Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danica Ćirković preminula u bolnici čekajući na transplantaciju srca  (Pročitano 7495 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Cuo sam da je gospodin gradonacelnik Kragujevca, Veroljub Stevanovic, za Danicu iz budzeta grada dao 2 000 evra od tih 150 000 sto je bilo potrebno... Ako je istina, onda nemam reci koliko je to jedno /&$%#&&$%$/(%#&($(&/&$%&(%&$(%$(%$%$#&%(/$()$%&%#$!

Svake godine preko 100 000 evra daje raznim muzicarima za dan grada radi svoje licne promocije pi&%#(&%)&#$(%$$)&$%/(%$#(%$(%$(&%! a detetu da prezivi ne moze...!

Toliko!
+1

Ni reči više nemam da dodam i to sam baš i hteo da napišem jer mi je kum iz Kragujevca pa sam upućen u ovu priču
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
A zasto prvo ne podjete od sebe? Zar je bitnije ko nije dao ili ko je dao? Ima jedna rec, licemeri  Smile

Pa,možda baš zato što oni nisu Kovačević,Mišković i ostali pajseri koji su koštali ovu državu novaca koji su mogli da se upotrebe u humane svrhe...

Možda zato...
« Poslednja izmena: 18. Feb 2013, 19:34:03 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Citat
Al je zato operacija promene pola besplatna.  
Тренутно су и у свету трансплантације срца -демоде.
Операција је прескупа, донора нема, а квалитет живота оперисане особе проблематичан.


Citat
Svake godine preko 100 000 evra daje raznim muzicarima za dan grada radi svoje licne promocije
Ево зашто ти не покренеш акцију да се новац намењен '' некултури и забави'' потроши на лечење деце?

Можда че и Београф престати да финансира ''Бирфест'', а Нови Сад- ''Егзит''?

Пре неку годину један град је добио могућност да бира између обнове ''концертне сале'' и двадесетак возила хитне помоћи. Подло!
Сада се та сала зове: ''амерички кутак''!
Толико. Smile
Citat
Vidim i crkva se isprsila.
Да сам на месту Цркве не би дао пребијене паре.
Не постоји група која је протекле деценије више нападана по медијима, од СПЦ!

Citat
miskovic ima da placa da bagra blati i ovako bednu drzavu, njega na narodni sud pa du mu narod presudi nema potrebe
Нека да Сорош!  Smile

Citat
A zasto prvo ne podjete od sebe? Zar je bitnije ko nije dao ili ko je dao? Ima jedna rec, licemeri
Мени је од разних мамографа, инкубатора и донорских картица мука!

Да Србски народ мисли на здравље СТРЕЉАО би све наркодилере.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2013, 19:44:56 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung S8 Plus
A zasto prvo ne podjete od sebe? Zar je bitnije ko nije dao ili ko je dao? Ima jedna rec, licemeri  Smile

Pa,možda baš zato što oni nisu Kovačević,Mišković i ostali pajseri koji su koštali ovu državu novaca koji su mogli da se upotrebe u humane svrhe...

Možda zato...

Ama zar je bitno na koga je drzava bacila pare...Onaj ko nije dao(prvi ja)nema pravo ni da kritikuje. Kad ljudi traze pomoc niko nema a mogu glavu da dam da bi na forumu skupili par hiljada evra laganica kad bi ljudi mogli da se odreknu necega.Uvek je bilo lakse pokazati prstom na drugoga, bilo da je to drzava, kriminalci, lopovi  a jos lakse je sazaljevati kad sve prodje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Otkud ti znas da nismo dali novac?

Citat
Да сам на месту Цркве не би дао пребијене паре.
Не постоји група која је протекле деценије више нападана по медијима, од СПЦ!

 Smile Nije tebi lako.
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung S8 Plus
Rekao sam "onaj koji nije dao" a bas bih voleo da znam da li je 0.0000001% ljudi sa ovog foruma na neki nacin pomoglo
« Poslednja izmena: 18. Feb 2013, 23:37:31 od GoxyMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Onaj ko nije dao(prvi ja)nema pravo ni da kritikuje.
Ja placam porez i dazbine ovoj drzavi(koje nisu nimalo male), tako da imam pravo da kritikujem gde se trose moje pare...

To dosta ljudi ne shvata, da te pare koje se daju nije dao neki politicar iz svog dzepa vec sami gradjani, a politicari ih samo rasporedjuju tamo gde treba. Kada se to potrosi na jednog seljaka/budalu koji se pobio pa pobegao i na to da postanemo raj za transvestite koji zele da promene pol, a ne na neki ovakav slucaj, naravno da ljudi imaju pravo da se pobune i pitaju na sta se trose njihovi novci.  Smile
« Poslednja izmena: 19. Feb 2013, 04:28:16 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Rekao sam "onaj koji nije dao" a bas bih voleo da znam da li je 0.0000001% ljudi sa ovog foruma na neki nacin pomoglo

Ne znam kako da pomognem, jedino da zavestam organe, a i to se da srediti.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Trebalo je sa tih prikupljenih €112. 000 roditelji da joj kupe avionsku kartu i green card i pošalju Danicu na ulice Bruklina, da proba da isprebija nekog slabašnijeg Jevreja.
Dobila bi od "države" Srbije negde oko $1. 000. 000, dovoljno za novo srce i par rezervnih ako zafali.

Citat: GoxyMaster link=topic=599240. msg10899770#msg10899770 date=1361224792

A zasto prvo ne podjete od sebe? Zar je bitnije ko nije dao ili ko je dao? Ima jedna rec, licemeri 

Onaj ko nije dao(prvi ja)nema pravo ni da kritikuje.  

Ti si dečko, debil.
Važno je da si se ti šeretski postavio iznad i jednih i drugih.

- Ko si bre ti da utišavaš i uskraćuješ ljudima pravo da iskažu nezadovoljstvo s ovim propalim sistemom i da ih nazivaš "licemerima"?




Počivaj u miru Danice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
мени је спорна она "свака част" екипа Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.