Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:38:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali cemo traziti Kostunicu "svecom"  (Pročitano 13612 puta)
19. Mar 2009, 12:52:49
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
Ako ste me razumeli,vreme pre i posle Vojislava Kostunice kao premijera Srbije.Da se razumemo nije ni tada bilo sjajno,ali se iz godine u godinu osecao pomak nabolje.Ali onda su dosli "zuti i crveni"i sve je krenulo naopako.
Mislim da je Kostunica bio premijer i drzavnik kakvog medju ovim danasnjim nema ni u najavi,i mislim da ako se ovaj narod  duboko zamisli na sve to,DSS i Vojislav Kostunica ce se vratiti posle sledecih izbora na velika vrata.
Sta vi mislite o tome? Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2009, 12:53:47 od bojannds »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Trazio bih ga svecom, samo ako bih cuo da je natopljen benzinom.
Promasena licnost..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
D a bacim 10 din. na svecu radi njega?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Kostunica je zavrsio svoju karijeru, pa ako hoces, on je postavio "crvenog ministra" stojkovica da bude ministar pravde, covek koji je zabranjivao knjige u komunistickom rezimu dok je bio sudija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ma svi su bolji od ovih sada! Ovima je jedini izgovor svetska ekonmoska kriza! Pa napustite vladu i vlast ako ne umete da vladate! Dosta vas je!

Mozete vi zutosi da se sprdate sa ovom slikom gore ali vi ste u koaliciji sa milosevicevim ljudima a ne kostunica.

Ja kad nemam pare sigurno ne uzimam kredit vec zasucem rukave pa crnicim. A vama se ne crnci no uzimate i sakom i kapom a drugi ce da placaju.

Vi niste izdajnicka vlada, Vi ste okupaciona vlada. A okupirali ste nas dugovima!
Ne mora da bude okupacija puskom, vi ste izmislili okupaciju kreditima i dugovima prema MMF i evropskoj uniji. Kud ste ugasili sve firme koje su do 200-te radile i prodali sta se prodati moze, opet bre nemate pare.
Ili ste lopovi ili ste nepismeni. A ni jedni ni drugi ne zasluzuju vlast. Treba vas motkom najuriti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Citat
Mozete vi zutosi da se sprdate sa ovom slikom gore ali vi ste u koaliciji sa milosevicevim ljudima a ne kostunica.

kostunicu porede sa milosevicem, ne zbog toga sto je imao u vladi socijaliste, nego zato sto je vodio milosevicevu politiku
Citat
Vi niste izdajnicka vlada, Vi ste okupaciona vlada. A okupirali ste nas dugovima!
Ne mora da bude okupacija puskom, vi ste izmislili okupaciju kreditima i dugovima prema MMF i evropskoj uniji. Kud ste ugasili sve firme koje su do 200-te radile i prodali sta se prodati moze, opet bre nemate pare.

DS je izmislio MMF i kredite!?!?!?!??!!? koliko je kredita uzela kostunicina vlada? kako je kostunica prodao NIS? kako je sarancic upravljao zeleznicama a velja putevima?

vlada jeste losa, ali izvoli izmisli ti neki drugi nacin uzimanja kredita, od Rusije mozda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Markic85 pre nego što se latiš motke objasni nam te bajke tj. firme koje su "radile do 2000 godine".

Kada si ti imao deset godina ovde nije radilo gotovo ništa osim šverca, prodaje rumunskih gaća i preprodaje mađarske koka kole. Sartid i aerodrom su služili za uzgajanje pečuraka, a ljudi su kupovali po buvljacima i na haubama od preprodavaca.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Alcatel One Touch
D a bacim 10 din. na svecu radi njega?  Smile Smile
   Sto,ja bi bacio,al za onu malu,grobljansku,za dusu(mada mislim da ni toliko nije zasluzio.) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy IIs
Milsilim da dr. Kalashnjikova niko nece traziti vise, njegova karijera je gotova.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
D a bacim 10 din. na svecu radi njega?  Smile Smile
   Sto,ja bi bacio,al za onu malu,grobljansku,za dusu(mada mislim da ni toliko nije zasluzio.) Smile

Ja ne bi, nikad nisam bio zlonameran. Da ga ne volim, stoji, da je trut, stoji, ali da mu zelik zlo - jok. Kao i ni jednom zivom bicu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:38:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.