Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dara ode sa 28 tek...zar zbog ljubavi umrijeti?  (Pročitano 19308 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia krntija
збогом житку, мој прелепи санче
збогом зоро, збогом бели данче
збогом свете некадашњи рају
ја сад морам другом ићи крају

аааахххх.... пробавита
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
ljubav nije glupost...izvini ako za Tebe jeste.Ljudi zive i umiru a nikada istu ne spoznaju pa se cude drugim ljudima kako u 70-tim jos uvijek jedno drugo za ruku drze...smijesno zar ne?Glupost je sto ljudi izaberu smrt jer drugu ljubav ne zele...glupo je voljeti zar ne? Jedino ispravno sto bjese jeste staviti 20 eura u djep,pustiti kosu,cvike po sred noci markirane nabaciti,pokupiti dobru trebu za jednu noc i tako vazda

To sta je glupost a sta ne covek odredjuje sam...recimo nekome je glupost da klanja i vice alah akbar...nekome je glupo da se krsti...ili sta god...tako da to nije nesto na sta covek moze da se pozove....drugo...krajnje je plitko i neumesno vrednovati tudji zivot...to je kao pisanje u more...ja se slazem za ovo sto si napisao...zivot koji juri za zadovoljstvom....to je samo jedna muka i stradanje...

Inace jesi malo cudan...ali imas onako...dosta islifovan pogled na neke stvari u zivotu...i pokreces dosta tema koje su  zanimljive...za razliku od svih ostalih koji prvo probaju da bocnu...onda da kricnu...i na kraju se popisaju na neciji trud...sto je smao po sebi zesce zanimljivo s obzirom na to da je smisao u raspravi...i razmeni misljenja...ocigledno da je neko ili ziv par stotina godina...pa mu je dosadno...ili ima neki drugi interes... Smile
« Poslednja izmena: 13. Okt 2012, 14:36:04 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Okreces temu na nesto o cemu niko ne govori jer neces da priznas da stvari koje si uporedio nisu iste.

Niko nije rekao da je ljubav glupost, vec da je glupost ubiti se zbog ljubavi. Dalje, ono od cega sam poceo je to da poredjenje po kojem je isto ubiti se zbog nesrecne/neuzvracene ljubavi u kojoj ne dajes zivot jer je partner ugrozen/spasavas mu zivot, i dati zivot da bi spasio svoje dete jednostavno ne stoji i da su te dve stvari svetlosnu godinu jedna od druge.

O tome govorim, a ne verujem da ti to nisi razumeo. Wink

Mislim da smo se tek sada razumjeli runer.Nisam zagovornik harakirija zene samuraja ili pak samog samuraja koji nema svoj odredjen smisao...ogromnu smisao.Slazem se da jedna je stvar zrtvovati sebe zbog djeteta a druga stvar podici ruku na sebe zbog ljubavi ili pak da nekome zagorcas zivot do kraja.Govorio sam da svako harakiri ubistvo zbog druge osobe ima u korijenu rijec ljubav.Utopisticki djeluje razglabati sada kakve ljubavi postoje i koja je vrednija.Neko voli papagaja i kada ovaj rikne zbog slucajne promaje gazda vjesa laso o tavanicu i napise odlazim putem kojim moj papagaj je prhnuo k' nebu.I ode.Ja kazem budala,ma svako bi rekao budala,ali on zna i zbog toga se objesio sto je u pravu.Dosao sam do sustine koju sam zelio reci.Zatvorimo u ludnicu 20 budala i stavimo jednog normalnog...za 20 dana i taj normalan ce postati budala...zasto,jednostavno jer okruzenje je takvo.Ako 100 ljudi su bez emocije,ako 100 ljudi veze nema sta je ljubav prema zeni,dodje 101 i sta kazemo za njega osim budaletina jer ima emocije i ima ljubav.Vrlo male nijanse odlucuju koga ce selo od nas proglasiti budalom jer kao sto rekoh.Branko skoci sa mosta i ostade most,da li smijem reci kako je Branko bio budaletina? Ne, ne smijem zato sto je elem bio pametan dok je bio normalan,pa i Dara je bila pametna ali za nju smijem reci kako je budaletina i svi bi me podrzali...tu je sustina Smile


Citat
Zasto je to uradio? Petnaestak dana prije izvrsenog cina, rumuna ostavila zena i otisla sa svalerom.Jadnik nije mogao to progutati,da li zbog srama ili ljubavi to samo on zna i onaj uzareni kotao.

елементарна логико оћемо ли ... одузео си је живот ... даклем ... није га сматрао вредним живљења ... оставила га жена и није сматрао живот вредним живљења ... даклем осим те жене и њене фамозне љубави није имао још штошта вредног живљења у свом животу? Пријатеље, планове, хобије?

е сад ... је л' та жена и та љубав била стварно вреднија од свега осталог ... може бити ал у курцу. Уствари може бити и да јесте ... уколико је сума свега осталог у животу тог мученика била равна нули. Тј ни пријатеља, ни планова, ни занимања ил хобија већ живот сведен на ту жену и љубав њену ...

људи који си живот сведу на посао ил каријеру па их задеси неки пад берзе ил каква друга пропаст ... оће да си испале метак у главу ... Румуни а и други људи који си сведу живот на љубав и једну особу ... кад то пукне хоће да си одузму живот на маштовите начине ...

поука ... еквилибријум ... уравнотеженост. Неће штетити и ако сте приде психички стабилни  Smile

Ocemo logiko...kada su korijeni u pitanju uvijek bjezim preko granice do logike,jer matematiku su izmislili lihvari tj.zidovi kako bi ono posudjeno jaje izmjerili kada bude vraceno,te utvrdili da nije isto odnosno manje,ali ako je vece tada sute.Et' zato sam mrzio matematiku.Jer nekako mnogo vise opisuju ljude ti brojevi nego rijeci.Dakle,
Elton dz.peder,Dz.Majkl peder,Dzekson ne znam vise niti sta bi,Severina se jastuci pred kamerom,mogao bih do jutra nabrajati licnosti koje su imale sve i prijatelje i planove i hobi,ali nesto je falilo...sta?Zna se guza draza od zene,ozenjen drazi od klinca,bjelac drazi od crnca.Licno nisam niti jedan od ovih a jos ponajmanje mastovit u izvrsenju harakirija.Zato nikada necu svatiti ljude koji dignu ruku na sebe,bez obzira o cemu se radilo,niti komsije koji se sikirama kolju za par cen'ti zemlje...

математика и логика су кул ствари. Једне од оних на које се увек можеш ослонити јер су некако због своје једноставности ... непромењиве. 

А да га јебем што се овог твог поста тиче ... контам да ни на треће читање нећу разумети на шта си то од горецитираног мог поста одговарао ... тако да јебига  Smile

Ebemu misa brate Smile...matematiku smo apsolvirali ok...rekoh da ljudi biraju svoju propast misleci kako jedino to vrijedi i jedino to ih cini sretnim.Slazem se kako nasi zivoti su samo nasi i bilo bi krajnje glupo okoncati isti u par djelica sekunde.Mislim da samo kukavice koje se boje pogledati naprijed dizu ruku na sebe ili pak naki degenerici po uticajem debele crte bijelog gov....
Uravnotezenost u svakom slucaju je potrebna kako bi covjek uopste egzistirao  Smile


@Inicio...hvala... Smile
Ljudi jednostavno nece u ljudima da spoznaju pozitivne stvari.Svako od nas u zivotu cini odredjene gluposti.Ali to nije razlog da pri gluposti ostanemo vazda ili zbog iste izgubimo glavu.Recimo vozim ludo i to znam,kud se kockam sa zivotom,kud kosta (dva puta kroz Hrvatsku kazna 400 eura,jednom kroz Sloveniju 320) i opet cinim istu glupost a zasto?Zato sto nema neko ko bi rekao to sto radis poprilicno je glupo te zatim uz kaficu obrazlozio...vjerujem kako bih poslusao jer samo tvrdoglavi i glupi ljudi  misle da su najpametniji na svijetu Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Mislim da samo kukavice koje se boje pogledati naprijed dizu ruku na sebe ili pak naki degenerici po uticajem debele crte bijelog gov....

Ценим да грешиш ... ја први сам склон генерализацијама, предрасудама, наступима шовинизма и национализма а и осталим измима који нам чине живот лакшим ... ал сваки од њих прихватам свестан грешака њихове поставке ... даклем рачунајући на изузетке ...

Илити ... иако ћу готово сваког самоубицу окарактерисати као будалу ... свестан сам да постоји шанса да грешим ... јер јбга ценим да постоје уравнотежени људи, свеснији свега него већина, који могу у датом тренутку донети трезвену одлуку о окончању свог живота ... а да то већина која то посматра са стране буде убеђена да је реч о идиоту.

Чисто да се разумемо ... у случају овог Румуна није реч о томе. Он је обична будала ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
bas bedak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Citat
Mislim da samo kukavice koje se boje pogledati naprijed dizu ruku na sebe ili pak naki degenerici po uticajem debele crte bijelog gov....

Ценим да грешиш ... ја први сам склон генерализацијама, предрасудама, наступима шовинизма и национализма а и осталим измима који нам чине живот лакшим ... ал сваки од њих прихватам свестан грешака њихове поставке ... даклем рачунајући на изузетке ...

Илити ... иако ћу готово сваког самоубицу окарактерисати као будалу ... свестан сам да постоји шанса да грешим ... јер јбга ценим да постоје уравнотежени људи, свеснији свега него већина, који могу у датом тренутку донети трезвену одлуку о окончању свог живота ... а да то већина која то посматра са стране буде убеђена да је реч о идиоту.

Чисто да се разумемо ... у случају овог Румуна није реч о томе. Он је обична будала ...  Smile

Ako pricamo o Rumunu koji skace u rastopljeno zeljezo zato sto je zena od njega otisla,naravno budala je...Ako picamo o ljubavi,zrtva je iste.Treba uspostaviti granicu izmedju budala u ljubavi,razuma u ljubavi ili obicne kao "fol ljubavi".Svi zele voljeti,ali pametno...ja bih rekao za iste kukavice,poltroni,licemjeri,jer samo takvi pametno vole.Da li bi kao Rumun skocili u usijanu smrt zbog zene...elem niko od nas to ne bi uradio,a zasto...zato sto smo sonje,nemamo mu..,kukavice.Zato ja prvi kazem kako je Rumun budala,a zasto...zato sto sam ja sonjo i nikada ne bih skocio u pakao zbog zene...ili jednostavno receno...ljubav je za budale,a mi pametni naravno pametno volimo,zato nas zene na svakom koraku varaju kao i mi njih.
Vidio sam strasno mnogo muskaraca u svom zivotu koji se dizu do neba...elem povalili pola zenskog roda a kada trebaju voljeti ili traziti tu mrvicu zadovoljstva koja lezi izmedju zenskih nogu,jednostavno pocnu mucati.
Mi muskarci se strasno mnogo kurcimo na svakom koraku i toliko smo providni

IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.