Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:09:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Datum svih Srba  (Pročitano 8066 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nije problem u Knezu Lazaru nego u onima koji misle da na isti nacin mogu da resavaju probleme kao i knez lazar i oni koji misle da se mi susrecemo sa istim problemima kao i knez lazar

Ја тврдим да то нико не мисли. Ајде ти кажи ко су ти људи!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Ратко срећан рођендан,да си жив и здрав !
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75
Nije problem u Knezu Lazaru nego u onima koji misle da na isti nacin mogu da resavaju probleme kao i knez lazar i oni koji misle da se mi susrecemo sa istim problemima kao i knez lazar

Ни у лудилу неби посмислио, нити мислим да се сусрећемо са истим проблемима са којима се суочио светли цар Лазар Хребељановић.
Па он је против себе имао само Турке, а ми Срби против себе имамо и Вас.

Вас који резједате ткиво ове земље која биолошки нестаје, док се Ви залажете за педерска права, којој убијају Србе на косову док ваши пријатељи из " не владиних организација " окукавају над јадним Алабанцима, " бошњацима, хрватима, стварно не знам зашто неуспех ових из НАСЕ и других злочинаца, већ нисте оправдали тиме што смо ми Срби побили и све ванземаљске облике живота, да јелет наша геноцидност добије заслужени интергалктички карактер, па да коначно једном свршите од задовољства.

Ето са таквима свети цар Лазар није имао проблема, јер таквих као што сте ви и ваши пријатеља једноставно није било.
А што се тиче тога дали на исти начин ми можемо да решавамо проблеме, па нажалост неможемо јер наша власт каже да се против непријатеља жели борити само " демократским средствим " то је оно " ти мене каменом ја тебе лебом " о чему сведоче прелепи Јеремијини говори, али од говора се не живи, осим уклико не мислите да непријатеља убијате " прејаком речју ", али знате шта, то је песма, али имате и ову " сузама се бој не бије, већ се врела крвца лије ".

Да завршим, јелте. Срби ће пре или касније сватити, надам се да ће то бити пре, да се са Турцима тј. Албанцима може расправити само онако како је то наш свети цар Лазар Хребељановић чинио, а дотле ће Србе на Космету још да убијају, па ви сами просудите дали је боље пре или касније.

Живела нам мајчица Србиица или Русија све једно и наравно света Српска Православна Црксва !!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Ljudi ja ne znam ko je ovde ludji. Klitoris i ekipa koji lupetaju gluposti i mozda vas cak namerno izazivaju (ne verujem da neko moze toliko da kenja) ili Vi koji im objasnjavate neke stvari i raspravljate se sa debilima.

I molim vas da se vratimo temi. Dakle koji bi bio najbolji datum? I zasto
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ja mislim da bi datum svih srba trebao da bude 14. januar iz više razloga

1. To je srpska nova godina koja se slavi po starom kalenaru

2. Na taj dan je preminuou Sv. Sava, čovek koji se izborio za samostalnost raške arhiepiskopije od Vizantije 1219. godine i postavio temelje današnje Srpske pravoslavne crkve.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Zašto bi datum tragedije trebao da bude nacionalno obeležje. Bez obzira da li je to tragedija 1389. ili 1999. to su datumi za tugu, ne datum za nacionalnu identifikaciju.

a zasto da ne bude datum tragedije, to je dan kada su mnogi dali svoje zivote za buducnost svojih potomaka.

Sretenjski ustav nije ni stupio na snagu a datum donosenja predstavlja drzavni praznik.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75
Ljudi ja ne znam ko je ovde ludji. Klitoris i ekipa koji lupetaju gluposti i mozda vas cak namerno izazivaju (ne verujem da neko moze toliko da kenja) ili Vi koji im objasnjavate neke stvari i raspravljate se sa debilima.

I molim vas da se vratimo temi. Dakle koji bi bio najbolji datum? I zasto

Грешиш грдно синко  Smile нису они дебили, јелте, дебили су пословно неспособна лица, клића је међународно признати експерт из Међународног права па ти може објаснити појам правне и пословне способности.
Дакле ради се о крајње малициозним особама, које свесно и вољно раде на уништавању свега што у Србији носи обележје националног и наравно није у питању само клића ту су и стистемко и други. Прочитај само системкове постове о Српској Православној Цркви, такве грозоте од неког Србина никад нисам чуо.

Живела нам мајчица Србијица или Русија све једно и наравно наша света Српска Православна Црква !!!   Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Ljudi ja ne znam ko je ovde ludji. Klitoris i ekipa koji lupetaju gluposti i mozda vas cak namerno izazivaju (ne verujem da neko moze toliko da kenja) ili Vi koji im objasnjavate neke stvari i raspravljate se sa debilima.

I molim vas da se vratimo temi. Dakle koji bi bio najbolji datum? I zasto

Грешиш грдно синко  Smile нису они дебили, јелте, дебили су пословно неспособна лица, клића је међународно признати експерт из Међународног права па ти може објаснити појам правне и пословне способности.
Дакле ради се о крајње малициозним особама, које свесно и вољно раде на уништавању свега што у Србији носи обележје националног и наравно није у питању само клића ту су и стистемко и други. Прочитај само системкове постове о Српској Православној Цркви, такве грозоте од неког Србина никад нисам чуо.

Живела нам мајчица Србијица или Русија све једно и наравно наша света Српска Православна Црква !!!   Smile Smile Smile Smile
Nemoj ti da se mnogo pravis pametan.Koji si ti kurac ovde ?Nekakva savest Srbije?Sta ti nama drzis predavanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
možda zato što ne ume da se odabere datum koji bi svi mogli da prihvate kao svoj? ja znam da je datum tragedije 12 mart


Шта беше 12. марта тако трагично да би било општеприхваћено?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
možda zato što ne ume da se odabere datum koji bi svi mogli da prihvate kao svoj? ja znam da je datum tragedije 12 mart


Шта беше 12. марта тако трагично да би било општеприхваћено?
Braca se pobila oko tala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:09:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.