Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:29:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dacia Logan vs Mazda3  (Pročitano 10006 puta)
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
Smile Smile  kakvo poredjenje,pa valjda je svima jasno da je Dachia bolji auto. Smile Smile
ma sta ti je,nije to dacia,to je renault pljunuti,samo sto su ga rumuni dizajnirali,ma bolji od rendze Smile
vidi se da nemas respekta za nikoga,znas li ti sta je renault za mazdu,isto kao jaguar za zastavu  Smile Smile,ali isto tako je mazda za daciu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Smile Smile  kakvo poredjenje,pa valjda je svima jasno da je Dachia bolji auto. Smile Smile
ma sta ti je,nije to dacia,to je renault pljunuti,samo sto su ga rumuni dizajnirali,ma bolji od rendze Smile
vidi se da nemas respekta za nikoga,znas li ti sta je renault za mazdu,isto kao jaguar za zastavu  Smile Smile,ali isto tako je mazda za daciu  Smile Smile
djecace svaku temu koju neko okaci ti moras sa svojim debilnim i niskoumnim upadicama sputavati.nauci da postujes tudja misljenja pod broj jedan,pod broj dva nemas ti blage veze o automobilima,svoje bjedno znanje crpis sa neta :chuckel:idi vozi svoju alfu i prestani ovdje supljirati u prazno ako nemas sta konkretno reci i davati svoje glupe pretpostavke.i ne izlijeci sa debilnim izjavama,jesil svjestan sta si gore napisao?!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
e sada mi je dosta tvojih glupih komentara thelock! šta dalje budeš u ovoj temi pisao brisati če se bez obzira na sadržaj!! več sam 2 teme zatvorio i to sve zbog tvojih komentara pa su teme svi skrenule sa pravog sadržaja!! baš je vidjeti da tražiš svađu pa bezveze ideš točiti benzinu na vatru!!e nečeš više!!
sada je i meni dosta!!! pusti ljude da komentiraju mazda vs dacia a ne neke tvoje izmišljotine sa nekog trečeg svijeta!!
« Poslednja izmena: 19. Mar 2007, 22:38:20 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
kao prvo nije ovdje nista bilo off,dacia ima renaultov motor,a kad neko tako prica o  dvostrukim  prvakom formule 1,o firmi  koja je napravila prve v motore, i koja ima toliko trdicije,tako kao sto je on onda mora mu se odgovoriti,a kad on nema pojma i ne moze profesionalno da odgovori onda pocinje da vredja,a tvoj zadatak je da to ne dozvolis a ne da meni izbrises potpuno ciste postove,pozz  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6120c
A cime je on to uvredio reno majke ti? Dachia i jeste pljunuti renault... Samo losije dizajniran...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
ma nema dacia ni veze sa renaultom osim tome sto im daju taj motor i gotovo,sve drugo je njihov proizvod i nema veze sa renaultom,nije ni blizu kvaliteta renaulta
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6120c
Citat
osim tome sto im daju taj motor
U pravu si.. To je nista...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
kao prvo nije ovdje nista bilo off,dacia ima renaultov motor,a kad neko tako prica o  dvostrukim  prvakom formule 1,o firmi  koja je napravila prve v motore, i koja ima toliko trdicije,tako kao sto je on onda mora mu se odgovoriti,a kad on nema pojma i ne moze profesionalno da odgovori onda pocinje da vredja,a tvoj zadatak je da to ne dozvolis a ne da meni izbrises potpuno ciste postove,pozz  Smile Smile
jel mi ovjde pricamo o motorima koji se koriste u formuli il motoru koji je u daciji?!mislim da daleko vise poznajem tematiku da bih davao toliko glupe i besmislene odgovore kao ti.kakve veze imaju renault motori za siru explataciju sa formulom samo mi to objasni.drugo,komentarisemo daciu a ne renault,daleko je dacia do renaulta u svakom pogledu,ako imalo poznajes automobilizam trebao bi znat procitati moj post koji ni u jednom segmentu ne blati renault!
ma nema dacia ni veze sa renaultom osim tome sto im daju taj motor i gotovo,sve drugo je njihov proizvod i nema veze sa renaultom,nije ni blizu kvaliteta renaulta
ovdje sam sebi uskaces u suta! :chuckel:apsolviraj neke fraze i cinjenice pa onda ih iznasi ovdje,beze lupetas takve gluposti Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 6681-7710
mi ovdje pricamo o renaultu druze,o tradiciji, o formuli 1 i o svemu kad spominjes ime jedne firme onda se prica o svemu.
Ti ocigledno tu tematiku ne poznajes nimalo a ne posedjujes ni 10% mog znanja i mog iskustva sa automobilima,tako da  Smile i nemoj vise da vredjas  Smile,i dosta je vise off-a,imas pp ako oces nesto da mi kazes
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
 Smile
ja više neznam šta ču sa vama.. svaka tema završi isto..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:29:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.