Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejan Stanković o pozivu iz Reala  (Pročitano 817 puta)
03. Maj 2006, 19:54:56
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Dejan Stanković o pozivu iz Reala
Preležao sam dečje bolesti

Beogradom je prostrujala senzacionalna vest, Dejan Stanković će zameniti Zinedina Zidana u velikom Realu.

Španski mediji u stvaranju tima za narednu sezonu, beli dres „kraljevskog kluba“ obukli su i našem reprezentativcu, ali vezista Intera demantuje da je bilo kontakata sa Madriđanima.

- Ja u Realu, stvarno nisam čuo ništa o tome. Možda bi me takva priča pre nekoliko godina „ponela“, ali preležao sam, dečje bolesti tipa da prelazim u Real. Već igram u velikom klubu. Inter je sigurno jedna od pet najvećih ekipa u Evropi, a jedino što nedostaje su rezultati. Nadam se da ćemo već naredne sezone i to popraviti - kaže Dejan Stanković za „Blic“.

Naš reprezentativac kaže da je Španija u ovom trenutku jako daleko.

- Da je bilo kontakata između Reala i Intera svakako bi to već svi znali, jer su u pitanju veliki timovi. Razgovarao sam i sa mojim menadžerom koji ne zna ništa o tome. U Realu još nisu rešili pitanje trenera. Verovatno u takvim nekim kalkulacijama mene su povezali sa Svenom Goranom Eriksonom, koji je jedan od kandidata za klupu Reala.

Jedini trofej do kojeg Inter ove godine može da dođe je Kup Italije, a meč odluke se igra narednog četvrtka u Milanu.

- Ova sezona je neuspešna za Inter. Ostaje velika žal za propuštenim šansama u četvrtfinalu Lige šampiona protiv Viljareala i želimo da osvajanjem Kupa Italije donekle popravimo utisak.

Najbitnija stvar za Dejana Stankovića je predstojeći Mondijal u Nemačkoj.

- Osećam nestrpljenje kao malo dete. Često razgovaram sa kolegama iz italijanske reprezentacije o Nemačkoj i njihov komentar je da nikako ne bi voleli da su u našoj koži. Mislim da možemo mnogo da utradimo u Nemačkoj, samo je važno da se ne stvori pritisak na nas. Ako budemo rasterećeni kao u kvalifikacijama za SP, možemo daleko da doguramo.
A. Anđelić

Izvor: Blic

(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Tako nesto samo "Blic" moze da napise!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia N80
 Smile   Smile    Smile

nema sanse da dejan ode od inter,i on nije plejmejker pa da zameni zidana
IP sačuvana
social share
maki23inter
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.