Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dečak (15) osuđen na 20 godina zatvora zbog ubistva psa  (Pročitano 9779 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Svako ko opravdava ovu ovoliku kaznu je retard operisan od realnosti.  Smile
Ma ti si bar bio u USA pa razumeš koliki su degenerici. Čoveku neće da pomognu ali za kuče i mače ima da se robija i glave da se seku. Degenerici.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Sam je sebi zivot upropastio,izaci ce sa 35,cela mladost ode u k....jbt izgubice nevinost u 35..pa zamislite kako ce da se oseca,odbaceno,niko ga nece razumeti-postace serijski ubica i silovatelj sigurno...mogli su ga poslati u neku ludnicu da ga malo vise urazume na nekih 5 god..

Još kad bismo znali pozadinu cel priče...da li vam je palo na pamet šta li je taj mališan radio do 15. godine, pa je zaslužio ovakvu kaznu.Teško da mu je ovo prvo delo.Provaljivanje u tuđu kuću i ubijanje psa čekićem po glavi mu sigurno nije prvo delo.Psihopate se ne leče..oni se odstranjuju iz društva.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ne znamo, ali ne znaš ni ti pa da sa tolikom sigurnošću da tvrdiš. Možda klinac gladuje od rođenja, a gleda druge kako jedu jastoge i kavijar, to bi svakog okrenula na kriminal... za mene znam sigurno. Onda je ceo sistem nehuman što to dozvoljava.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2010, 09:56:34 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia onaj zajebani
mali se nije prepao kuceta pa da ga je zveknuo macom po glavi pa je ovaj riknuo, on ga je nezivljeno tukao do smrti...
ako je sa 15 godina za to sposoban i ako je mrtav ladan provalio u kucu, a brat mu je sa 20 u zatvoru zbog ubistva osobe ne kuceta, sta bi on radio da su mu dali 5 godina, bolio bi kurac i posle bi poceo da ubija ljude.
on je psihopata, a psihopate se ne lece, 95% serijskih ubica i brutalnih unakazavanja ljudi je pocelo sa zivotinjama u djetinjstvu i to je dokazano. mali je odrastao u porodici gde nema opsteg morala, roditelji su davno digli ruke od dece, ne moze mi niko normalan reci da su dobri roditelji kad imaju takva dva sina
a da nije otisao u zatvor bio bi kao oni klinci sto su liku zabijali eksere u glavu i snimali kamerom pre par godina
(snimak sam bideo na bureku odsek zanimljivi linkovi, na isto sajtu je bila i kornjaca koja u akvarijumu cepa miseve, ako se ko seti nek da link cviji pa da pocne da se samozadovoljava a i neka drugi vide zasto je mali dobio 20 goina prevencije, jer je bolje ga sad zatvoriti dok nije ubio nekoga)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
HTC One
Sam je sebi zivot upropastio,izaci ce sa 35,cela mladost ode u k....jbt izgubice nevinost u 35..pa zamislite kako ce da se oseca,odbaceno,niko ga nece razumeti-postace serijski ubica i silovatelj sigurno...mogli su ga poslati u neku ludnicu da ga malo vise urazume na nekih 5 god..

Još kad bismo znali pozadinu cel priče...da li vam je palo na pamet šta li je taj mališan radio do 15. godine, pa je zaslužio ovakvu kaznu.Teško da mu je ovo prvo delo.Provaljivanje u tuđu kuću i ubijanje psa čekićem po glavi mu sigurno nije prvo delo.Psihopate se ne leče..oni se odstranjuju iz društva.

Hm, sta li je radio do 15? Hm, kakav je to sistem ako je radio nesto i pre toga a nisu mu odgovarali roditelji ili je otisao u popravni? Koji je to sistem koji za ubistvo kuceta daje detetu 20 godina?

Ja volim zivotinje i osudjujem svako nasilje nad zivim bicima uopste i smatram da zasluzuje kaznu... ali primerenu. Poserem se ja u drzavu u kojoj je zivot bilo kog psa vredan 20 godina necijeg zivota. Koliko god da volim zivotinje ipak je to samo pas.

@Ipsen, losa ti je logika. Mozda stoji cinjenica da je 95% serijskih ubica prvo ubijalo/mucilo zivotinje, ali si preskocio da od 100% dece koja su nekada nesto ucinila zivotinjama njih 1% postanu masovne ubice, ako i toliko. Samo ja bih sada mogao da ti navedem imenom i prezimenom jedno 20 likova iz kraja koji su se izivljavali nad kucicima i macicima pa su postali normalni ljudi i korisni clanovi drustva.

Kako smo svi odjednom psihijatri... vi kao da niste culi za zakasneli emotivni razvoj... a upravo sa njim ide i razlikovanje dobrog od loseg a pogotovu izjednacavanje ljudskog i zivotinjskog zivota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson k750i
iz njihovog zatvora se ne izlazi kao bolja osoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! al dobro imace dosta vremena da smisli plan da se osveti svima koji su ga sjebali he he i to verovatno cekicem u vugla  Smile a te gluposti ko zna sta je radio pre toga nema veze sa zivotom, nije on uzeo neku zivotinju onako bez veze i mucio je!!! omela ga je u pljacki a verovatno je vec bio pun adrenalina i oma po kratkom postupku!!! znate to je ono kada pljacka krene pogresnim tokom ,pa izgine dekica koji se probudio usred pljacke  Smile e ovde je to bio ker....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mali se nije prepao kuceta pa da ga je zveknuo macom po glavi pa je ovaj riknuo, on ga je nezivljeno tukao do smrti...
ako je sa 15 godina za to sposoban i ako je mrtav ladan provalio u kucu, a brat mu je sa 20 u zatvoru zbog ubistva osobe ne kuceta, sta bi on radio da su mu dali 5 godina, bolio bi kurac i posle bi poceo da ubija ljude.
on je psihopata, a psihopate se ne lece, 95% serijskih ubica i brutalnih unakazavanja ljudi je pocelo sa zivotinjama u djetinjstvu i to je dokazano. mali je odrastao u porodici gde nema opsteg morala, roditelji su davno digli ruke od dece, ne moze mi niko normalan reci da su dobri roditelji kad imaju takva dva sina
a da nije otisao u zatvor bio bi kao oni klinci sto su liku zabijali eksere u glavu i snimali kamerom pre par godina
(snimak sam bideo na bureku odsek zanimljivi linkovi, na isto sajtu je bila i kornjaca koja u akvarijumu cepa miseve, ako se ko seti nek da link cviji pa da pocne da se samozadovoljava a i neka drugi vide zasto je mali dobio 20 goina prevencije, jer je bolje ga sad zatvoriti dok nije ubio nekoga)


tacno tako. 20 godina nego sta. nije bilo potrebe ase pas ubije. I molim vas-krenuo je u pljacku sa cekicem... sta li je bas planirao da uradi sa njim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Da razbije katanac?

Teško bih to postigao opet da je katanac iole čvrst, ali šta zna glupi klinja? Video na filmu.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2010, 17:15:45 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Ameri su debili,to se odavno vec zna,ali vise me zabrinjava prisutnost ovakvih kod nas*mislim na ove sto prosipaju baljezgarije da je kazna ok).
« Poslednja izmena: 08. Sep 2010, 17:27:59 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
HTC One
mali se nije prepao kuceta pa da ga je zveknuo macom po glavi pa je ovaj riknuo, on ga je nezivljeno tukao do smrti...
ako je sa 15 godina za to sposoban i ako je mrtav ladan provalio u kucu, a brat mu je sa 20 u zatvoru zbog ubistva osobe ne kuceta, sta bi on radio da su mu dali 5 godina, bolio bi kurac i posle bi poceo da ubija ljude.
on je psihopata, a psihopate se ne lece, 95% serijskih ubica i brutalnih unakazavanja ljudi je pocelo sa zivotinjama u djetinjstvu i to je dokazano. mali je odrastao u porodici gde nema opsteg morala, roditelji su davno digli ruke od dece, ne moze mi niko normalan reci da su dobri roditelji kad imaju takva dva sina
a da nije otisao u zatvor bio bi kao oni klinci sto su liku zabijali eksere u glavu i snimali kamerom pre par godina
(snimak sam bideo na bureku odsek zanimljivi linkovi, na isto sajtu je bila i kornjaca koja u akvarijumu cepa miseve, ako se ko seti nek da link cviji pa da pocne da se samozadovoljava a i neka drugi vide zasto je mali dobio 20 goina prevencije, jer je bolje ga sad zatvoriti dok nije ubio nekoga)


tacno tako. 20 godina nego sta. nije bilo potrebe ase pas ubije. I molim vas-krenuo je u pljacku sa cekicem... sta li je bas planirao da uradi sa njim  Smile

Volim zivotinje ali za jedno pisljivo pseto decaku dati 20 godina. On jeste dete kako god vi to posmatrali. Ovo su oni trenuci kada covek dobije nagon da pobije svako kuce koje vidi iako ih obozava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.