Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:22:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali cemo traziti Kostunicu "svecom"  (Pročitano 13529 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Danas bih mu bila veći oponent nego pre 5 godina. Pa on nije hteo da pregovara sa Ahtisarijem kad je bilo poslednjih 5 minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Danas bih mu bila veći oponent nego pre 5 godina. Pa on nije hteo da pregovara sa Ahtisarijem kad je bilo poslednjih 5 minuta.

on je doziveo neuspeh u svojoj politici i krunisao ga je rusenjem ambasada! dakle - njegov politicki program je bio - kosovo u srbiji, a onda kada to nije uspeo podrzao je nasilje, a mozda i organizovao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
zivi bili pa videli.

Sto bre dirate sarancica i velju. Ako ima neko dokaze zna gde je sud. SAd nisu na vlasti pa ih slobodno procesuirajte.
Firme su bile u vlasnistvu naroda a sad su pitaj boga cije. Sta je uradjeno sa parama od prodaje tih firmi? gde su?
Zasto da ne od rusije? oni nas bar nikada nisu bombardovali. Sta je sa Kinom, zar nisu juce rekli da kriza nije pogodila njhove banke. Gde je proizvodnja?
DS hoce da izvozi u EU! Sta bre da izvozite, kad se nista ne proizvodi a i to sto se proizvede ne ispunjava standarde koje ovi zahtevaju. A imamo slobodno trziste gde to mozemo prodati takvo kakvo je, bez ulaganja u novu tehnologiju koju bi kupili od zapada sa zapadnik kreditom Smile
Zar DS vodi drugaciju politiku od Milosevica? Ne vodi, zato sto ne vodi nikakvu politiku.
Markic85 pre nego što se latiš motke objasni nam te bajke tj. firme koje su "radile do 2000 godine".

Kada si ti imao deset godina ovde nije radilo gotovo ništa osim šverca, prodaje rumunskih gaća i preprodaje mađarske koka kole. Sartid i aerodrom su služili za uzgajanje pečuraka, a ljudi su kupovali po buvljacima i na haubama od preprodavaca.


pa ti koji su svercovali doveli su ove sad na vlast. da bi mogli jos da pokupe. Ne podrzavam milosevicevu politiku jer je nije ni bilo. Bio je lopovluk i anarhija, kakav rezim. Ja sam pobegao od ustaskog noza i sto mi se matori vukao po ratistima od slovenije do kosova da bi sad pederi trazili prava da bi mogli da se zvalave po ulici. Gadi mi se DS i njihova politika jer me je takva politika Hrvata proterala. Politika EU i politika kreditnog ropstva! Milosevic nije na vlasti vec 10 godina a nas jos nema u EU a Merkelka rece da necemo ni biti u skorijoj buducnosti.
Sto se NIS-a tice makar da su ga ali za dzabe Rusima ne bi mi bilo zao. Treba misliti na buducnost i strategiju odbrane. A NIS po svapsko-americkim patronatom nikako nije povoljan za nas.

Ma da on je organizovao nasilje sigurno, i definitivno je ubio onog jadnika u americkoj ambasadi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ali nema vise tunjavog i zlog Kostunice. Devet meseci vladaju prebrzi Mirko i prelepi Bora. I krenulo nam je nekako: na pragu smo EU, Fiat ce ove godine proizvesti 300.000 zunta koji ce nasi radnici, seljaci i postena inteligencija kupovati povoljnim kreditima, za koji mesec nam stizu po hiljadu evrica od akcija, penzije su u visini 70 % od plate, studenti putuju Evropom, nasa braca sa Kosova uzivaju u blagodetima euleksa, homici koracaju sa tranzistorom na uhu, i citav grad plese kao da je lud,lud,lud...
Lakse je bez Kostunice zaista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
e da nebi Voje niko od ovih manekena,propalih muzičara,samozvanih super-ekonomisat i šta već nebi isplivali na površinu,a kad je uvideo šta se sprema i skim ima posla,ČOVEK JE URADIO JEDINO MOGUĆE
a sad ko ga pljuje,mislim da ga posebno zabole  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
zivi bili pa videli.

Sto bre dirate sarancica i velju. Ako ima neko dokaze zna gde je sud. SAd nisu na vlasti pa ih slobodno procesuirajte.
Firme su bile u vlasnistvu naroda a sad su pitaj boga cije. Sta je uradjeno sa parama od prodaje tih firmi? gde su?
Zasto da ne od rusije? oni nas bar nikada nisu bombardovali. Sta je sa Kinom, zar nisu juce rekli da kriza nije pogodila njhove banke. Gde je proizvodnja?
DS hoce da izvozi u EU! Sta bre da izvozite, kad se nista ne proizvodi a i to sto se proizvede ne ispunjava standarde koje ovi zahtevaju. A imamo slobodno trziste gde to mozemo prodati takvo kakvo je, bez ulaganja u novu tehnologiju koju bi kupili od zapada sa zapadnik kreditom Smile
Zar DS vodi drugaciju politiku od Milosevica? Ne vodi, zato sto ne vodi nikakvu politiku.
Markic85 pre nego što se latiš motke objasni nam te bajke tj. firme koje su "radile do 2000 godine".

Kada si ti imao deset godina ovde nije radilo gotovo ništa osim šverca, prodaje rumunskih gaća i preprodaje mađarske koka kole. Sartid i aerodrom su služili za uzgajanje pečuraka, a ljudi su kupovali po buvljacima i na haubama od preprodavaca.


pa ti koji su svercovali doveli su ove sad na vlast. da bi mogli jos da pokupe. Ne podrzavam milosevicevu politiku jer je nije ni bilo. Bio je lopovluk i anarhija, kakav rezim. Ja sam pobegao od ustaskog noza i sto mi se matori vukao po ratistima od slovenije do kosova da bi sad pederi trazili prava da bi mogli da se zvalave po ulici. Gadi mi se DS i njihova politika jer me je takva politika Hrvata proterala. Politika EU i politika kreditnog ropstva! Milosevic nije na vlasti vec 10 godina a nas jos nema u EU a Merkelka rece da necemo ni biti u skorijoj buducnosti.
Sto se NIS-a tice makar da su ga ali za dzabe Rusima ne bi mi bilo zao. Treba misliti na buducnost i strategiju odbrane. A NIS po svapsko-americkim patronatom nikako nije povoljan za nas.

Ma da on je organizovao nasilje sigurno, i definitivno je ubio onog jadnika u americkoj ambasadi.

Pusti te priče samoupravnih demagoga o seljacima i radnicima koji su vlasnici i upravljaju fabrikama.  Zato je ekonomija SFRJ i propala..Tamo gde je narod odnosno svi i niko vlasnik preduzeća caruje nerad, javašluk i lopovluk.

Nije te proterala iz Hrvatske politika DS jer su oni tada bili opozicija, nego politika vlasti Slobodana Miloševića koja je huškala Krajišnike na oružanu pobunu i da prave svoju državu unutar Hrvatske.

Zanimljivo je da si protiv kreditnog ropstva, ali si zato da budemo ruski robovi i da im poklonimo NIS.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2009, 15:55:22 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
samo malo podsecanje....cisto da dokonjaci vidi ko je danas na vlasti...stavicu slike posto slova izgleda ne razumete Smile



nesto se ne secam da sam video ove likove u kostunicinoj vladi....a svi oni koji sad pljuju kostunicu neka se prisete cije su ime zaokruzili 24.9.2000. .... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ukupan dug SFRJ nije iznosio koliko ima svaka zemlja sad ponaosob. Ekonomija stare Jugoslavije je bila daleko mocnija nego ova sad. Ne branim Kostunicu, nije ni on zlatan. Kazem da cela garnitura bivseg dos-a i pozicije i opozicije treba da se odstrani iz politike ove zemlje. Oni su kancer naseg zivota i ekonomije.
Osnovna je greska sto svi tupe da je Milosevic kriv za rat u Hrvatskoj. Aman ljudi sta je sa vama?
Nisam iz krajine, ona je bila posle. Da li neko shvata da nas mrze i da to traje vekovima. Njihov je uspeh sto su ubedili pola srbije da misli da je sloba kriv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
          И он је имао своју шансу али ју је прокоцкао и отишао , а ови без обзира на све још немисле да оду док нас још не задуже и продају још пар ових јавних предузећа . Коштуњави се једино мало бавио својим послом и био више необавештен него обавештен па је тако и мало шта могао да засере . Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Коштуница је 3 у чело за жуте!!! 3 у чело!! По мени нема он оштрине за политику, лукавости, превише је спор, неодлучан... Ал да је зло и лопурда свакако није. Ти епитети су за жуте и ове црвене што су са њима у влади.

Иначе мислим да Коштуница може да се врати у власт, ал његова странка нема шансе за више од 15ак посто на било којим изборима! Дакле једино у некаквим коалицијама са СНС превасходно, а и СПС и СРС.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:22:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.