Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dali Dejan Stankovic ostaje u Interu?
Da
Ne
Mozda
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali Dejan Stankovic ostaje u Interu?  (Pročitano 862 puta)
06. Jun 2008, 11:08:06
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung SGH-E590
Deki Stanković: Ja sam igrač Intera!


Vest da je na transfer listi zatekla je Dejana Stankovića u Majamiju, gde je sa porodicom na odmoru.

"Nisam baš u toku šta se dešava. Znam da je Žoze Murinjo promovisan i javili su mi da se pojavila vest da sam na transfer listi... Ne znam koliko je to istina", poručio je Stanković sa Floride u telefonskoj izjavi za MONDO.

Srpski internacionalac je dodao da će po povratku sa odmora, kao i pred početak priprema za svaku sezonu u Interu do sada, obaviti razgovor sa čelnim ljudima "neroazura".

"Kada dođem videću se sa predsednikom Moratijem i ljudima iz rukovodstva, a to će biti neposredno pred početak priprema. Tada će sve biti mnogo jasnije", zaključio je Stanković.

Juventus je prvi reagovao na još uvek nezvanične informacije o transfer listi koju je sastavio novi trener Intera Žoze Murinjo.

Prvi na listi želja crno-belih iz Torina je defanzivac Nikolas Burdiso, oko kojeg postoji saglasnost čoveka za transfere Alesija Seka i generalnog direktora Žana Kloda Blana.

Argentinac je još zimus mogao da postane član "stare dame", ali je Inter u poslednji čas odustao od prodaje zbog brojnih povreda.

"Korijere delo sport" piše da će u paketu sa Burdisom verovatno stići i Dejan Stanković, koji navodno ne figurira u Murinjovim planovima.

Srpski veteran prošle sezone je imao dosta problema sa povredama, ali u Juventusu veruju da bi za njih uspešno mogao da odigra ulogu koja je do sada pripadala Pavelu Nedvedu. Zvanična ponuda za njega trebalo bi da stigne na stadion Đuzepe Meaca u narednih nedelju-dve.

Stanković je u Italiju stigao leta 1998. godine iz Crvene zvezde, a tokom deset sezona provedenih na "čizmi" branio je boje samo dva kluba - Lacija i Intera.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Il Diavolo_

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5691
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia -.-
mislim da nije potrebna nova tema za to dovoljna je ova  Smile

http://forum.burek.com/index.php/topic,318382.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.