Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:29:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dead Space  (Pročitano 29623 puta)
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Nokia 6120
Smirite strasti momci. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson k800i
Ova igra je RE4 klon,a koliko ja vidim doza straha je otprilike ista. Ako se tebi ne svidja taj polozaj kamere ima milioni ljudi kojima se svidja.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Motorola G6
Port za pc je ocajan. Visoke ocene su realne samo za verzije za konzole!
Igrao sam je 15 minuta i zazalio sto sam je skinuo.

Evo par screenova od mene.Ovo sto vidite je stvarni polozaj kamere u igri. Meni licno takva kamera uopste ne odgovara.

Nemas ti pojma.
E bas ti hvala na komplimentu  Smile
Mozda ja i nemam pojma ali onda nema pojma ni gomila drugih ljudi koji se slazu da je pc verzija neigriva zbog kamere i kontrola.
Ostatak igre valja. U to nema sumlje ali ovo je dovoljno iritirajuce da odbije mnoge

Znaci dobio je ocenu 9.1 zbog neigrivosti. Dobro ti znas.To sto ti ne znas da igras sa tom kamerom to je tvoja stvar.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2008, 22:41:29 od hoolio100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Port za pc je ocajan. Visoke ocene su realne samo za verzije za konzole!
Igrao sam je 15 minuta i zazalio sto sam je skinuo.

Evo par screenova od mene.Ovo sto vidite je stvarni polozaj kamere u igri. Meni licno takva kamera uopste ne odgovara.

Nemas ti pojma.
E bas ti hvala na komplimentu  Smile
Mozda ja i nemam pojma ali onda nema pojma ni gomila drugih ljudi koji se slazu da je pc verzija neigriva zbog kamere i kontrola.
Ostatak igre valja. U to nema sumlje ali ovo je dovoljno iritirajuce da odbije mnoge

Znaci dobio je ocenu 9.1 zbog neigrivosti. Dobro ti znas.To sto ti ne znas da igras sa tom kamerom to je tvoja stvar.

PC verzija na Gamerankingsu ima prosek 8,6. Verzije za PS3 i X360 imaju proseke 8,9. Samo kažem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Apple iPhone 7 Plus
Znaci dobio je ocenu 9.1 zbog neigrivosti. Dobro ti znas.To sto ti ne znas da igras sa tom kamerom to je tvoja stvar.
Necu da se svadjam i zato ce ovo biti moj zadnji post na ovoj temi.
Igra je super. Nije dzabe dobila ocene koje je dobila
ali
Kontrole su stvarno katastrofa!
Ko hoce neka googla malo i vrlo brzo ce pronaci brdo nezadovoljnih pc igraca na stranim forumima.
Ako vama (i milionima drugih) ne smeta, super! Sta vas briga! Igrajte ga do mile volje! Sta se uopste zamarate komentarisuci moje kukanje?
Samo sam rekao da postoji i (nezanemarljiva) druga struja koja je nezadovoljna zbog kontrola i nista vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
stigao sam do petog chaptera! igra je zlo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
a sto se kontrola tice svako ko je igrao neku noviju pucacinu iz treceg lica osecace se kao kod kuce!
« Poslednja izmena: 03. Nov 2008, 16:36:50 od kratos321 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Stoji to za kameru. Bolje da je igra iz prvog lica (kao doom recimo) ili iz treceg lica (kao suffering recimo). Obe igre u horror fazonu i uberdobre i uspesne. Ovo je pokusaj emulacije kontrolera sa konzola na PC koji nije ispao ni 2% dobro kao Gears of War recimo. U gears of war moze bez problema da se igra i sa onakvom kamerom, znaci problem je u losoj optimizacij,a ne u samoj kamerii. Ako se izuzmu lose kontrole, igra je odlicna.
« Poslednja izmena: 04. Nov 2008, 18:51:23 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson 750i
Ovo je bio moj drugi susret sa TPS igrama. Prvi je RE4 koji je trajao oko 5 min na mom kompu.I sam pocetak Dead Spacea nije nagovestavao nista bolje. Ali, stripovi i film koji predhodi igri terali su me dalje. I posle dosta truda uspeo sam da provalim komande i da stignem do 3.chapera. Igra je stvarno dobra. Dosta je mracna i vise grozna nego strasna, ali je vrlo interesantna. Ja bih joj dao 90/100.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Još jedna igra sa odličnom grafikom i dramatičnom, jezivom pričom. Ovakve igre će da prolaze maximum još 2-3 godine, a onda će igrači reći: Jesu glupe ove igre! Pa će programeri neobjašnjivo npraviti ogroman korak u razvoju svih svera i komponenata...

... Doći će neko novo doba, a iz ovog starog će se igrati samo klasici što Dead Space def. nije.. ili tako barem samo meni izgleda.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:29:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.