Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dan bojkota mobilnih operatera! ! !  (Pročitano 21633 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Eto, vdiš,to je odlična ideja .... extra ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Evo, drugi dan je osvanuo.
Ima raznih odgovora na raznim forumima.
Ima onih kojima se svidja i ideja i datum.
Ima i onih, što me je posebno obradovalo, koji su odmah i dodali nešto svoje ideji.
Ima onih kojima se svidja ideja, ali su oko datuma malo...
I naravno, ima onih koji odmah pljuju po svemu.
I ima i onih koji su odmah krenuli sa kuknjavom "Jao, pa kako ću ja to, pa to je baš nova godina, pa tada mi je neophodan fon..... "

Dakle, kratak rezime. Poziv i dalje traje. Linkovi su poslati na mejlove jedno desetak dnevnih novina.
Od vas zavisi, od odgovaranja na temu, i iznošenja svog mišljenja, da li će, a verovatno da hoće, ovo ići malo šire.

Niste valjda već zaboravili kada se, ne tako davno, i baš zahvaljujući talasanju po forumima, MTS odlučio da ne ukine KUPLJENE poruke koje je malo pre toga hteo svim korisnicima da smakne sa računa?

Kako je neko rekao, ovo nema cilj da natera svakog gradjanina Srbije da ugasi telefon, mada bi to bilo idealno.  Smile
Nema za cilj i nije poziv da idemo noću kao gerila da miniramo predajnike i dižemo u vazduh. (Možda se jave Tihi i Prle)
Nema za cilj da se okupljamo i blokiramo saobraćaj, niti da smetamo drugim ljudima.
Nema za cilj da poziva ljude da ne plaćaju račune, (za sada) pa da posle imaju problema, da ih provajderi tuže i slično , znači nije nikakav poziv na gradjansku neposlušnost.
Ovo je poziv na najtiši i najbezbolniji način protesta protiv njihovih bezobrazluka, koji je moguće izvesti, a to je da jednostavno ignorišete mobilni telefon ta dva dana. Ugasite ga.
Pojedini su me pitali, a kako, a zašto? Pa gde ih najviše boli? Po džepu. Kada najviše planiraju da naprave prometa, tada im uskratite to zadovoljstvo.
Mnogima nije jasno zašto baš taj dan? Pa svaki drugi dan većina nas radi, većina nas ima obaveze i telefon nam je potreban. Ta dva dana su praznik, ne radi se, nema potrebe za njim. Opet se vraćam na ono, najbezbolnije. Tada samo idu čestitanja, šaljete default poruke na xy brojeva, trošite kredite, bespaltne poruke, nije bitno, ali trošite.A oni trljaju ruke.
Čestitajte novu godinu kao pre 10-12 godina, preko fiksnog, čestitkom, uživo....
Pojedini su navalili na mene "jesi li ti to dobio ogroman račun, jesi li i ti žrtva prevare, pa što si na postpaidu, ko ti je kriv, eto, ja sam na prepaidu, pa mi super..."
Ljudi, shvatite, ja sam UGLAVNOM zadovoljan uslugom, ali mnogi nisu. Niko mi ne garantuje da i ja sutra neću postati "žrtva", bilo da koristim prepaid ili postpaid.
Ovo ne radim radi ličnog promovisanja, ne radim ni za jednu stranku, ne radim ni za jednu nevladinu organizaciju, i ne radim za UNICEF, jer su me i tamo stavljali. Radim za nas, potrošače. Radim? U stvari, eto, napisao sam nekoliko poruka, i odmah sam strani plaćenik i domaći izdajnik. I mora da ja imam nešto od toga, zar ne?  Smile  Srbija.

No, da skratim, poziv je i dalje otvoren, šaljite predloge, i predlažite ljudima.

Pozdrav svima, i hvala na podršci. To je u stvari, podrška nama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
LG G2
Naravno da podrzavam ovu akciju i sa zadovoljstvom cu iskljuciti oba telefona i u miru proslaviti novu godinu.Iskreno,pesimista sam da ce broj istomisljenika biti veliki.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC one X
ja sam za i prenosim dalje !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
Ja i ne nosim tel za novu  Smile Znaci jos samo da ga ugasim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6288
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Hvala ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sve je dobro, dok ne krene loše

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1313
Zastava Požarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony XPERIA L1
Ja glasam za Tihog i Prleta. Ako bi mogao i Vater da uskoči...
IP sačuvana
social share
"...semeni, semeni, slani pečeni, sport za zubi, melem za creva."
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Čuo sam se sa njim ali kaže da je zauzet, brani Sarajevo.  Smile
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.