvrdio je Esteban Kambijaso, golom u 72. minutu, a Inter je u drugom poluvremenu imao dovoljno šansi da rezultatski ponizi domaći tim, koji je u 23. minutu izjednačio golom Marsela Zalajete.



Zalajeta je pogodio mrežu Intera samo 30 sekundi, nakon što je Dijego Milito postigao prvi gol na meču.

Pri rezultatu 3:1, a svega minut pre isteka sudijske nadonkade, po mnogima najbolji desni bek sveta Daglas Maikon žestoko nešto je dobacio pomoćnom sudiji, a ovaj ga "tužio" kog glavnog Roberta Rosetija.

Čovek koji je ove sezone isključio sedmoricu fudbalera, lako se osmi put latio za crvenu kartu i poslao Maikona na tribine ne samo na ovom meču, već sigurno i u narednom kolu protiv Fiorentine kod kuće, a možda i za dve nedelje, kada je zakazan Derbi Italije između Juventusa i Intera u Torinu.

Fudbaleri Fiorentine imali su priliku da pobedom nad Parmom budu bar na jedno veče drugi na tabeli. Izgubili su i sada, prema jednom scenariju, u nedelju uveče mogu da budu na deobi devetog mesta!

Golom Davidea Lanzafamea, mladića koji je u vlasništvu Palerma i Juventusa, a igra na pozajmici u Parmi, gost je došao do druge pobede ove sezone van svog stadiona i noći na trećem mestu Serije A: Fiorentina - Parma 2:3 (1:1).

Lanzafame je pogodak postigao u 67. minutu, posle čega oslabljeni domaći tim bez povređenih Adrijana Mutua, Stevana Jovetića, Alesandra Gamberinija i suspendovanog Rikarda Montoliva, više nije mogao da se vrati. Cela stvar postala je još teža, kada je Marko Donadel za četiri minuta zaradio dva žuta kartona i otišao u svlačionicu još u 86. minutu.

Parma je drugi tim koji ove sezone nosi tri boda sa Artemio Frankija, posle Napolija, a sa četvrtom pobedom u poslednjih šest kola, "krokati" sa Enio Tardinija probili su se na treće mesto, iza Intera i Juventusa, a ispred Milana!

Ukoliko bi u nedelju pobedili redom Sampdorija, Đenova, Kaljari, Bari i Napoli, Fiorentina bi pala na deobu devetog mesta...

REZULTATI 13. KOLA:

Bolonja - Inter 1:3 (1:2)
/Zalajeta 23 - Milito 22, Baloteli 41, Kambijaso 72/

Fiorentina - Parma 2:3 (1:1)
/Đilardino 26, 62 - Amoruzo 30, Bojinov 52, Lanzafame 67/

U nedelju (15.00):

Milan - Kaljari
Livorno - Đenova
Napoli - Lacio
Palermo - Katanija
Roma - Bari
Sampdorija - Kjevo
Sijena - Atalanta
Juventus - Udineze (20.45)

TABELA: Inter (+1) 32, Juventus 24, Parma (+1) 23, Milan 22, Fiorentina (+1) 21, Sampdorija 21, Đenova 20, Kaljari 19, Bari 18, Napoli 18, Palermo 16, Kjevo 15, Roma 15, Udineze 15, Bolonja (+1) 12, Lacio 11, Atalanta 9, Livorno 9, Katanija 8, Sijena 6.

(N. J. - MONDO, foto: Guliver/Getty Images)

IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Kako je bio baksuz pri onom sutu kada je lopta pogodila obe sative i nije usla  Smile
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
HTC Sensation
Aj da iskoristim naziv teme,jel gledate onog "Svajcarca" u fudbalu na pesku,takodje se zove Dejan Stankovic,cini mi se da je najbolji golgeter sampionata?? Decko je zver!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.