Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:28:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danas je Veliki petak  (Pročitano 6284 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ne slažem se sa mitologijom petka 13-tog. Čisto sujeverje a templari su unesrećeni, ne slučajno, baš na taj datum. Svako sa iole normalnim moždanim percepcijama bi video dodatnu manipulaciju crkve. Zna se koje i zna se zašto.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Od osude je još gore sujeverje. To nije po Bogu. Ako ćemo po proceni, pored 12 apostola, Hristos je bio 13-ti. Prema tome, broj 13 je daleko jači broj od baksuznog, kako bi neki sujeverni, uskomišljenici hteli da to bude.

Mir tebi, s Hristom u duši, nisi uvek najjasniji ali je bitno da imaš dobru volju. Hristos voskrese i spas da donese Smile
        S najdubljim poštovanjem,moram te ispraviti,Isus kakov piše je glava ne apostolima i prorocima već i svem telu crkve. on je prvi a mi smo tek udovi tela.Ko god kao ti pomene Hrista ostaćemu ožiljak mudrosti u srcu i ne samo mudrosti već će rasti unutar cvet vere,razuma i blaga neiscrpnog. a blago traži rizničara čuvara a to je propoved reči,a cvet traži vrtlara ,mudrost raskazivača.Bog je u crkvi zato postavio različite darove i razdelio ljudima da sve raste na konačan rast pune spoznaje Hriosta. Božje blagosloveno ime neka te vodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Dan Petak 13 je tradicionalno nesrecan broj na svetu jer su na taj dan naredjenjem vatikanskog pape pobijeni svi vitezovi hramovnici ili bolje poznati templari .

Pre tog datuma broj 13 a i Petak nisu imali nikakvo znacenje .
verujem da je tako ,i mnogi imaju nesrećne događaje rotaciono u tom danu ali suština tog vračarenja je počelau velikom vavilonu.i Bog to zovesamo jednim imenom vračanje.crna mačka,nož za vrata,okrenuta metla,petao koji kukuriče.badnjaci,jaja ,litije,krstići ili bivši tamuzi sa slovom te,preliv grobova nošenje hrane mrtvima,klanjanje svetcima,kandila,tamnjani,bosiljkače,ivanjska cveća,krstače na vratima od pruća i bandere dignute u vidu krsta nakićene simbolima plodnosti,prelaženje puta pred nekim,sova koja sečuje nad kućom,gledanje u žrtvenu kost,karte,zalivanje stravom olovom itd,sve je iz istog izvora velikog vavilona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7063
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
S najdubljim poštovanjem,moram te ispraviti,Isus kakov piše je glava ne apostolima i prorocima već i svem telu crkve. on je prvi a mi smo tek udovi tela.
Ud na bicikli.  Smile

Ko god kao ti pomene Hrista ostaćemu ožiljak mudrosti u srcu
Sam odabir reči pokazuje koliko je nakaradno posmatranje tvoje vere na svet.
Ožiljak mudrosti!

a cvet traži vrtlara ,mudrost raskazivača.
Ne traži svaki cvet vrtlara, prestani da se upinješ da zvučiš mudro i poetično.

verujem da je tako ,i mnogi imaju nesrećne događaje rotaciono u tom danu ali suština tog vračarenja je počelau velikom vavilonu.i Bog to zovesamo jednim imenom vračanje.crna mačka,nož za vrata,okrenuta metla,petao koji kukuriče.badnjaci,jaja ,litije,krstići ili bivši tamuzi sa slovom te,preliv grobova nošenje hrane mrtvima,klanjanje svetcima,kandila,tamnjani,bosiljkače,ivanjska cveća,krstače na vratima od pruća i bandere dignute u vidu krsta nakićene simbolima plodnosti,prelaženje puta pred nekim,sova koja sečuje nad kućom,gledanje u žrtvenu kost,karte,zalivanje stravom olovom itd,sve je iz istog izvora velikog vavilona.
Stavljanje krvavog znaka na vrata da se smrt ne zabuni i tumačenje snova si zaboravio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
S najdubljim poštovanjem,moram te ispraviti,Isus kakov piše je glava ne apostolima i prorocima već i svem telu crkve. on je prvi a mi smo tek udovi tela.
Ud na bicikli.  Smile

Ko god kao ti pomene Hrista ostaćemu ožiljak mudrosti u srcu
Sam odabir reči pokazuje koliko je nakaradno posmatranje tvoje vere na svet.
Ožiljak mudrosti!

a cvet traži vrtlara ,mudrost raskazivača.
Ne traži svaki cvet vrtlara, prestani da se upinješ da zvučiš mudro i poetično.

verujem da je tako ,i mnogi imaju nesrećne događaje rotaciono u tom danu ali suština tog vračarenja je počelau velikom vavilonu.i Bog to zovesamo jednim imenom vračanje.crna mačka,nož za vrata,okrenuta metla,petao koji kukuriče.badnjaci,jaja ,litije,krstići ili bivši tamuzi sa slovom te,preliv grobova nošenje hrane mrtvima,klanjanje svetcima,kandila,tamnjani,bosiljkače,ivanjska cveća,krstače na vratima od pruća i bandere dignute u vidu krsta nakićene simbolima plodnosti,prelaženje puta pred nekim,sova koja sečuje nad kućom,gledanje u žrtvenu kost,karte,zalivanje stravom olovom itd,sve je iz istog izvora velikog vavilona.
Stavljanje krvavog znaka na vrata da se smrt ne zabuni i tumačenje snova si zaboravio.
    mir tebi predragon nemam mašinu kojom bi mogao ovde da pošljem svoju fotografiju da vidiš me uživo da nema dva lica. osim da sam kako su već rekli ovde,tvoja večita inspiracija.
      ni ti nisi manje poetičan na svoj način i ja ne vidim da ti je žargon loš. sad da li nešto primaš ili ne to ne menja tvoju iskrenost u poetičnosti. svaki čovek je sazdan od Boga i smisaon čovek. ja sam ovde sreo sve vas takve smisaone,bez obzira što se neki nekad i razgneve ali to je nedostatak Božjegmira i treba snositi.
    tačno je da sam neke stvari izostavio,kao i snove što si spomenuo,mada ima snova koji su od Boga i koji su od zloga. a i taštine.a krv na dovratniku ne mogu ti odobriti za mudro to je Biblijski u redu.
     pozdravljam te prijatelju u nadi da ćeš imati obzirnosti da opet ne budemo nekome prekomerno dugi 9 u  razmeni postova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Od osude je još gore sujeverje. To nije po Bogu. Ako ćemo po proceni, pored 12 apostola, Hristos je bio 13-ti. Prema tome, broj 13 je daleko jači broj od baksuznog, kako bi neki sujeverni, uskomišljenici hteli da to bude.

Mir tebi, s Hristom u duši, nisi uvek najjasniji ali je bitno da imaš dobru volju. Hristos voskrese i spas da donese Smile
        S najdubljim poštovanjem,moram te ispraviti,Isus kakov piše je glava ne apostolima i prorocima već i svem telu crkve. on je prvi a mi smo tek udovi tela.Ko god kao ti pomene Hrista ostaćemu ožiljak mudrosti u srcu i ne samo mudrosti već će rasti unutar cvet vere,razuma i blaga neiscrpnog. a blago traži rizničara čuvara a to je propoved reči,a cvet traži vrtlara ,mudrost raskazivača.Bog je u crkvi zato postavio različite darove i razdelio ljudima da sve raste na konačan rast pune spoznaje Hriosta. Božje blagosloveno ime neka te vodi.

Kada pokušaš da me ispravljaš, zapitaj se koga ispravljaš. Nikad se ne zna. Percepcija je varijabilno promenljiva i zna da zavara i odvuče na pogrešan trag.Samo kada gajiš u srcu, a bez reči, znaćeš da imaš prava da ispravljaš. Do tada budi uzdržan, reči su opasne, misli još opasnije. Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Od osude je još gore sujeverje. To nije po Bogu. Ako ćemo po proceni, pored 12 apostola, Hristos je bio 13-ti. Prema tome, broj 13 je daleko jači broj od baksuznog, kako bi neki sujeverni, uskomišljenici hteli da to bude.

Mir tebi, s Hristom u duši, nisi uvek najjasniji ali je bitno da imaš dobru volju. Hristos voskrese i spas da donese Smile
        S najdubljim poštovanjem,moram te ispraviti,Isus kakov piše je glava ne apostolima i prorocima već i svem telu crkve. on je prvi a mi smo tek udovi tela.Ko god kao ti pomene Hrista ostaćemu ožiljak mudrosti u srcu i ne samo mudrosti već će rasti unutar cvet vere,razuma i blaga neiscrpnog. a blago traži rizničara čuvara a to je propoved reči,a cvet traži vrtlara ,mudrost raskazivača.Bog je u crkvi zato postavio različite darove i razdelio ljudima da sve raste na konačan rast pune spoznaje Hriosta. Božje blagosloveno ime neka te vodi.

Kada pokušaš da me ispravljaš, zapitaj se koga ispravljaš. Nikad se ne zna. Percepcija je varijabilno promenljiva i zna da zavara i odvuče na pogrešan trag.Samo kada gajiš u srcu, a bez reči, znaćeš da imaš prava da ispravljaš. Do tada budi uzdržan, reči su opasne, misli još opasnije. Smile
          ja lično volim ispravke drugih.to je suština Božjeg pronmisla da svi budemo bliže Hristu ili spašenju.licemernost je u onih koji znaju a ćute. štoje u srcu čoveku to bi trebalo biti u ustima. ćutanje nije uvek zlato.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung Galaxy S4 mini
A Biblija se tumači i koristi po potrebi Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
A Biblija se tumači i koristi po potrebi Smile
           unutar je otrov i med.neka te ne čudi tako ponašanje ljudii tumačenja.Pčelar zna da izvadi med a da ga pčele ne izjedu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:28:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.