Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Da se kazne zbog glasanja" - neslušaju ni crkvu  (Pročitano 2292 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zbog ovakvih rodoljuba i inkvizitora smo i izgubili kosovo, a sad je kao Ceda kriv ma daj bre

čedinoj krivici nigde kraja   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Krađa autobusa kao kazna zbog glasanja
Autor: J. Subotić | 16.12.2007 - 00:01

Srbi iz Goraždevca najverovatnije su kažnjeni zato što je deo njih glasao na kosovskim izborima time što im je preksinoć pored dolaznog perona Beogradske autobuske stanice ukraden jedini autobus koji vozi za Beograd. Time je praktično prekinuta veza sa Srbijom.

Goraždevčani sumnjaju da su u pitanju „sankcije“ koje su najavili Radojko Dunić, koordinator za opštinu Peć iz redova DSS, i Milisav Petković, načelnik UO Pećkog okruga, za one koji su glasali na nedavnim kosovskim izborima.
Koordinator za opštinu Peć Radojko Dunić uputio je savetniku ministra za Kosovo i Metohiju, Miloradu Todoroviću pismo u kom predlaže da kazni 18 građana Goraždevca koji su 17. novembra iskoristili svoje pravo i glasali na opštim izborima na Kosovu, ocenivši da rade protiv interesa države. Meštani misle da je osnovni razlog to što su članovi i simpatizeri DS.
- Sumnjamo na Dunića i Petkovića, jer što bi neko drugi ukrao autobus, jedini koji nas povezuje sa Srbijom i od kog živi cela porodica Petrović. Imali smo još jednog prevoznika, ali taj autobus je pokvaren. Sad nemamo ništa. Dunić je tražio sankcije i mi sumnjamo da su ovo prve - kaže Slavko Dakić, predsednik Opštinskog odbora DS u Goraždevcu.
Vozač autobusa Dragan Gašić dovezao je autobus iz Goraždevca preksinoć oko 20 sati i pošto na parkingu BAS-a nije bilo mesta to veče, on ga je parkirao s leve strane dolaznog perona, izvan ograđenog prostora.
- Nekad parkiram na parkingu, ali to veče nije bilo mesta. Parkirao sam autobus i otišao u hotel da spavam. Ujutru u devet je trebalo da krenem nazad za Goraždevac. Kada sam oko osam sati stigao na mesto gde sam parkirao autobus, njega nije bilo. Odmah sam otišao u policijsku stanicu i prijavio krađu. Ne idem iz Beograda dok ne nađu autobus ili dok mi šef ne kaže drugačije - priča Gašić za „Blic nedelje“.
U BAS-u nam je rečeno da, pošto je autobus bio van ograđenog parkinga, obezbeđenje nije videlo ni ko je dovezao ni ko je i kad odvezao autobus. U MUP-u nisu mogli ništa zvanično da kažu povodom ovog slučaja.
Autobus na ovoj liniji saobraća od 1999. godine, a ovo je prvi put da se ovako nešto desi, kaže Gašić.

Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.