Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deblokiranje za sve :)  (Pročitano 41019 puta)
02. Mar 2006, 00:57:37
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
Evo veceras mozda nekog obradujem sa dva 'digitrona' za racunanje unlock koda za DCT2/3/4 Nokije. Kalkulator bi trebao da deblokira i AEG (jedino sto imam od AEG-a je ves masina...), par Alcatel modela, koji LG, Samsung i Siemens.... Mislim da netreba objasjavati upotrebu ovih programa posto su vec duze vrijeme u upotrebi svuda po svijetu Smiley Vec dugo nisam deblokirao nista putem koda ali znam od ranije da vecina kodi radi mada ako ukucate 5 puta pogresnu kodu (pricam za nokije) moci cete da deblokirate telefon samo putem fleshboxa....

Da post nebude skroz bez veze tu vam je i JAVA verzija kalkulatora kog se sjecam da mi je radio na motoroli v525 prije par godina (?). Ovo je novija verzija i pise da je za 6600 mada vjerujem da bi trebalo raditi i na drugim telefonima ali mi se nije dalo probavati pa to prepustam vama Smiley Znaci otkljucavanje bilo gdje Smiley





Ako zelite jos 'zanimljivih' tema samo recite. Zamislio sam ako ima zainteresovanja da napravim tutorijale za rastavljanje raznih telefona sa slikama i objasnjenjem. Trenutno bi mogao da napravim nesto tako za sledece modele:

6230,6210,7210,2100,5210,7110
P910,p900,s700,t610,k700,k750,w800,p800,z1010,z200,t68

Mozda sam jos koji zaboravio ili cu dobiti uskoro. Naravno necu za sve to smece da pravim tutorijal nego bas ako nekom treba objasnjenje i nije mu dostupno nigdje drugo....


(01. May 2007, 10:33:40)
« Poslednja izmena: 29. Okt 2006, 20:41:18 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ovaj "Crux Unlocker 2.3" je bolji od zadnje verzije koju ja imam(ima podršku za mnogo više modela)! Smile Smile
Pored toga, niko te ne brani da postaviš temu o rastavljanju telefona, samim tim samo napred! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
@Cigla

Znam da niko ne brani nego ne bi zelio da se 'mucim' oko neceg sto je vec opste poznato ili sto niko nece da iskoristi. Zato recite sta vas zanima i to ce da bude Smiley
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Serbian By Nature

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95 8Go
Pa sve sto moze za dekodiranje pogotovo za nokie bilo bi super.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
@Scratchius

Deblokiranje je vec tu mada ima jos mnogo drugih programa u sustini svi rade isto i nema neke velike razlike medju njima. Mislim da je ovaj sto sam postavio jedan od boljih i podrzava dosta modela. Ako neko ima bolji neka postavi naravno....
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Serbian By Nature

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95 8Go
Ok probacu ja to, hvala ako imas jos dobri programa posalji mi slobodno na mail. Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Celav sam pa sta ?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p910i
Bojim se da nemas toliki mailbox Smiley
IP sačuvana
social share
Celav sam pa sta ?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
aj posaljitemi adresu gde mogu da skinem na mob taj program za deblokiranje za nokia 3650
moja mail adresa je jermise2003@yahoo.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
@Djole501
Svaka cast sto si se ponudio da podelis sa ostalima to sto znas!
Samo da ti dam predlog za nov topic , mislim da bi mnoge interesovalo da saznaju ceo postupak(da napravis "tutorial" sa ponekom slikom) dekodiranja , a i ostalih programa koje si spomenuo. Znaci , kako se sta radi , pomocu kojih programa , kablova...ma znas vec , sve sto je vazno!!!
Mislim da bi bilo korisno mnogima koje ova tema interesuje a nemaju gde da se informisu...
  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako ima nekog ko zna gde ima neki kalkulator kodova za N70 Nokiu neka mi javi na bestcomputershop@gmail.com   
                            H V A L A  !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.