Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:26:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Šta mislite o Dejanu Cukiću?
Dopada mi se njegova muzika
8.3%  (5)
Nije loše, ima dobrih stvari
23.3%  (14)
Ništa
20%  (12)
Pomalo je dosadan, ali OK
13.3%  (8)
Ne dopada mi se uopšte
18.3%  (11)
Ko je taj?
16.7%  (10)
Ukupno glasova: 60
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejan Cukić - anketa  (Pročitano 12229 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Dobar je Cukic muzika mu je ok,ali vremena su losa pa tako ta njegova muzika ne moze da dodje do izrazaja zbog ovih losih.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Imas samo 18 godina.
Ako sa 28 budes slusao istu vrstu muziku... to ce biti tragicno...

Poenta.. ukus se menja. I ja sam kao klinka imala taj stav - sve sto je domace je sranje, ali ... domace nije samo ono sto je stvoreno posle 1990. - Grand, dance i rok scena na izdisaju...
Nekada je Beograd stvarno bio svet.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
domace nije samo ono sto je stvoreno posle 1990. - Grand, dance i rok scena na izdisaju...

To je tacno,mada ljudi znaju da kazu "domaci rok",pop....a da pritom misle na muziku iz bivse SFRJ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Imas samo 18 godina.
Ako sa 28 budes slusao istu vrstu muziku... to ce biti tragicno...

Poenta.. ukus se menja. I ja sam kao klinka imala taj stav - sve sto je domace je sranje, ali ... domace nije samo ono sto je stvoreno posle 1990. - Grand, dance i rok scena na izdisaju...
Nekada je Beograd stvarno bio svet.

Slusam ovo godinama, domacu sam slusao do nekih 12 god., posto do tad, pa osim Evrovizije, prakticno nisam ni znao sta je strana Smile Kao sto sam rekao, 99% je shit (naravno, meni, drugima mozda nije), kad cujem pogotovo domacu izvornu, katastrofa.Inace cujem domacu muziku, svaki dan, kod brata.I opet kazem, samo zato sto sam mozda mlad, ne znaci da sam glup Smiley Mislim, nije sve sranje, naravno da nije, ali vecina jeste.

Evo, recimo ovu volim pesmu, i ako je retko slusam.



Ima jos, ali slabo volim domacu, i po mom misljenu, strana je ipak, dosta bolja (bilo koji zanr).

Ali evo, recimo ovo, je meni odlicna/prelepa muzika/pesma, a nije uospte toliko metal (pesma).



Naravno, slusam jos puno toga, i ne ogranicujem sebe zanrom, ili domacom/stranom muzikom.

Citat
domace nije samo ono sto je stvoreno posle 1990. - Grand, dance i rok scena na izdisaju...

To je tacno,mada ljudi znaju da kazu "domaci rok",pop....a da pritom misle na muziku iz bivse SFRJ....

Jesam delom mislio na to, ali najvise sam mislio ukupno domaca muzika.Cisto sumnjam da bih mogao da nabrojim vise od 200 dobrih domacin pesama.Sad sam pogledao ovaj video iznad, nije lose uopste, ima dobar glas covek, ali nije nesto sto bih slusao.

I veruj mi...imao sam ja puno, puno muzike, i to dosta domace koje sam slusao (ali to sam mozda pustio 1 mesecno na kompu), dok nisam uopste saznao sta je strana, i to je opet bilo pop-dok nisam naleteo na Linkin Park, koji jos i danas slusam.

Inace, ovo je jedna od prvih stranih pesmi koje sam cuo



Samo moram da se ispravim, da ne trazim sad, stranu muziku sam cuo pre vise od 7-8 god., na radiu, i od tad sam poceo da snimam po kasetama Smile I verujem da cak mozda imam negde, kasetu gde sam snimio ovo



E sve ovo iznad gore...to ja zovem muzikom, i nadam se da ca uvek tako ostati Smile Jedna boljih od novije muzike (da ne kazem domace, bolje da kazem u "regionu"), je defenitivno Tosetova muzika, koju i sad po nekad pustim pored strane.
« Poslednja izmena: 13. Jan 2011, 12:59:05 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Zanimljivo... ja bih upravo 3 od 4 sto si postavio svrstala pod djubre...

Ali.. dobro.. ukusi se razlikuju...

Citat
strana je ipak, dosta bolja (bilo koji zanr).


Samo je produkcija bolja. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zanimljivo... ja bih upravo 3 od 4 sto si postavio svrstala pod djubre...

Ali.. dobro.. ukusi se razlikuju...

Citat
strana je ipak, dosta bolja (bilo koji zanr).


Samo je produkcija bolja. Smiley


Mozda bih mogao da se slozim tu, za Floorfiller, koji nisam pustio dosta dugo vremena, niti ih slusam, ali jbg, to sam cuo na radiu tad.Kalasnjikov, pa jbg, Brega je samo jedan Smiley.Mesecina, po meni, jedna od najboljih pesama.Ali da-ukusi se razlikuju, naravno.

Bolja, jeste...Ali ipak, ovde preovladava najvise folk muzika...a jedini folk, koji ja slusam, (zavisi od benda), je folk metal Smile

E vidis...ovo vec mogu da slusam...



Ne bih naleteo na ovo, da ne bi tebe, tako da hvala Smile Trazio sam jedan Srpski metal bend, koji sam slusao do skoro, ali jbg, ne mogu da se setim imena.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
"Ja bih da pevam jos malo jer je zivot samo jedan i do njega mi je stalo, meni je vredan"  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
"Ja bih da pevam jos malo jer je zivot samo jedan i do njega mi je stalo, meni je vredan"  Smile



 Smile

Inace sad sam se setio jos jedne odlicne pesme, koju sam cuo prvi put pre 10-ak godina,



Postujem samo, da se opet zahvalim Anei, ko to zna kad bih opet naleteo na ovaj domaci bend sto sam slusao, posto mi je njihova muzika otisla pre malo manje od pola god. sa hard diskom.



 Smile necu vise da postujem, da dzabe ne spamujem Banovu temu, i idem u off Smiley
« Poslednja izmena: 13. Jan 2011, 13:22:24 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Kahm... ima jos muzike sem folka, metala i danca... ali.. kao sto rekoh... ukus se razvija, a ti si jos mlad... To nije nista sto mogu da ti zamerim... mogu samo da ti kazem da istrazujes i u drugim pravcima... 

Inace, ja vise ne volim Corbu... tj. njihov opus od 90-ih naovamo...

Eto.. danas mi je na repertoaru neki indi zvuk...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:26:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.