Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:59:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li zene vole sex  (Pročitano 28793 puta)
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Ma da, video sam ja par slucajeva gde je tip bas zagrejan za devojku, a ona eto sa njim je, al se ne bi reklo da bi se bas udala za njega, vise je sa njim ono da ne bude sama. I sta radi tip? Mnogo se trudi da bude fin sa njenim roditeljima, narocito sa mamom, da bi ona rekla joj cerko sto imas finog momka, i onda joj kao slucajno spricne u zanosu, ona zatrudni, al tad su svi za to da se uda i da rodi, i momak i njeni roditelji jer misle da joj je on prava prilika, i ona sta ce nema hrabrosti da se svima suprostavi i prihvata neminovnost...E takve udate cure se posle uklope u ovu pricu sa pocetka, o zenama koje bi se kresnule sa nekim za jedno vece, jednostano nije sretna u braku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
 Smile aha ,u tom grmu cuci zec... Smile

Mada,malo je takvih tipova,vise su zene zagrejane za brak i planiranje buducnosti,

ali nasmeja me ti posteno sa ovom recenicom

Citat
Mnogo se trudi da bude fin sa njenim roditeljima, narocito sa mamom

Moji bivsi momci su uglavnom gledali da budi dobri sa mojim tatom  ,mamu niko nije fermao 2%,mozda zato sto je ona onako ,totalno cool.

Citat
i onda joj kao slucajno spricne u zanosu, ona zatrudni

moze i ona tako u zanosu i da abortira (znam ruzno Smile )

Ipak je voditi ljubav nesto iznad svega...

i hvatanja na bebu

i onih recki

Smiley




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Ima i toga, to navlacenje na bebu al znam mnogo vise slucajeva da su tu pukle a malo koji su legli na pricu. Taj koji ne zeli bebu nece je praviti. Ako devojka pocne sa pricom da je zatrudnela obicno dobije sut kartu jer pada pod sumnju s kim je to uradila.
Ali sve ukupne te stvari kvare ukupan dozivljaj pa partnerom/partnerkom.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
E pa ti tvoji momci ocigledno nisu igrali na pravu kartu. Jeste da je tata glavni i da on ima poslednju rec, ali zato mama vrsi uticaj, da ne kazem "lobira" kod tate, sto je mozda i znacajnije, a usput jos i ubedjuje cerku, a cerka misli kad je znala da izabere tatu (a njoj je njen tatica naj!) onda je verovatno u pravu i za momka...
A sto se tice "zanosnog" abortusa, tesko je takvu odluku doneti sam, pogotovo ako su svi oko tebe protiv, moras biti veoma jaka licnost a to nije svako...
Citat
Ipak je voditi ljubav nesto iznad svega...
Slazem se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
mob
Nokia 
Ja obozavam sex,i trudim se da budem aktivna sa partnerom....Ma muskarci vole da imaju zenu koja je domacica u kuci,atraktivna u provodu,pametna i cutljiva pred prijateljima i "kurva" u krevetu, a ja sam upravo takva. 
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
...pa naravno da vole...ja sam imao dugogodishnju vezu sa pravom azdajom u krevetu...lucky me...dakle to pitanje smo reshili...drugo...shta beshe...ah, da...ljubav iznad svega...naravno...iako smo bili veoma promiskuitetan par, najvishe smo uzivali jedno u drugom...bukvalno recheno...i tretje...da li tu ima neshto dublje... "priroda sve uradi sama"...luchenje feromona (telesne hemije)   od strane zena nagoni mushkarce da lude za pripadnicama lepsheg pola a sve zarad ochuvanja vrste...odo ja da se igram... Smile
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat
odo ja da se igram...  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ma muskarci vole da imaju zenu koja je domacica u kuci,atraktivna u provodu,pametna i cutljiva pred prijateljima , i[shadow=red,left] "kurva"[/shadow] u krevetu, a ja sam upravo takva.

100% se slazem sa tobom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
Ma muskarci vole da imaju zenu koja je domacica u kuci,atraktivna u provodu,pametna i cutljiva pred prijateljima i "kurva" u krevetu, a ja sam upravo takva.

Opa, jel se ti to preporucujes ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
DA LI ZENE VOLE SEKS
 zene mogu unapred da isplaniraju seks za jednu noc. Problem je samo reci muskarcu to u lice ili pokazati taj stav.

Problem za muskarce je to sto oni zele da uvek spavaju sa osobom koja je emotivno vezana za njih iako oni prema toj osobi ne osecaju nista i ne mogu da prihvate da su on i ona tu zbog istog razloga.

Kako da prihvate da ta zena, vec sutra, posle seksualnog odnosa, nece imati zelju da ga pozove i da ga zivka i pravi scene, vec ce nastaviti svojim putem kao i on. Neprihvatljivo. Sama pomisao da je muskarca "iskoristila" zena dize im kosu na glavi.
[/quote

Mislim da ce se momci sloziti  sa mojim misljenjem da ove stvari nikako "ne stoje"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:59:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.