Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali ponekad pametan partner moze da smeta  (Pročitano 6749 puta)
11. Okt 2008, 02:40:45
Zvezda u usponu


תל אביב-יפו

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1525
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Omnia
Mucio sam kako da definisem pitanje kod postavljanja teme kako bih privukao paznju na nju. Evo kraceg obrazlozenja i sta me je nateralo da ga postavim.
Americka menadzerska firma preuzela firmu moje supruge i svi radnici na nekom rukovodecem polozaju su bili primorani da urade IQ test. Moja zena je prosla sa 136%. To se isto pokazuje kod poseta prijatelja ili prijateljima gde vrlo brzo moja supruga preuzima dominantnu ulogu i okrece razgovor na svoje teme... i to uvek uspeva... Imam jednu radnicu kod mene na poslu kojoj je IQ nesto malo veci od sobne temperature ali kako nas narod kaze 'ebe se njoj za sve.
Vrlo cesto razmisljam sta je bolje imati u kuci - Partnera sa 136 IQ ili sa samo 36?  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Belgrade (Vreme: 11. Oct 2008, 19:58:48)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia No kašlje
Pa ako je i tebi IQ 36.. onda ti se *ebe ko ti je partner. Možeš i tabure da overiš.
Al vidim da si zabrinut, pa samim tim pretpostavljam da ti je IQ veći od broja cipela.


A sada ozbiljno... Mislim da je najbolje da partner ima maaaaaaalo manji IQ od tebe. Tek da nebi mogla da te lera na foru:

Idi peri suđe, jer ja sam pametnija.
Idi usisaj, jer ja sam pametnija.
Ovo nije moj ljubavnik i ja se ne trpam sa njim trenutno na našem bračnom krevetu, nego ti samo tripuješ, veruj mi, jer ja sam pametnija...


i ostala sra*ja...

ne pričam iz iskustva, nego ti kažem da je tako, jer ja sam pametniji...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
SonyEricsson k750i
 Smile
Dobra tema.
Ne smeta mi (naprotiv) da partner bude pametniji od mene... Smeta mi samo situacija u kojoj se "pravi pametan"
Smile
Onda mi ne ostaje ništa osim da - kao pametnija "spustim loptu".  Smile

Šalu na stranu -  veći IQ ne mora značiti ništa samo po sebi... Obrazovanje, sujeta, elokventnost, društvenost, status... mnogo je toga što nas čini osobom - prijatnim ili neprijatnim partnerom.
U svakom slučaju - radije biram za partnera osobu snažniju (dakle i pametniju) od sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Wave II
Moze, kad widite neku zgodnu curu za jedno wece...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Smeta, dakako, kad ga treba izmanipulisati za neke sitnice.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Cak i da moze, nikad ne bih pametnog mijenjala za glupog. Zavisi sta trazis u vezi; da dominiras po svaku cijenu ili da budes sretan.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


imala sam i pametnijeg i nepametnijeg od sebe i mislim da sam utvrdila da mi najvise odgovaraju partneri meni slicnih mozdanih  kapaciteta.
ti pamtnjakovici su nekako svi  sujetni do bola , neshvaceni , preterano ponosni i gordeljivi .
pored nepametnjakovica sam se osecala kao muskarac u vezi , a to mi bas i nije  bio cilj .
trenutno se nadmudrujem  sa jednim , cenim slicnim meni , i jako je uzbudljivo  

Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Inteligencija je veoma široka kategorija koja sadrži više podgrupa kao što su logička, jezička, socijalna, adaptivna, akceptivna,... Zbir poena na testu inteligencije ne definiše i raspored u ovim oblastima. Tako postoje genijalni naučnici koji su recimo u međuljudskim odnosima idioti.

Meni lično smeta ako mi je partner ili prijatelj mentalno daleko ispod mene. Volim pametne i odlučne osobe i više mi odgovara društvo pametnijih nego mnogo glupljih. Glupaci me nerviraju.

Moj partner je u nekim stvarima inteligentniji od mene, u nekima nije i takav kakav mi veoma odgovara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Tako postoje genijalni naučnici koji su recimo u međuljudskim odnosima idioti.
Drugim recima autisticni u manjoj ili vecoj meri...
Ako osoba sa kojom smo u vezi nije na neki nacin za nas izazov, ne znam kako takva veza ima buducnost...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
dvoje ljudi sa drastichno razlichitim stepenom inteligencije  ne mogu da imaju kvalitetnu vezu.najbolje je kad su tu negde,svako vichniji od drugog u nekim oblastima pa mogu medjusobno da se impresioniraju specifichnim sposobnostima a i da se dopunjuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.