Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:06:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li zene vole sex  (Pročitano 28704 puta)
11. Maj 2005, 15:49:03
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
DA LI ZENE VOLE SEKS

  Da li prica po kojoj muskarci koriste ljubav da bi dobili seks a zene seks da bi dobile ljubav i dalje stoji? Dobro se zna da zene samo vode ljubav i da su emocije neizbezan deo toga cina, kao sto se zna da muskarci mogu da "odvoje" jedno od drugoga i da spavaju sa nekim iako ne osecaju nista prema toj osobi.

Mozda je to tako u malim mestima gde se sve zna i gde svako svakoga zna. Situacija se menja u velikim gradovima, metropolama sirom sveta. Zene pocinju da izlaze u klubove gde se okupljaju oni koji zele vezu za jednu noc. Broj zena koji se tamo pojavljuje nije zanemarljiv.

To sto muskarci misle da su recimo, na nekoj zurci upoznali devojku koja je pala na njihov fizicki izgled i neodoljivi osmeh i eto, usled priliva emocija otisli zajedno u noc, samo je blef da bi njima bilo lakse da prihvate istinu - zene mogu unapred da isplaniraju seks za jednu noc. Problem je samo reci muskarcu to u lice ili pokazati taj stav.

Treptanje, smeskanje, sagnuta glava i dodir rukom samo su njeni trikovi kojima zeli da pokaze da joj se to nikada pre nije desilo. Gresite ako mislite da je ovde prica o nekim losim devojkama sa kojima ne biste ni zeleli da ste u vezi. Ne, ovo su devojke koje svakodnevno srecete i upoznajete i nema nicega loseg u tome sto su zene najzad priznale da i one, ponekad, mogu da sklone emocije na stranu i uzivaju radi uzitka.

Neke zene gledaju na to kao na posledicu nedostatka vremena i nemogucnosti upoznavanja pravog coveka sa kojim bi zelele da vode ljubav. Ne zele da ulecu u jos jednu emotivnu srceparajucu vezu; one bi samo malo da se zabave.

Iako zbog raznih predrasuda zene ne bi da pricaju o svojim intimnim dogodovstinama, uz kafu im to nekako krene samo od sebe, te ne gledaju samo u solju ili caskaju o krpicama. Zene su pocele da pricaju i o desavanjima u spavacoj sobi.

Problem za muskarce je to sto oni zele da uvek spavaju sa osobom koja je emotivno vezana za njih iako oni prema toj osobi ne osecaju nista i ne mogu da prihvate da su on i ona tu zbog istog razloga.

Kako da prihvate da ta zena, vec sutra, posle seksualnog odnosa, nece imati zelju da ga pozove i da ga zivka i pravi scene, vec ce nastaviti svojim putem kao i on. Neprihvatljivo. Sama pomisao da je muskarca "iskoristila" zena dize im kosu na glavi. Scenario u kojem ona ustaje nakon intimnih trenutaka sa vama, oblaci se i pali cigaretu zvuci surovo, ali zasto onda nikada niste obratili paznju na vase ponasanje?

Igra se menja, glumci skidaju svoje maske, ali ko ce izdrzati svu tu realnost bez romanticnih reci, pogleda i dodira? Gde ce to drustvo odvesti? To su pitanja koja necete stici da pitate te noci, pasce vam na pamet nekoliko dana kasnije, kada shvatite da vam je osoba sa kojom ste bili dala pogresan broj mobilnog telefona.

Ali, ne brinite, ako ste uvek imali seks iz ljubavi, nece vam pasti na pamet da imate nesto drugacije, niti ce neka devojka pokusati da vam "vrati milo za drago". Nisu one tako osvetoljubive, a i nije im vise stalo.




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 14. Jun 2008, 22:13:20)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

seksi.jpg
(5.61 KB, 150x181)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Tema je naslovljena sa-DA li zene vole sex?
Jednim apsurdnim pitanjem...
A zavrsila se sa time da se uloge menjaju medju polovima...

Divno.....
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ih,pa sex je u pitanju.....siroko polje za nastavljanje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Oh well...ok
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Ako sam u toj "jednoj noci" bio dovoljno mastovit i strasan odnosno raspolozen za sex, zvace ona sigurno ponovo, pogotovo ako je jos i svrsila! Znaci ipak sve zavisi od muskarca koliko se on zalozi, a ja ako mi se devojka svidi, volim da se potrudim, a ako samo odradim posao onda mi i nije stalo do te devojke tj. i meni je to samo sex za jedno vece, pa me onda bas briga sto me nece zvati i sto me je ona kao iskoristila...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
dobro receno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Sve je moguce ali elem- ljubav je najbolji katalizator za pravi dozivljaj. Sve ostalo spada u udaranje recki. Sto se tice dubine same stvari- da li zene u muskarcima gledaju osemenjivaca za svoje potomstvo?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Eto,covek dobio bebu i odmah se bacio u nova razmisljanja Smile

Zene ponekad DA gledaju muskarce i tako,ali samo one ocajne zene kojima je bioloski satic odmakao pa muskarca hvataju na bebca!

Mada,nije uvek ni to slucaj! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Slazem se da je vodjenje ljubavi ne prevazidjeno, ali ne prihvatam da je bas svaki sex bez ljubavi lupanje recke. Eto ja na primer ne mogu odmah da se zaljubim, vec mi se u pocetku devojka samo svidja, al tu recimo ima i strasti i uzivanja i meni taj sex bas prija. Mozda ce vremenom da se desi ljubav, a mozda i nece al mi to nikako nije za recku...Za recku su mi situacije kad se nesto desi u trenutnom zanosu, mozda neka jebozovna situacija ili slicno, znaci desi se i posle nemam neku posebnu zelju da se ponovo vidimo...
A sto se tice ovih "ocajnica" sto hvataju na bebu, ja sam bas u tim godinama za zenidbu i jako sam oprezan po tom pitanju, ali sam misljenja da ima i tipova koji hvataju devojku na bebu, namerno joj spakuju da bi je vezali za sebe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat
A sto se tice ovih "ocajnica" sto hvataju na bebu, ja sam bas u tim godinama za zenidbu i jako sam oprezan po tom pitanju, ali sam misljenja da ima i tipova koji hvataju devojku na bebu, namerno joj spakuju da bi je vezali za sebe...

E vidis to mi nikada nije palo na pemet... Smile  ne znam zasto,ali nije...

A i to je moguce,naravno da i muskarci vole bebe,pa cak i ako ta dva spakuju zajedno "bebu zbog zene,a zenu zbog sebe..." Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:06:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.