Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: dali je ovo kviz pojedinaca ili sireg auditorijuma  (Pročitano 3044 puta)
10. Mar 2012, 11:45:17
Ucesnik diskusija


ne volim ljude koji lazu

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
Zastava
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Ericsson k 810i
Mislim ovo je sramota kakva se pitanja prihvataju a ja poslao najvisi vrh gane i to je isuvise posebno pitanje pa bi molio sve koji su na forumu da ispisu kakve su se sve nebuloze prihvatile u skorije vreme od pojedinaca
IP sačuvana
social share
cakicale165
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

anatema

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
da izrazim svoju podršku,dok moderatori ne zaključaju temu.
skroz je upravu čovek,Barbel ima pitanja koja su do bola isuviše posebna,a pitanja kao što je Caki uputio završe u slepoj ulici..ma daj...
podrška za temu!
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ima cudnih pitanja. . .  :shock:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ne volim ljude koji lazu

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Ericsson k 810i
Najvisi vrh jedne zemlje ne prihvate.
A vrh neke planine koja ima 14 vrhova prihvate a nema ga ni u karti.
Sta reci nego se samo smejati.
IP sačuvana
social share
cakicale165
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Brže, više, jače!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 108
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung 
malopre napravim sobu (geografija) posle duzeg vremena, i od jedno 20 pitanja minimum 15 od barbela. tu sam se smorio, pa sam se vratio na sport, mada je i sa naloga SapereAude upropastio i sport.
+1 za temu
IP sačuvana
social share
lav_94
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 
+1
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 127
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung Wave 525
Pa pitanja jesu glupa realno,al opet koga zanima najvisi vrh gane a pritom u igri nema pitanja kao sto su najvisi vrh cg,bosne i slicnih okolnih zemalja ili zemalja iz evrope.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S III
Nisam dugo vremena proveo tamo, ali sam primjetio da postoji preveliki broj pitanja koja se ticu Srbije i njenih kotlina i dolina. Nego, eto ipak je to srpski kviz... tako da ova kritika nema smisla.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


your soul will bleed for eternity

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 317
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia x6
Jasno vam je da ovom temom necete nista postici? Opet ce doci neki adm i zakljucati temu, posto tako to uvek ide... Smiley
IP sačuvana
social share
you were born an original, don't die a copy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ovako...

Ja aktivno ne ucestvujem na Conquiztadoru, posto je Burek moje prvenstveno zaduzenje, tako da zaista nemam potrebu da budem na bilo cijoj strani...

Ali... ono sto ja, ovako sa strane, mogu da primetim da ste posli dobrom starom rutom - podelimo se na klanove i ratujmo svim sredstvima do smrti...
Tu pricu sam videla i previse puta u raznim drustvenim grupama, tako da imam pravo da napisem sledece.

Ne, ovo nije igra malog broja igraca, pa prema tome ne razumem zasto najvecu frku dize upravo ta mala grupa ljudi koja smatra da je neka zajednica njihova prcija... a koja govori u ime svih ostalih, bez obzira da li to ostali zeleli ili ne... sta vise... citavu grupu koriste kao stit u medjusobnim okrsajima..

Tu pricu o ugrozenosti i "on ima vise prava nego mi (u stvari, ja, ali volim da govorim u mnozini)" sam, kao sto sam prethodno napisala, videla i previse puta. Sta vise, u ovoj igri koja je takmicarske prirode, pa samim tim je i plodno tlo za mega-razvoj sujete, to se i moglo ocekivati. Jedan talas je vec prosao, ali... koliko vidim.. sledeci je na svom vrhuncu.

Kazete da postoji losa selekcija? Naravno da uvek postoji losa selekcija, jer selekciju pitanja vrse ljudi, a ne roboti, a jedan covek tesko da moze da dobro poznaje bas sve, pa se pre odlucuje za poznate stvari.
Ali, zato se njegov nedostatak kompenzira tako sto se uvodi jos neko... Sto ce i biti ucinjeno vremenom...

Svi ovi predlozi, sugestije, kritike su uzeti u obzir i deo promena je vec dogovoren...

Ali, ne dopustite svojoj sujeti da nadvlada razum, sto se cesto i precesto desava na Conquiztadoru.

U ostalom... ako je stanje takvo, uvek mozete da svoje mesto na tabelama prepustite nekim novim klincima... Smiley

I njima je smor sto ih grupica "odabranih" koji imaju sva zapisana pitanja u notpedu stalno pobedjuje... Smiley

Ni to nije fer, zar ne?

E, sad.. posto znam da ce ovo da se pretvori u - Ali on... ili Ali ona... i tako dalje... idemo jedan laki

lock

« Poslednja izmena: 10. Mar 2012, 12:24:21 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.