Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:19:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li žena treba prva da pozove?  (Pročitano 30300 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Ali nedavno sam optuzena da preozbiljno shvatam sta ljudi govore, pa vjerovatno nisam mjerodavna

Imala sam isti problem sve dok nisam pocela da igram po nametnutim pravilima - ti kazes da ces pozvati ,uzmes na sebe zvanje i naravno ne pozoves .Kad se taj neko pobuni - samo mu kazes da preozbiljno shvata sta ljudi govore  Smile

Ma znammmm, ali dzaba kad ne umijem tako.
Isto ko sto sam sto puta rekla da cu i ja poceti da kasnim, pa uvijek dodjem na vrijeme. Krenem iz kuce bukvalno, ali bukvalno 10min prije sastanka u parkusi i, vjerovala ili ne, ja stignem minut ranije i to idem pjeske s ciglana.

Onda sam rekla sama sebi da mi je ocito sudjeno da ja cekam ljude .. i taaaako  Smile

Citat
Zato što svi igraju neke igre, kao kockari, plaše se iskrenosti, misleći uvek da je ova druga strana prefrigana (što ponekad i jeste tako).
Ako me ne zove jer glumi fraera, onda je definitivno naletio na pogresnu djevojku. Ne kao da laskam sebi nego prosto nisam tip za te stvari. Mada, iskreno, nikad nisam naisla na takvog lika, mene su svi bjesomucno zvali  Smile Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da se i prije toga famoznog telefona moze u dobroj mjeri tacno naslutiti da li se nekome dopadamo Smile....

okej je taktiziranje,ali mora biti u mjeri koja daje prostora da se na kraju i razumijemo.

problem moze biti jedino ukoliko smo toliko zaslijepljeni nekim,gradimo nerealnu sliku o nekom,pomislimo da nema sanse da je on zainteresovan u mjeri u kojoj smo mi...pa onda izvodimo bjesne gliste kraj telefona Smile

e...necu prva da zovnem...e necu...necu...pa necu...


i tako Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@ces
Pa on može glumiti frajera samo jer je ubeđen da ćeš i ti glumiti ribetinu (ovo sad nije trebalo ovako da zvuči  Smile ), ili možda ne zna kod koje devojke pali kakav pristup (a nije imao vremena da te dovoljno upozna) i milion razloga. Ne mora nužno da znači da je bilmez. Zar ne?

S druge strane, i žene su u toj priči na zeznutoj poziciji: ako ga zovne, može ispasti: paćenica, navlakuša, cool riba, policajac... Opet mnogo interpretacija.  Smile

« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 21:29:24 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa zavisi na koga naletis.
a valjda se zna...makar otprilike...prije li nego sa nekim razmjenis brojeve Smile...

ne znam...mozda si i u pravu.
moj jedan slucaj ne moze preslikati sve slucajeve...cijenim.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
mislim da se i prije toga famoznog telefona moze u dobroj mjeri tacno naslutiti da li se nekome dopadamo Smile....

pa to i jeste fazon, tj cest slucaj.
ti vidis da si mu se dopala, sve super, i on ne nazove iako je rekao da hoce.

logican zakljucak je da taktizira.
a u danasnje vrijeme fejsbuka, emesenova i sl, cak i da izgubi telefon, moze te kontaktirati ..


Citat
Pa on može glumiti frajera samo jer je ubeđen da ćeš i ti glumiti ribetinu (ovo sad nije trebalo ovako da zvuči  Smile ), ili možda ne zna kod koje devojke pali kakav pristup (a nije imao vremena da te dovoljno upozna) i milion razloga. Ne mora nužno da znači da je bilmez. Zar ne?
pa ne mora da znaci, mozda se on zajebo u procjeni  Smile
ako on kaze nazvacu, pa ne nazove, znaci da je prvi krenuo s tim nekim dodji mi-podji mi igricama. a ako je to uradio da ne bi on bio taj kojeg su zajebali ( u fazonu 'e sash ti mene zvati, a ja cu da .. cenzura ), onda je decko totalno nesredjen.
mislim, nisam ja ni rekla da je takav lik bilmez, vec, da prosto nije za mene
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Isto ko sto sam sto puta rekla da cu i ja poceti da kasnim, pa uvijek dodjem na vrijeme. Krenem iz kuce bukvalno, ali bukvalno 10min prije sastanka u parkusi i, vjerovala ili ne, ja stignem minut ranije i to idem pjeske s ciglana.


Ti bas brzo koracas  Smile

Citat
Pa on može glumiti frajera samo jer je ubeđen da ćeš i ti glumiti ribetinu (ovo sad nije trebalo ovako da zvuči   ), ili možda ne zna kod koje devojke pali kakav pristup (a nije imao vremena da te dovoljno upozna) i milion razloga. Ne mora nužno da znači da je bilmez. Zar ne?

Naravno .Obicno oboje misle da ono drugo glumi ludilo i onda zele da kazne tog drugog time sto nece da pozovu i eto tako ... Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Želim samo da dodam da nesporazumima (to jest - ugrožavanju tačnih procena) sigurno doprinose i emocije.
Ako postoji sviđanje, simpatija, pa i zaljubljenost (izlazak sa nekim ko nam se duuugo sviđa), onda je pogrešna procena ugrožena i zbog toga.

Lako je meni proceniti devojku koju sam upoznala u busu (mada i to može biti do bola pogrešno), ali je procena nekoga od čije nam blizine srce preskače (da se tako izrazim, fuj  Smile ) mnooogo teža.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ako muskarac prvi pozove, onda znaci da je vrlo ozbiljan, jer je savladao svoj ogromni ponos. Ako pozove, to vec samo po sebi znaci da je zainteresovan, nema tu nikakvih skrivenih znacenja, taktiziranja, navlacenja itd. Ono sto mislimo, to (skoro) uvek i kazemo. Smile

Ali, ako osetimo taktiziranje, zavlacenje, bezvezne fore i fazone za "podizanje cene", vrlo cesto odustajemo..
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Ti bas brzo koracas  Smile
ne znam kako, tita mi  Smile

Citat
Ako muskarac prvi pozove, onda znaci da je vrlo ozbiljan, jer je savladao svoj ogromni ponos.

uf uf .. koji ponos? ako kazes nazovi, budi dosljedan, a ne ---cenzura.
ako si vec ---cenzura, onda nemoj da pricas napamet, budi iskren, to se vise cijeni.

pricam generalno, ne obracam se tebi direktno, cisto da napomenem
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ako muskarac prvi pozove, onda znaci da je vrlo ozbiljan, jer je savladao svoj ogromni ponos. Ako pozove, to vec samo po sebi znaci da je zainteresovan, nema tu nikakvih skrivenih znacenja, taktiziranja, navlacenja itd. Ono sto mislimo, to (skoro) uvek i kazemo. Smile

Ali, ako osetimo taktiziranje, zavlacenje, bezvezne fore i fazone za "podizanje cene", vrlo cesto odustajemo..
Ali to, bree, ne mora da znači.  Smile

Kada sam se muvala sa sadašnjim momkom (negde nakon što su dinosaurusi izumrli  Smile ), najpre smo se upoznali, pa malo dopisivali prevaziđenim SMS-om... i onda me je on zvao da se vidimo. Tri (3) puta sam ga odbila, iz objektivnih razloga. Četvrti put sam pristala (dakle, bez taktiziranja, već zbog realnih razloga). Kasnije mi je rekao da je bio (da li je još, moram proveriti  Smile ) ubeđen da sam igrala igru.

Još kad je čuo koji faks sam upisala, nisam se više ni trudila da ga demantujem.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 21:46:53 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:19:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.