Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejan Bodiroga najavio kraj reprezentativne karijere  (Pročitano 2591 puta)
05. Jul 2005, 07:14:41
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dejan Bodiroga najavio kraj reprezentativne karijere
Odoh posle zlata
Ukoliko se odazovu svi najbolji, imamo šansu da osvojimo titulu na Evropskom prvenstvu. To bi mi mnogo značilo, jer ću se u Beogradu oprostiti od reprezentacije

Košarkaš reprezentacije Srbije i Crne Gore Dejan Bodiroga (32) izjavio je da će se oprostiti od plavog dresa posle Evropskog prvenstva u Beogradu, koje se održava od 15. do 25. septembra.

Kako prenosi slovenački sajt "SIOL. NET", Bodiroga je ocenio da SCG ima velike šanse da osvoji titulu, kao i da bi mu bilo drago da na takav način završi reprezentativnu karijeru.

- Očekujem da će Evropsko prvenstvo biti kvalitetno i izjednačeno takmičenje. Čak 10 reprezentacija boriće se za medalje. Što se tiče selekcije SCG, mnogo će zavisiti od sastava u kome će igrati. Ukoliko se odazovu svi najbolji, imamo šansu da osvojimo titulu. To bi mi mnogo značilo, jer ću se u Beogradu oprostiti od reprezentacije - rekao je Bodiroga.

On je istakao da mu poslednja sezona u Barseloni nije ostala u najlepšoj uspomeni.
- Stvarno mi je bilo teško. Ne znam da je neki klub za šest meseci promenio tri trenera i da je osvojio neki trofej. U samoj ekipi su se događale stvari koje nemaju veze sa sportom. Trener Svetislav Pešić imao je uspeha i nije mi jasno zašto je morao da ode. Očigledno da je bio "žrtveno jagnje" vodećih ljudi u klubu - rekao je Bodiroga.

Reprezentativac Srbije i Crne Gore objasnio je da je napustio katalonski klub na kraju sezone, ali da još ne zna gde će nastaviti karijeru.

- O konkretnim imenima ekipa ne mogu da govorim. Imam nekoliko ponuda iz Italije, Grčke, Rusije i Španije. Svakako ne mislim da prestanem da igram košarku još nekoliko godina - rekao je Bodiroga.

Dejan Bodiroga igrao je za Zadar, Stefanel, Milano, Panatinaikos i Barselonu. Nikada, međutim, nije igrao u NBA ligi, iako ga je pre desetak godina na draftu izabrala ekipa Sakramenta.

- Veoma sam zadovoljan svojom karijerom. Razmišljao sam o tome da igram u NBA ligi, naročito pre tri sezone kada sam odlazio iz Panatinaikosa. Imao sam ponude Toronta, Hjustona i San Antonija. Ipak, odlučio sam da odem u Barselonu - seća se Bodiroga.

(02. May 2007, 21:38:57)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Steta sto se povlaci. Koliko je utakmica sam izneo na svojim ledjima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U prevodu... i poslednji clan zlatne generacije ode u penziju - mi smo najebali
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
*ebiga.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Lose ali jeb'ga, zamor materijala, morace da se traze nove Bodiroge i Djordjevici, koliko god to nemoguce zvucalo...

Mada, odlazili su u penziju i Savic, Paspalj, Divac, Danilovic... Eto malo se tesim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
I ja se tesim, jer kada su odlazili Moka, Kica, Praja i ostali, svi su mislili da je to to i da vise nikada necemo imati sampionsku reprezentaciju. Onda su dosli Danilovic, Djordjevic, Divac, Savic, Paspalj koji su bili mozda jos dominantnijii bolji od njih. Iz ove perspektive ne vidim neke igrace tog kalibra koji bi mogli da ih naslede. Medjutim ipak drugo je vreme, drugo shvatanje kosarke, drugi su odnosi, pa vredi se nadati. Ipak ako ne racunamo prethodnih par godina mi imamo tradiciju od vec par decenija u dobrim rezultatima. ne bih ja potcenjivao Rakocevica, Radmanovica, Krstica i ostale, bar ne jos.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
To je i moja poenta, vreme ce reci da li smo se nadali u prazno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Ma bice nesto od ovih sada...ali dokle god neko bude kupovao kucu,ucio engleski,isao na neke samostalne pripreme radije nego se odazivao pozivu u reprezentaciju o tome nema ni govora.
Po meni jedini koji ima sanse da postane barem kao covek dostojen naslednik ovih odlazecih je Krstic.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Krle je super, od mladih jedini nije izigravao zvezdu! Mada i Radman nije los (igrac), pa Pedja ima jos dugo da igra, a i dalje se nadam da ce recimo Pavlovic da izraste u korisnog igraca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
nada umire poslednja...
salim se...
generacija kosarkasa koju sam ja fanaticno pratila je otisla..
i meni vise reprezentacija nije to sto je bila...
zbog nas kao zemlje se nadam da ce doci neki novi sjajni igraci
ali ja svoje "idole" ne mogu da menjam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.